Jump to content

Megane II ph1 1.9dci 3dr sport


MilosB

Recommended Posts

Mali korektivni zahvat :)

743e7238eb91aab2012445e9b7661409.jpg2d21e517b42587e338fb79f481e28186.jpg

Nije savrseno al se ne bi trebalo videti

Link to comment
Share on other sites

Ova sivana

558222e8fc68b37c1857a5ddc17d58b6.jpg

Donji dio - i nije uflekan nekako cudno sjena pala oba u savrsenom stanju

b073d4cd4e0db6b0a78f94b072918401.jpg

Druga strana neostecena :)

6fbd3554a16f93983e3046a0c46f8133.jpg

Link to comment
Share on other sites

opa od sporta :D koliko si ih platio ako nije tajna? meni ovi moji vec nerviraju, previsoki su mi

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nesmijem rec od kuda je ni cijenu. Posto cu sam izraditi ostatak ce me doc jeftinije nego da kupim komplet od Raptora recimo (koji ima extra ponudu)

Previsoki mislis da je dupe previsoko ili su ti sjedala previsoka? Tj naslon? Kod mene je prvo previsoko a naslon mi je nizak i lose me oslanja.

Link to comment
Share on other sites

kuzim :) meni je sve super samo mi je guzica previse, da je jos par cm nize, uzivao bi 

Edited by Zek@n
Link to comment
Share on other sites

koliko ćeš niže sjedit sa ovim sicevima bas me zanima......pa meni je uzas, sic do kraja dole a kao da cu preletit volan,.

Link to comment
Share on other sites

Ja cu ici na cca 5-8cm nize neg su fabricka obicna sjedala jer imam i ja osjecaj koji si ti naveo :D

Link to comment
Share on other sites

makar se nadam da cu to moci uraditi :D tj tako ukomponirat

Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam cijeli auto i ono sto sam uspio je EXTRA... Al nakon sto sam odradio lajsnu izmedju soferke i panorame, cijele desne strane i haube je polirka odlucila pustiti plavi dim. Zanimljivo kako elektronika ne zeli raditi kad iscuri taj bezazeleni plin.

77f5591aa4e9efb6c46216375e75f6a5.jpg

Refleksija na haubi nakon poliranja (mislim da sam vec stavio na forum al evo da bude i u ovoj temi)

Link to comment
Share on other sites

Fleks u ruke, odrezi visak, zavari nadaz i montiraj nazad :D

Link to comment
Share on other sites

Recaro se namjesta po visini, iako je meni skroz dolje. Joj kad vidim slamperaj od tih navlaka muka mi je. Da  isu mogli to kvalitetnije napravit neide mi u glavu. Stavljaj to u kozu :D

Link to comment
Share on other sites

Recaro se namjesta po visini, iako je meni skroz dolje. Joj kad vidim slamperaj od tih navlaka muka mi je. Da  isu mogli to kvalitetnije napravit neide mi u glavu. Stavljaj to u kozu :D

I tvornicka se namjestaju po visini no najnizi polozaj bez problema odgovara osobi od 160cm visine.. a u kozu ne bih stavljao jer je nevolim na sjedalima :/  a i ova original tkanina mi je pre bolesna :D samo je osjetljiva hebo je ja

 

e to mi je cak i palo na pamet :D vidjet cemo, imam jos par planova za 2016.

neces valjda cekati 2016 za to :(

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

ma vidjet cemo. druge godine planiram masu toga pa nekako mi bolje sve to spojit. ali danas cu vec malo proucit :D

Link to comment
Share on other sites

Da nemislite kako se nista ne radi :)

aeea760980240c012db8e2e8bb9b8f6a.jpg

18f392b7050bd26a0829b2d0a7a54fb3.jpg

I gotovo (za danas)

f13b57c64ce2359495eafdee5db88c7f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ocemo entry level seminar radionicu stakloplastike da se odrzi bit ces profa :) meni je to uzasno privlacno s obzirom na neke ideje koje bi volio napraviti, a valjalo bi to iz prve nauciti, a da ne nabadam. 

Link to comment
Share on other sites

Uz pivu (caj ili neki sok) ti drage volje pokazem na jednostavnijem primjeru. Pitanje je samo koliko detaljno zelis da ti nesto objasnjavam, ulazim u teoriju itd.. Jer jedno je znati raditi a drugo i razumeti sta se radi s cime i odabirom materijala itd ;) kompoziti su mi zivotno opredeljenje ;)

Link to comment
Share on other sites

Jel radis samo naslon ili cijelu školjku?

Za ostalo budemo u kontaktu.

Edited by CRN11
Link to comment
Share on other sites

E Miloše sad si nadrapao,

Crni te uzeo u zrendu i dok te ne iskoristi nećeš imati mira [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Jel radis samo naslon ili cijelu školjku?

Za ostalo budemo u kontaktu.

Sano naslon radim jer mi samo to fali, donji dio bas i nemam u planu rastavljati jer da bi s toga skidao kalup bi dosta vise kostalo materijala potrosnog.

Link to comment
Share on other sites

Mata druze dobri smo si, a ti vodis ljubav samnom :p , ma reko imam nesto u planu, pa mic po mic da mi covjek slozi barku jedno 4,8m sa kabinicom ne mogu ja vise medju ostalim morževima na plazu, vrijeme je da se otisnem ;) 

Nego me zivo zanima kako ce se naslon prihvatiti za bazu, ili ce se natakarit na postojeci?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.