Jump to content

Novi Twingo III


krcko

Recommended Posts

izgleda ok bio kopija ili ne nevažno

sviđa mi se ima 5 vrata sve super

samo cjena me interesira

do kojih 80.000-90.000 bi bila ok za takav auto

ako bude preskup nisu napravili ništa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lastnight

    39

  • lagunaCoupev6

    25

  • DU-roller

    22

  • dolac

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja ne volim bas prevelike promjene u karoseriji, jer kad mi se svida neki auto najrade bi da ga ne mijenjaju :D ogromna promjena mi je bila sa twinga 1 na 2, ovo mi je jos veca

Link to comment
Share on other sites

Taj auto ima skroz drugačiji dizajn od Fiat 500, oni su samo po konturama slični ali dizajnerske linije su im dva svijeta.

 

Samo neko ko nema veze s dizajnom može trubit da je to isti 500. 

 

I još nešto, Fiat 500 nije fićo, fićo je nastal od Fiat-a 600. To je uvreda za vlasnike 500-ke kad im kažeš da voze fiću.

Link to comment
Share on other sites

za sada jedino sigurno je 0.9 tce motor od 90 ks, koji je prilagodjen smjestaju straga i zadnjem pogonu. Bit ce ponudjen sigurno i slabiji motor, najvjerojatnije atmosferac.

Od jacih verzija jos nista nije potvrdjeno.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

zelim vidjeti 1,2 tce, ali u biti najradije 1,4 tce sa 160ks (kao u petici turbo) :)

Link to comment
Share on other sites

0.9 sa 160 ks, navodno

 

P.S. Meni spreda vise lici na Renault 5 nego na cinquecento..

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

PRETJERANO! 0,9 i 160ks...daj bokte :/  skoro 180ks/l

 

mogli su se potruditi jos 10ks vise, pa da bude vise po litri od A45AMG :D

Link to comment
Share on other sites

DOobar je Twingo, samo neka bude jeftin. Super je što ima 5 vrata. Vjerojatno nema baš mjesta za sjedenje, ali za utrpat jaknu ili neke gluposti dušu dalo.

Link to comment
Share on other sites

DOobar je Twingo, samo neka bude jeftin. Super je što ima 5 vrata. Vjerojatno nema baš mjesta za sjedenje, ali za utrpat jaknu ili neke gluposti dušu dalo.

 

Twingo 2 ima duplo vise mjesta nego u tvom, a ovaj bi mogao imat samo više!

Link to comment
Share on other sites

piše da su dobili na prostoru samim time što su ugradili motor otraga i navodno sad ima više mjesta nego u twingu 1

Link to comment
Share on other sites

meni je prejeben! od filozofije malog prakticnog auta sto ima 5 vrata, do manjeg kruga okretanja a vjerojatno ce se i vrecice lakse trpat u bunker :D

svi su se dotakli fiata 500, ne kuzim koliko drasticno bi se mali gradski auto mogao razlikovati jedan od drugoga.. mozda jedino da mu se nakelji dobar prtljaznik iza pa da zgleda ko mala limuzina.. :nezna:
twingo mi se po usporedbi fotki cini stisnutiji sprijeda a i straga, (500tka ima nesto prcastiju guzicu i ne tolko spljostenu gubicu) te ovako preko fotki mi se cini da twingo ima vece prozore.. 

sve u svemu vjerojatno ce i stavit onaj 0,8 (ili 0,9 cdi) motor iz smarta pa ce mali dizelas trosit 3l po gradu sto je vise nego sto me veseli za gradski auto..

a vjerujem da bu prije ili kasnije izasao rs model a to ce bit neka paprena inacica za ovisnike a ne funkcionalnost (bar ja tako vidim) twingo rs s dva sjedala i jaki tce straga vjerojatno bez straznje klupe :D

straznje stop lampe mi se isto jako svidjaju :nezna:

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će već i GT izvedba izgledati puno ljepše od ovog.

Link to comment
Share on other sites

svi su se dotakli fiata 500, ne kuzim koliko drasticno bi se mali gradski auto mogao razlikovati jedan od drugoga..

Onak kak su se do sada razlikovali .. Twingo je izgledso ko twingo a ficek ko ficek :D

Link to comment
Share on other sites

Ionako je definitivna prezentacija 04.03 u Zenevi.. tada ce se vise znati.. A ovo bas nema puno veze sa Fiatom.. Mozda lici po profilu, i to je to.

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

Novi Twingo je vise Fico nego sto ce Fiat 500 to ikad bit.. 

Fiat 500 nikad nije bio fićo. Fićo je bio u Jugoslaviji nadimak za radnički Fiat 600. 500 je bio više talijanska gradska šminka za šinjorine dok je fićo bil za našeg radnika udarnika.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su mu sada instrumenti ispred volana a ne na sredini  kako je uobičajeno  na Twingu.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su mu sada instrumenti ispred volana a ne na sredini  kako je uobičajeno  na Twingu.

1. Twingo je isto imao instrument tablu ispred volana...

Nadam se da s ovim novim twingom ciljaju na prvog twingača koji je legendaran (iako su mi i ostali ok, potpuno su profulali "značenje" prvog twingača.  Back to basics bi bio odličan potez renaulta.

Link to comment
Share on other sites

1. Twingo je isto imao instrument tablu ispred volana...

Nadam se da s ovim novim twingom ciljaju na prvog twingača koji je legendaran (iako su mi i ostali ok, potpuno su profulali "značenje" prvog twingača. Back to basics bi bio odličan potez renaulta.

Nije imao ispred volana

Link to comment
Share on other sites

Nije imao ispred volana

Kaj nije imao onu tanku crtu iza volana sa digitalnim brojačima?? :nezna:

Sad sam išo pogledat slike i skužil di mi je greška, brojač mu je bio na sredini gore...

Moje isprike... :D

Edited by Bajica
Link to comment
Share on other sites

iovako je twingo 3 spoj r-5 i twinga 1 pa ne kuzim zasto svi ocekuju da bude kopija twinga 1??

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.