Jump to content

Kupnja Clio 3


jurazg

Recommended Posts

Hvala na komentaru :D , jedino me muci covjek nema nikakve racune ni nista pa nemogu znat sto se radilo na njemu do sad. Preporucili su mi da ak kupim da odma napravim veliki servis da to kosta odprilike 3-4 tisuce kn. Sad dali je to istina ako ne koliko od prilike kosta veili servis za ovakvog Clia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jurazg

    34

  • Blue_Fatal1ty

    15

  • lastnight

    12

  • Bobo

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zašto bi morao imati servisnu??? Ni moj auto je nema jer osobno smatram pljačkom cijene redovnog održavanja u Renault koncesijama, a auto mi je održavan kako treba i čuvam sve račune od svega što sam mijenjao.

 

Meni se sviđa ovaj Clio, ali moram primijetiti da je cijena prevelika, bez obzira što ima dosta opreme. 

Link to comment
Share on other sites

Pazi, imam i ja servisnu u kojoj je posljednji upis veliki servis koji NIJE obavljen kod ovlastenog iz upravo istih razloga kao sto ti navodis. Valjda u tu knjizicu smije i neka druga kuca/servis udariti svoj pecat pored kojeg nema renault logo, ne? Cisto sumnjam da ces ti morile ili bilo ko ko je dao lijepe pare za auto voziti isto negdje kod nekog polumajstora koji nema ni firmu ;)

Link to comment
Share on other sites

Da cijena je velika za takav auto. Kad bi islo dolje nekih 300-400 eura mozda da ovako covjek preko telefona kaze da neda ispod 6000

Link to comment
Share on other sites

 

 

Veliki servis za TCe-a je 1400kn

E jbga...u ZG u ovlastenom ili?

Link to comment
Share on other sites

Za te novce bi ja radije uzeo 1.2 TCe sa duplo manje km. 

Nikad neznaš kak je ko vozio taj auto prije i servisirao ga.

Za 6000€ se dobije TCe 2009 god. ispod 100k km i razlika u potrošnji je cca 2000 km na 10000 km.

Pogodniji je za kratke relacije, pogotovo zimi. Bolje poteže i tiši je u radu.

 

Što se tiće čipanja. Ako je to kvalitetno odrađeno i ako se poslje toga servisi rade malo češće i auto vozi u skladu s tim. Neće bit nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

A gledo sam i TCe al podosta ih je 2 vlasnik. Al eto zapeo sam za dizela haha

Link to comment
Share on other sites

brate... kupi tramvaj. najpametnije. a i bit ces zdrav. nemoras se brinuti o parkingu. navecr mozes mirno da spavas niko ga nece ukrasti. Uvijek je tu. Ne moras po dzepovima nosati kljuceve i radio... i jos tona stvari. 

E da.. Drama ces da ustedis!

Link to comment
Share on other sites

Pa sto je takav problem ako se trazi auto do 6000 eura i da je dizel? Pa nije da trazim za 3000. To je slicno ko da netko ide kupovat novi auto pa ti ovako uletis sa komentarom. Pa kupujem auto ne igricu koju cu prodat kad ju predjem.

Link to comment
Share on other sites

A gledo sam i TCe al podosta ih je 2 vlasnik. Al eto zapeo sam za dizela haha

 

Šta je loše u tome?

Evo iskreno me zanima tvoje mišljenje jer će moj kad tad u prodaju, a mnogi prvi vlasnici bi se mogli posramit u kakvom je moj stanju.

Link to comment
Share on other sites

ljudi ti sve pojasnise. argumentovase. ali djaba kad insan ima ono svoje sto je naumio bez da mu drugu komentarisu vec samo usmjere. 

Ti si naumio dizel. uzmi dizel. pojasnili su ti sa cim ces se susresti, mada ne mora da znaci. :)

Sta god da uzmes neces pogrijesiti. Ogranicen si finansijski trazis dobar proizvod. Rezultat je da ces morati pricekati da ti izleti nesta tako. 

Kakav god da uzmes auto. Odmah racunaj u tu cijenu i servis da odradis. Taman da ga je vlasnik jucer odradio. To odradi radi svoje glave. :)

Nisam ja gore sa tramvajem nista lose mislio malo sale nije na odmet :)

ja sam 3 vlasnik svog vozila. a sveukupno je preslo 47.000km... to ti nije mjerilo. a auto je kraj 2007g.

To ti nije mjerilo :)

Imas galeriju pa pogledaj stanje. I dan danas je kao iz tvornice unutra pa i malo bolji jer je izasao onaj miris novog i mirise po lavandi :) 

Edited by GoPlay
Link to comment
Share on other sites

Pa vjerujem da bi se mogli posramit. Ali eto kupio sam i ja auto od drugog il treceg vlasnika i na autu je bilo radjeno svasta. Ja sam sve ljepo sanirao i covjek koji je od mene kupio auto bolje je prosao nego ja.

Ali opet ima ljudi koje nemozes pitat sto se sa njime radilo. Ima prevaranata ima i postenih ljudi. Nekako imam misljenje da su manje sanse da kupim macka u vreci ako je prvi vlasnik a ne drugi. Nista vise

 

Edit: ma sori grubo sam reagirao na salu. Nazalost mene ubija sto smanjivanje kilometraze nije kaznjivo djelo. Prijasni auto koj sam imao je skidana bila kilometraza. Kupili smo ga ajmo reci na blef. Auto je super radio to stoji ali nezelim kupit dizel a da je dirana kilometraza. Samo dajem svoje prijedloge. Kupit cu 1.5 dci sa 63 KW sa barem 2007 godine pa makar cekao do ljeta :D 

Eto ako netko nadje kakav takav Clio neka nabaci link ovdje da se pogleda. Ja stavljam linkove misleci da netko zna mozda nesto o tom autu, mozda je netko susjed od nekog. Ipak je ovo renault forum a ne forum hr pa da se ljudi cude sto trazim pomoc oko potraznje Clia

Edited by jurazg
Link to comment
Share on other sites

To se kaze kupujem auto od ozbiljnog  covjeka a ne djece poput nas :) 

Moj prvi vlasnik bio sudija vrhovnog suda. Nije covjek presao 15000 za 2 godine. 

Drugi vlasnik je bio covjek kojem je ovo bilo drugo auto u kuci. i on sa njim presao 15.000 za 2 godine. i onda je doslo kod mene... isto tako za 2 godine presao 15.000... 

A najmladji sam od njih i za svaki popisani zvuk idem u servis i trazim gdje je sta je. 

Link to comment
Share on other sites

Moras malo prosirit potragu jer vjerujem da ima kvalitetnih auti i da su 3.vlasnici. Evo i ja sam treci vlasnik pa kaj to znaci da mi auto nevalja i da ga netreba kupit? :) 

Link to comment
Share on other sites

bolji ti je ovaj benzinac nego dizel .. bar sto se opreme tice... a i presao ti je 50tkm manje nego dizel :)

Link to comment
Share on other sites

bolji ti je ovaj benzinac nego dizel .. bar sto se opreme tice... a i presao ti je 50tkm manje nego dizel :)

:dobroje:  :amen:

Link to comment
Share on other sites

Ovaj budem nazvao sutra. Bumo vidli ako je kilometraza tocna :D

 

I dali mi moze koj vlasnik dci-a reci koliko kosta veliki servis na 1.5 dciu (nemislim na ovlasteni)

Edited by jurazg
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.