Jump to content

Megane II ph1 1.9dci 3dr sport


MilosB

Recommended Posts

ja mislio da su ove slike sa branikom napravljene u fotosopu :D majke mi koliko to viri!

nego, ovaj dCi jel ce se vidjeti kroz mrezicu branika ili se meni cini da si zaq... to isao ispisivati :D?

Link to comment
Share on other sites

ak nista ja cu znat da to pise :D a sad fuck off :p

i da slabo se vidi... al makar nema vise onih ostecenja koje je imao stari. 

 

Link to comment
Share on other sites

Prvi put vidim ovu temu! :D :p , u biti volim ove parking majstore tak sam i sarafal, a sad kad imam garazu kitu sarafam ahahaha

 

Link to comment
Share on other sites

da kad ti 90% problema cini sto nemas di raditi a 10% je ono sta radis :D 

ajde alata sam makar nakupio polako pa tu vise nemam problema :D sve sem kocionihh celjusti i centralne vide na osovini mogu sam popustiti/zategnuti i odraditi posao 

Link to comment
Share on other sites

mislis na trubu ? :D

ta kao "truba" je original, al jednom kad sam nesto radio sam je skinuo i zaboravio vratiti prije branika a poslije mi se nije dalo skidati, a ova okrugla sto imam je pak s motor :D a auto i ovako preslabo trubi... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce napokon dosle ljetne gume i pao lagani detailing. 8e9c7ad90732c87e0fb3f18a87a6d629.jpg

Sano me j**e imam neke naslage na autu nicim ne silaze. Moracu ironx i onda glinu odraditi jer ovo nema smisla...

Link to comment
Share on other sites

Al koja je to razlika u voznji... Mrzim taj osjecaj voznje na zumuljama pogotovo u ovom prijelaznom periodu.

Odgadjao sam kolko sam to mogao al neide vise..

Link to comment
Share on other sites

ja cu se jos malo potrpit. prvo sve moram oko auta napravit a felge su secer na kraju. moje zimulje su jos 70 visina, znas kako se osjeti kad stavim ljetne, koda da twingo dobije 15 konja 

Link to comment
Share on other sites

Juce poceo jebavat zmigavac pa danas to rastavio... Imao sta videti, na kontaktu od zmigavca rupa... 2f4f34606bc68ead7ad1b8482231e932.jpg

Usput uspio spustiti IC tako da kad dodje rs branik ce se dCi ljepo videti :)

6ea4af9f751908d707565e10f6eba723.jpg

Sva sreca imam od starih farova pa je to brzo rjeseno.

Link to comment
Share on other sites

Kod tebe branik sam pada čim ga pogledaš. Jadnik već ima tjedni strah od demontaže[emoji23] [emoji6]

Vezice su sastavni dio RS Tuninga [emoji12] [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Imam gore 7 kopci onih plasticnih i po 2 vide unutar blatobrana. .. Ide dole za 3 minute :)

Da da bez vezica nista haha. Odrezane su naravno. Drze IC malo nize.

Link to comment
Share on other sites

Meni je pol auta na vezicama :p :D radje bi da nemam luk uz cevape nego vezica u alatu....

Link to comment
Share on other sites

Dada ma vezice su konza.

Instalaciju bilo gde pohvatam ljepo s vezicama :) tak i tu.

Link to comment
Share on other sites

Uff al je nekako sirok uzivo, koliko bolje izgleda kad je ljetni setup namontiran. Kad se prednji branik namontira bit ce prava debela berta, onako jos mocnija pojava:wavey: 

Link to comment
Share on other sites

Haha :) al tvoj tako jebeno izgleda s tom bojom.. Zavidim ti na toj tvornickoj gresci!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Treba imat veze u tvornici:smile: to je namjerno zahebano..

Nista cekam vidjet taj branik namontiram, vec se paucina na njemu skuplja..pozuri se malo..big font dci mi nije upao u oko..morat ces vece saće stavit:geek:

Link to comment
Share on other sites

Kad bude branik ce se videti dci, i mreza kad bude tamna a ne svijetla i hrdjava. Haha :)

Branik se radi po malo. Da imam radionu bio vec davno gotov budi siguran. Svaki dan radim nesto sitno po malo.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lijep projekt.

Postoji li negdje tutorial, upute kako zamijeniti običan branik tim od RS-a?

Želio bih i ja napraviti istu foru kao što ti radiš, ali ne kužim točno što se sve treba mijenjati.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako kupis cijeli branik od rsa nista ne trebas mijenjati sve pase. Ja moram da senjebavam jer sam skrtica (nemam para) da kupim cijeli pa krpam :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:) Zašto škrt? Bolje je reći - štedljiv.  :D 

Vidim da piše kako obični blatobrani ne odgovaraju na RS branik, pa zato pitam. Tražio sam po internetu, ali ne mogu pronaći nigdje takav projekt.

Link to comment
Share on other sites

Pasu ako dobijes komplet rs branik.

Znaci sta sve branik mora imati na sebi.

Branik

Mrezice oko znaka

Donja mrezica

Plastika izmedju branika i hladnjaka takorec sto dolazi od ispod

"Adapteri" na blatobrane koji izgledaju ovako:

http://www.meganesport.net/guides/bumperremoval/images/pic1.jpg

Mislim da nisam nista izostavio.

Sve sem mrezice je s nitnama fiksirano al neki ih ipak skinu..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.