Jump to content

Clio III - dim kod volana, brisači i ostalo


Sinisha

Recommended Posts

Ma jok, ima guma u obliku valjka koja nabubri i onda motoric ne moze raditi.
Guma je unutar motora kad se rastavi.

Link to comment
Share on other sites

Rijesio sam problem. Plocicu sam nanovo skinuo, nanovo sam nalemio novi komad zice i pobrusio kontakte po kojima valjcici klize sa vodobrusnim P800. Ocistio tekucinom za kontakte. Valjcice takodjer posmirglo. Problem rijesen!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://www.ebay.com/itm/8201590631-New-Wiper-Switch-Stalk-Steering-For-Renault-Clio-MK3-KANGOO-MODUS/254467954605?hash=item3b3f78d7ad:g:l6IAAOSw7iZeCwLl

Netko kupio?

Nije rijesenje dugo potrajalo. Opet nece na prvu upalit zadnji brisac, nego moram krug onak jos malcice okrenuti.

Drugi simptom nznm jel do pumpe ili rucice. Nekad sprica jace, a nekad slabije. Kad sprica jace bas baca i vislje prema krovu. Jel moguće da sve to rucica j**e?

Link to comment
Share on other sites

Ovo za špricanje provjeri crijevca od pumpice do brizgaljki
Mene isto tako je...o kas sam promjenio crijeva sve radi bez greške

Poslano Samsung A7

Link to comment
Share on other sites

Ovo za špricanje provjeri crijevca od pumpice do brizgaljki
Mene isto tako je...o kas sam promjenio crijeva sve radi bez greške

Poslano Samsung A7


Sta može biti sa crijevima, vidi li se izvana? Prelomljeno, ispucalo pa negdje curi?

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kod mene ispucalo pa curilo.Kupio u Tokića novo (2m) sve zamjenio do brizgaljki i sad je to OK.

Link to comment
Share on other sites

@Bruno curilo tamo iza obloge kotača ili na nekom vidljivijem mjestu? Koji je dio najviše izložen mogućim oštećenjima?

Link to comment
Share on other sites

Ma nije to do crijeva. Nigdje ne curi. Imam osjecaj da je vezno za tu elektroniku u rucici..A mozda je i do pumpe...

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, frenchkey said:

@Bruno curilo tamo iza obloge kotača ili na nekom vidljivijem mjestu? Koji je dio najviše izložen mogućim oštećenjima?

Na izlazu iz pumpe.

Link to comment
Share on other sites

Sta može biti sa crijevima, vidi li se izvana? Prelomljeno, ispucalo pa negdje curi?

Tapatalk

Kao da se guli iznutra,meni su sva crijevca naprijed izvana bila ok ali iznutra žvaka
Znači kad sam skinuo i prerezao po dužini na nekoliko mjesta kao žvaka mekano i ljepljivo
Kupio kod Tokića nekakvo florescentno žuto prozirno i drapaj dalje

Poslano Samsung A7

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozfa od nekih agresivnih tekućina. U svakom slucaju vrijedilo bi probati

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.