Jump to content

Posljedice susreta s ogradom na AC


Mafro

Recommended Posts

Ljude snime mobitelom sa FullHD snimkom kako rade sranja po cesti pa policija kaže "da oni ne mogu postupiti na temelju snimke", tako da je naš Mafro siguran ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mafro

    32

  • usrmaatre

    17

  • filipbabok

    12

  • mata73

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Baš tako. A kako i svi kažete, na kraju je to dobro i završilo, mogao sam proći puno gore.

Nisam ni pročitao sve postove.

Dragane, a eto desilo se, do sad si sve pročitao i vidio, petak vjeruj mi, bilo je dovoljno uzbudljivo.

Link to comment
Share on other sites

Uvijek može reći da se šalio. I da ga je to netko na parkingu očešao. A oni nek traže po ogradi od Lučkog do Ploča

Link to comment
Share on other sites

Ma najvažnije je da si ti nama živ i zdrav, a za ostalo kako filip kaže, hebo lim, njega će uvijek biti.

 

Živio Mafro.  :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ma samo da je ziva glava na ramenu. I ja sam bio bediran nakon sudara s pugom. Opet, ziv sam i zdrav a mogao sam samo tako vratom kvrc i nema me..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Konačno jučer i danas ulovio vremena i napravio barem dio, još moram prebaciti oblogu sa svojih stražnjih vrata na ova "nova", radi boje. Naravno još srediti zadnji blatobran i fali mi poklopac brave na vozačevim vratima. Prva je prije pranja, a trebati će i malo poliranja. Ja zadovoljan.

 

post-11736-0-67838900-1419195761_thumb.j

 

post-11736-0-16916400-1419195788_thumb.j

 

post-11736-0-50764900-1419195818_thumb.j

 

post-11736-0-97766900-1419195841_thumb.j

Edited by Mafro
Link to comment
Share on other sites

Za novce koje si ulozio u popravak izgleda odlicno

Link to comment
Share on other sites

Riješija si problem brzo i efikasno.

 

Još onaj komad kod zadnjih vrata i kao da ništa nije bilo!

 

Srića pa su konadi sa donatora bili u istoj boji...

Link to comment
Share on other sites

Dobro to izgleda. Imas namjeru taj blazobran riješiti? Kod limara si vrata šarafao?

Link to comment
Share on other sites

Ma za tu lovu bolje nego novo, a boju sam baš tražio. Ni sam ne znam koliko sam ljudi zvao dok nisam našao, ali vrijedilo je, a osim toga mi je ispalo u točno pola jeftinije nego što me tražio lik na jednom otpadu u okolici Osijeka. Kod njega samo lajsna sa žmigavcem 250 kn.

@ dado, ma kakav limar, sve napravljeno doma pod tom nadstrešnicom gdje stoji lag, samo mi je stari pomogao pridržati vrata dok sam ih skidao/stavljao.

I blatobran ću vjerojatno u diy varijanti, jedino me malo zezaju trenutne temperature.

Link to comment
Share on other sites

Vjerovatno si zvao Lukavca u Cepin. On ti je inace bogomdan , tj. bar tako on misli

Link to comment
Share on other sites

Da. Koji lik. Kad sam izletio s pugom tip sam ga zvao da kupim ventilator i karter. Tip mi poceo bajke valjati. Jos za karter donekle i mogu shvatiti ali za ventilator nikako. Kao to je neki posebni koji samo on ima. Na kraju kad proguglas pase od xsare,xantie,c5,pug 406 i sva vozila koja su "unikat". Na kraju kupio od xsare i super je radio. Ni t mu nije bilo dosta pa me nazvao za par sati s idiotskom ponudom. Kaze on meni "znas,ti trebas karter i ventilator ali i tko zna sta jos. Ja ti nudim cijeli takav auto u super stanju samo je bez papira i ima kontra volan. Za "prihvatljivih" 2700 eura.". Ha ha zbog ventilatora i kartera da uzmem cijeli auto po cijeni normalnog koji kupis u oglasniku reganog u dobrom stanju.

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Dobro si je sredio Mafro. Još malo ispravljanja, kitanja, brušenja, lakiranja i biti će kao nova. :D

Link to comment
Share on other sites

Dobro si je sredio Mafro. Još malo ispravljanja, kitanja, brušenja, lakiranja i biti će kao nova. :D

 

Haha, sad kad si to sve napisao izgleda kao puno posla.

Link to comment
Share on other sites

Haha, sad kad si to sve napisao izgleda kao puno posla.

Kad bi ja to radio i bilo bi. Ne volim polovična rješenja. :D

Link to comment
Share on other sites

Kad bi ja to radio i bilo bi. Ne volim polovična rješenja. :D

da. Tko iz hobija prčka po senzoru pritiska ulja ;-)
Link to comment
Share on other sites

da. Tko iz hobija prčka po senzoru pritiska ulja ;-)

:D

Link to comment
Share on other sites

eto i ja htio vidjet zašto je plombiran vijak leptira ler gasa. Slijedi još prčkanja oko toga

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evo danas konačno sredio zadnja vrata do kraja. Prebacio skoro sve sa svojih na ova "nova", bravu (zbog malo hrđe na ovoj), stakla (zbog godine), kompletnu instalaciju (glavni jack oštećen), tapicirung (druga boja i nema zavjesu) i vanjsku donju brtvu stakla (malo oštećena) :D . Sad mi je ostalo samo ono na zadnjem blatobranu, to će pričekati toplije vrijeme.

 

post-11736-0-64679600-1421594886_thumb.p

 

post-11736-0-59482600-1421594947_thumb.p

 

post-11736-0-99761400-1421595005_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Bravo, bravo.....svaki vlasnik renaula (bilo kojeg) mora imati malo SAM SVOJ MAJSTOR duha u sebi inače bi ga održavanje koštalo preskupo.

Link to comment
Share on other sites

Bravo, bravo.....svaki vlasnik renaula (bilo kojeg) mora imati malo SAM SVOJ MAJSTOR duha u sebi inače bi ga održavanje koštalo preskupo.

Osim duha, potrebne su i škare, lijepilo, papir, nekoliko uzoraka tapecirunga... Hehe

Inače, odlično složeno!

P.s. tapecirung na zadnjoj fotki - takav ti je po svim vratima?

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.