Jump to content

Novi Twingo III


krcko

Recommended Posts

Kaj nije imao onu tanku crtu iza volana sa digitalnim brojačima?? :nezna:

Sad sam išo pogledat slike i skužil di mi je greška, brojač mu je bio na sredini gore...

Moje isprike... :D

Pa imao je signalne lampice :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lastnight

    39

  • lagunaCoupev6

    25

  • DU-roller

    22

  • dolac

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

atmosferac 70 ks kao početni, tce 0.9 -  90 ks vjerojatno u boljoj opremi, a za RS-a se nagađa onaj iz starog twinga 133 ks

Link to comment
Share on other sites

Tko to nagadja da ce 1.6 atmosferac u novi twingo?

Uglavnom nema sanse, taj motor je pokojni.

Link to comment
Share on other sites

ili 1.4 tce 140ks (tak nesto cini mi se, ne znam ni ja sam sad vise) :)

Edited by dolac
Link to comment
Share on other sites

Čak i ovaj 0.9 tce motor su morali naginjati pod određenim kutom kako bi ga smjestili odzada, tako da će tesko u rs-a bilo što osim jačeg 0.9 tce-a.

Link to comment
Share on other sites

Ma nece sta ti je hehe.

Nece biti sigurno vise od 130 ks.

Nitko jos ne zna tocno koliko ce biti, ja nagađam oko 120 ks.

Mozda gordini model iznenadi s nekom ogromnom konjazom.

Link to comment
Share on other sites

Nitko ne komentira zadnji dio Twinga 3 koji sliči na prvi R5 Turbo...ona proširenja kraj štopova.....

Link to comment
Share on other sites

Lijep mi je taj twingo... jedino me smeta što ukidaju auta sa 3 vrata... ali ajde, ovaj mi je lijep pa mu mogu oprostiti.

Link to comment
Share on other sites

Nitko ne komentira zadnji dio Twinga 3 koji sliči na prvi R5 Turbo...ona proširenja kraj štopova.....

primjetio sam to i mislim da su oni vec odavno napravili neku zvijer prema kojoj su radili osnovni bazni model.. samo da ima dovoljno prostora za sve kaj planiraju potrpat straga :D

ak stane 3.5 v6 onda stane i maltene 3x manji 1.2 (bar se nadam da ce ga nekako vec ugurati) :D

Link to comment
Share on other sites

primjetio sam to i mislim da su oni vec odavno napravili neku zvijer prema kojoj su radili osnovni bazni model.. samo da ima dovoljno prostora za sve kaj planiraju potrpat straga :D

ak stane 3.5 v6 onda stane i maltene 3x manji 1.2 (bar se nadam da ce ga nekako vec ugurati) :D

 

Bas se pitam ima li ovo cudo zadnju klupu za sjedenje, hm...

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

To i kazem lako je uvaliti takav motor u auto za zajebanciju.

Sjecam se da sam citao da ce bilo sto vece od 0.9 tce motora biti problem uvaliti u twinga.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

0.9 će bit sasvim dovoljno pogotovo ak se izvuče cca 150 ks to je i više neg ok....mada mislim da bi se moglo i 180 ks izvuć iz tog obujma...

Link to comment
Share on other sites

Nema sanse 0,9 TCe sa 180 KS. Ni sa duplim turbo-punjacem + kompresorom.

 

Mozda bi i mogao ali bi imao veliki servis svakih 5000 km.

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.