Jump to content

Kupnja Clio 3


jurazg

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • jurazg

    34

  • Blue_Fatal1ty

    15

  • lastnight

    12

  • Bobo

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za 6000 eur ima da biraš dCi-a bez ikakvih problema. Ako ti se sviđa ta kombinacija ne brini se budeš našao dobar auto.

 

Ako treba pomoć imaš PM, imat ću uskoro nešto baš za tebe i osjetno ispod 6000 eur. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto da se javim da sam odlucio koj auto uzet :D

Naime ipak sam se odlucio za benzinca. Auto kupujem ovaj petak ili iduci tjedan.

Ugl auto je 2010 godina 71000 km set zimskih set ljetnih (nove) na 16 alu felgama 3 vrata bijeli :D

Auto ima svu dokumentaciju od kad je kupljen pa do danas te je je servis napravljen prosli tjedan promjenjeni diskovi, ulje filter ulja....

Link to comment
Share on other sites

Je 1.2 TCE. 6000 ojra. Registriran do 3.2015.

Sta mislite sam previse dao ili ne? Ima ih i za manje 2008-2009 al ovo je 2010 pa mozda i nije previse

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ga dobro pretresao da vidim je ki ex VAN. Rucke na krovu, plastike koje pokrivaju zadnje rupe za sjedista, pojasevi i vjesanje ...

Link to comment
Share on other sites

Je 1.2 TCE. 6000 ojra. Registriran do 3.2015.

Sta mislite sam previse dao ili ne? Ima ih i za manje 2008-2009 al ovo je 2010 pa mozda i nije previse

 

to je dosta povoljna kupnja! Ja svojeg nebi dao ispod 6000 nema šanse a 2009 je i 100k km.

Sretno s autićem! Nadam se da si zadovoljan! :)

Link to comment
Share on other sites

Jos nije kod mene. Dao sam kaparu nadam se da je u petak moj. 

Provozao sam se 3 puta u njemu. Nista ne zvecka. Sjedala su na mjestu. Najvise me veseli sto ima kompletnu povijest. Sve sto se radilo na autu a i u utorak je napraljen servis i to ima dokumentirano.

Doslovno sam miran godinu dana s autom sto se tice mehanike

Link to comment
Share on other sites

Taman. Regan i sve. Zavisi jos od stanja i opreme ali mislim da je ok :)

Taman. Regan i sve. Zavisi jos od stanja i opreme ali mislim da je ok :)

Link to comment
Share on other sites

Ima crne farove i srebrnu letvicu, lece,kozni volan... Nema tempomat to mi je jedino zao bas sam si to htio xD al ovaj je bio najbolja prilika pa tempomat nije igrao ulogu

Link to comment
Share on other sites

Ima crne farove i srebrnu letvicu, lece,kozni volan... Nema tempomat to mi je jedino zao bas sam si to htio xD al ovaj je bio najbolja prilika pa tempomat nije igrao ulogu

uz malo volje i spretnosti tempomat mozes i sam ugradit

:)

Link to comment
Share on other sites

Jbga i ja bih tempomat. Kako da ugradim?

ima tema na forumu samo ju treba naci

jedino je tema za clio 2 storia

al mislim da ne bi trebalo bit razlike pretjerano

Link to comment
Share on other sites

Ima crne farove i srebrnu letvicu, lece,kozni volan... Nema tempomat to mi je jedino zao bas sam si to htio xD al ovaj je bio najbolja prilika pa tempomat nije igrao ulogu

 

u kakvom je volan stanju? i radio? jel se zgulilo šta?

Link to comment
Share on other sites

Volan je ako se ne varam uredan skroz a radio samo se tipka gdje se pali nestala tj sad je bijeli gumb :D

Link to comment
Share on other sites

Ima crne farove i srebrnu letvicu, lece,kozni volan... Nema tempomat to mi je jedino zao bas sam si to htio xD al ovaj je bio najbolja prilika pa tempomat nije igrao ulogu

 

Pa čestitam Jura !

Znači na rođendan kluba dolaziš sa novom pilom !  :00009019:

I još k tome Tce...  :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da dodjem :D

Jos kad bi se za clanarinu mogla placat u keshu gdje bi bio kraj :D

Link to comment
Share on other sites

Preporuka je da taj radio cistis isakljucivo vodom.

Link to comment
Share on other sites

Nebum ga onda ni cistio :D

Nemrem docekat vise da uzmem taj auto. Razmisljo sam mjenjati HU jer sam u prijasnjem polu imao poneko ozvucenje ali tu mi je zao komandi i sto se gubi funkcija onog ekrana 

Link to comment
Share on other sites

Nebum ga onda ni cistio :D

Nemrem docekat vise da uzmem taj auto. Razmisljo sam mjenjati HU jer sam u prijasnjem polu imao poneko ozvucenje ali tu mi je zao komandi i sto se gubi funkcija onog ekrana 

 

ma taj ekran je govno! Komande su mila majka :)

Link to comment
Share on other sites

Komande na volanu se mogu zadržati korištenjem određenog adaptera, ali on može koštati i do 1000kn.

Za display ne znam, kod mene piše samo Renault :)

Link to comment
Share on other sites

Ok je godina za te novce, jedino mi miriše na ex-van vozilo, vjerovatno je oprema slabija. Možda se i varam.

Inače kod nas se zadnje vrijeme uvezlo GRO jeftinih ex dostavnjaka, oprema goli pištolj i jako jeftino za uvoz pa od tuda niska cijena takvih vozila.

 

Minus je dvoja vrata i bijela boja to dosta neatraktivno izgleda sa pozicije kasnije prodaje.

 

 

Imaš podatke koji nivo opreme je auto?

Link to comment
Share on other sites

Ok je godina za te novce, jedino mi miriše na ex-van vozilo, vjerovatno je oprema slabija. Možda se i varam.

Inače kod nas se zadnje vrijeme uvezlo GRO jeftinih ex dostavnjaka, oprema goli pištolj i jako jeftino za uvoz pa od tuda niska cijena takvih vozila.

Minus je dvoja vrata i bijela boja to dosta neatraktivno izgleda sa pozicije kasnije prodaje.

Imaš podatke koji nivo opreme je auto?

Taj auto nije dostavni. 3 vrata, dynamic oprema i nema tempomata.

Link to comment
Share on other sites

Ok je godina za te novce, jedino mi miriše na ex-van vozilo, vjerovatno je oprema slabija. Možda se i varam.

Inače kod nas se zadnje vrijeme uvezlo GRO jeftinih ex dostavnjaka, oprema goli pištolj i jako jeftino za uvoz pa od tuda niska cijena takvih vozila.

Minus je dvoja vrata i bijela boja to dosta neatraktivno izgleda sa pozicije kasnije prodaje.

Imaš podatke koji nivo opreme je auto?

Ima dobar paket opreme, dinamique. To kaj je bijeli ne znaci da je bio dostavno vozilo. I moj je bijeli sa losijom opremom pa nije bio dostavni.

Super ti je autic :)

Link to comment
Share on other sites

I btw bijeli hebeno atraktivno izgleda ;)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.