Jump to content

TomTom Navigacija


Guest

Recommended Posts

Kaže da nisu uspjeli naplatit. Kako si plaćao? Možeš li vidit stanje svog računa da li je transakcija provedena ( da li su ti skinuta sredstva ) ?

Link to comment
Share on other sites

Jel ti to možeš pročitati? Ako ne možeš ti ne može niti nitko drugi...

Kliknem na fotografiju i sve se lijepo vidi =)

Link to comment
Share on other sites

Kaže da nisu uspjeli naplatit. Kako si plaćao? Možeš li vidit stanje svog računa da li je transakcija provedena ( da li su ti skinuta sredstva ) ?

Transakcija nije provedena, i na računu mi još uvijek stoji 60 eura (Karte su 55 eura)
Pokušao sam platiti paypalom.

Link to comment
Share on other sites

Pokušaj još jednom, ako ne prođe zovi svoju banku i neka ti vide zašto ti transakcija nije prošla. Ako nije do njih nego do TomTom-a onda piši njima mail

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Prvo razocaranje u TomTom.

Morao sam u Garesnicu a od Garesnice ni g.

Tj. ima Garesnice ali nema ni jednu ulicu upisanu.

Srecom da imam navigaciju u mobitelu.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Kupujem sad ovaj Megan limited edition i razmišljam dal da nadoplatim za navigaciju. Čuo sam da se to ne isplati, da su karte koma i uglavnom, savjet je da se to ne radi.

Da li je to točno? 

Kakav savjet bi mi dali?

Također, ako sam dobro skuzio, karte se ne dobiju sa navigacijom ili se ipak dobiju?

 

Hvala svima unaprijed...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio rabljenu Lagunu vani  i unutra sam  imao karte Nizozemske, Belgije i Luxemburga.. Nadoplatio sam nekih 60Eura za srednju i jugoistočnu Europu (prije godinu i pol).. ja sam jako zadovoljan preciznošću karte.. i pokrivenošću.. tu kod nas mi je ok.. isprobao sam i po sloveniji... a frend koji ima istu takvu u meganu veli da mu je puno pomogla po italiji... 

eh.. sad opet ja mislim da ovisi od osobe do osobe na koji način doživljava tu navigaciju i karte... i kolko je zadovoljan... 

Link to comment
Share on other sites

Znam da Švedi iz Volva deinstaliraju original karte i ubacuju Tom Tom iz Renaulta jer su puno preciznije i brže po njihovim bespućima.

Na Tom Tom (Renault) nisam primjetio netočnosti i kašnjenje kao što ima dosta navigacija, a pogotovo je izraženo na rotorima što bude nezgodno.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Najviše zamjerki je bilo izrečeno na račun kvalitete karte za Hrvatsku. Nema svih ulica (samo glavne), kućnih brojeva i slično...

Ako je tako, možda mi se ne isplati nadoplatiti istu. Zato pitam.

Hvala.

Edited by Emmet
Link to comment
Share on other sites

Ok. Najviše zamjerki je bilo izrečeno na račun kvalitete karte za Hrvatsku. Nema svih ulica (samo glavne), kućnih brojeva i slično...

Ako je tako, možda mi se ne isplati nadoplatiti istu. Zato pitam.

Hvala.

Po mojem iskustvu, da se mene pita nebi ju uzeo.
Neki dan sam išao nešto u Vlašku ulicu u Zagrebu, upisao broj 113 (na koji sam trebao doći) i izbacilo mi da broj ne postoji i da je najbliži broj 84?!

To mi je dovoljno dobar razlog da ju više ne uzmem ;)
Ja na tvome mjestu nebi uzeo original nego preko neta bi si kupio "zamjensku" navigaciju, većina ih ima android unutra, staviš kartu koju ti srce poželi, nisi ograničen.

eto toliko.

Link to comment
Share on other sites

1. besplatna opcija za navigaciju na mobitelu besplatna HERE navigacija sa offline kartom kompletne europe (navigacija je od Nokie i slovi za jednu od boljih karata i provjereno služi svrsi onaj tko rijetko treba sulodo je išta drugo kupovati)

2. kupnja samostalnog navigacijskog uređaja sa doživotnom nadogradnom karata ja imam tom tom i 4 puta godišnje osvježava karte (kvalitetna navigacija i dalje jeftinija od ugrađene,izabereš veličinu ekrana koju hoćeš, možeš prebacivati iz auta u auto (koristim i rent a car), ja kad idem na duži put u stanu si posložim kuda sve idem (hotele i sl. tako da sam siguran dali su ucrtani na karti) pa ne trebam to u autu prčkati i tek kad mi treba shvatiti da ih možda nema na karti.

Prednost ugrađene navigacije nema montaže demontaže kablova i to je sve od prednosti po meni

 

Edited by goran_sch
Link to comment
Share on other sites

1. besplatna opcija za navigaciju na mobitelu besplatna HERE navigacija sa offline kartom kompletne europe (navigacija je od Nokie i slovi za jednu od boljih karata i provjereno služi svrsi onaj tko rijetko treba sulodo je išta drugo kupovati)

2. kupnja samostalnog navigacijskog uređaja sa doživotnom nadogradnom karata ja imam tom tom i 4 puta godišnje osvježava karte (kvalitetna navigacija i dalje jeftinija od ugrađene,izabereš veličinu ekrana koju hoćeš, možeš prebacivati iz auta u auto (koristim i rent a car), ja kad idem na duži put u stanu si posložim kuda sve idem (hotele i sl. tako da sam siguran dali su ucrtani na karti) pa ne trebam to u autu prčkati i tek kad mi treba shvatiti da ih možda nema na karti.

Prednost ugrađene navigacije nema montaže demontaže kablova i to je sve od prednosti po meni

 

evo točno sve kako je tu navedeno,

ja osobno preporučam HERE aplikaciju za mobitel i to je dovoljno

Link to comment
Share on other sites

Problem je kaj mi ne radi GPS na mobitelu, a nebum ga tako skoro mijenjao.

Nisam nikad imao ugrađenu navigaciju u autu i činjenica je da ju želim prvenstveno jer mi to dobro izgleda. Svjestan sam da to nije pametno. :)

Što za navigaciju znači R-Link (spoj na internet)?

 

Edited by Emmet
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Meni ovdje u Mostaru , traze 50,0 EUR u servisu za update novih karata jugoistočne europe i najvjerovatnije ću ih prežaliti i uraditi to.
U mene je Laguna III uvoz iz Francuske i u njoj su njihove karte ostale , i prošlo ljeto kad sam išao do Gospića baš sam htio da je probam i dok sam bio u BiH ništa, čim sam došao na granicu u Imotski odmah prepoznalo cestu i nevelo me do kućnog broja. Mada nisam mogao u navigaciji naći traženi kućni broj i ulicu , ali malo sam se igrao preko google maps-a i našao koordinate i unjeo ih u navigaciju i navelo me . Doduše već sam znao put al eto svejedno da vidim kako funkcionira.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je update 25€ za cijelu Europu ako napravis sam preko sluzbene Tom Tom aplikacije.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je update 25€ za cijelu Europu ako napravis sam preko sluzbene Tom Tom aplikacije.

Prije par mjeseci sam uzeo za 36,95 GBP.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je update 25€ za cijelu Europu ako napravis sam preko sluzbene Tom Tom aplikacije.

Koliko vidim 70€ je

Link to comment
Share on other sites

Evo gledam karta ovih "nasih" zemalja 35,00 £ pa nije to bas ni blizu 25€

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.