Jump to content

Laguna 3 2.0 dci


DamirVZ

Recommended Posts

Stigla konacno jucer kasno navecer ;)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Koliko CO2 su ti racunali na carini, ne lova, vrijednost u g/km?

Link to comment
Share on other sites

Ne racunaju to na carini. Tamo samo platissss. To dobijes kad radis homologaciju. 153 su meni naposali

Link to comment
Share on other sites

da, uzimaju kombiniranu vrijednost. Tako je ocito za sve od 150ks bez obzira na pakete opreme.

Link to comment
Share on other sites

E da....sad bi molio ako ko koga zna, kupio bi celicne felge za nju 16 cola, pet rupa, razmak nepoznat ;)

Link to comment
Share on other sites

114,3 mm i pazi da ne budu neke koje ce da kace sajle rucne kocnice na zadnjim tockovima. ;) Ø diska na zadnjoj osovini = 300 mm.

Link to comment
Share on other sites

Ove bas za lagunu   http://www.bolha.com/avto-moto/platisca/alu-platisca/16/renault-16-col-1293361678.html?aclct=1400748401&kw=renault+plati%C5%A1%C4%8Da

 

Na ovima sto je grunf naveo se trebaju proširivat rupe za vijke pa su onda ove jednostavnija opcija.

 

 

 

bdw. centralna rupa ti je 66.1

Edited by Martin
Link to comment
Share on other sites

Moraju. Rupa na felgi za šeraf je 13mm za Megane, a za Lagunu 15. Šerafi za Megane su 12mm, a za Lagunu 14mm.

Edited by Martin
Link to comment
Share on other sites

Imam alu felge sad 18 cola. Treba mi za zimu iskljucivo celicne.

Svejedno hvala ovo za rupe.....da ne trazim po netu.

Link to comment
Share on other sites

I da, ak neko nekog zna ili ima, trebal bi kartici za navigaciju. Imam karticu al gore nema hrvatske,.....dal se to da nadograditi ili?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bas je dobra na slikama. Neka te lepo sluzi i da uzivas u skupljanju kilometara kao ja...

Link to comment
Share on other sites

Sveukupno negde oko 10000 sa registracijom. Nisam racunal jos onak tocno al tu negde......

Ako netko nekog zna, trebal bi sd karticu za navigaciju....europu ili bar hrvatsku i europu zapadnu....

Link to comment
Share on other sites

Bio sam jednom u toj zici, frajeri su teski muljatori, odmah sam se okrenuo i otisao, sramota!

Link to comment
Share on other sites

@DamirVZ- super auto. Još bolji motor. Mjenjaj ulje na max 15k km i nemas brige.

Puno ugodnih km želim!

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Uzas..........da fkt....65 tisuca....2008....odmah sumnjivo....

Link to comment
Share on other sites

Mater mu bedastu lopovsku, kak ljude naebu.. GRRR

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.