Jump to content

Clio IV RS


NorthBlue

Recommended Posts

rabljeni su uvijek bili jeftiniji od novih i uvijek ce tako biti.. a poanta je da clio 4 brz, i brzi od konkurencije.. to sto bi ti ili xy osoba radila kasnije, to je stvar osobnih zelja.. a kako ce se prodavat, sljedeca godina ce pokazat :)

Link to comment
Share on other sites

rabljeni su uvijek bili jeftiniji od novih i uvijek ce tako biti.. a poanta je da clio 4 brz, i brzi od konkurencije.. to sto bi ti ili xy osoba radila kasnije, to je stvar osobnih zelja.. a kako ce se prodavat, sljedeca godina ce pokazat :)

Ne govorim o rabljenim, a i sam si spomenuo koliko sam uložio u svog do sad (kroz 7.5god) pa sam se referirao na to. Kod mene niti jedan auto neće biti stock. Samo je pitanje koliko ću daleko s kojim otići u smislu prerada. :D

Link to comment
Share on other sites

znam, spomenuli ste cijenu od 30k eura. ok, skup je to vrapci na granama znaju.. skup ce bit i novi megane itd.. kad ste vec izasli s komentarom da platis 30k eura i juris (kupi se i track day car, ulozi odredjena svota love i opet se juri no nije to poanta), reko da, nije malo love, no eto, kolko je kostao clio 3 RS kad je izasao i koliko je love trebalo jos ulupat da bi isao kao iz ducana clio 4.. poanta je da je clio 4 iz tvornice brzi od clia 3, i to ne malo. odnosno znas i sam koliko love treba ulupat (odnosno trebalo je) u novi clio 3 RS da bi bio brz kao tvornicki clio 4 RS ;)

bilo bi zgodno stavit cijenu, onda novog clia 3 RS s opremomom koju ovaj trophy ima, i onda jos dodat na tu cijenu sve sto je potrebno da bude brz ko trophy ;)
ja i dalje mislim da bi CRS3 nov s preradama da bude uz bok trophyu bio skuplji od 30k eur..

Ono sto je definitivno lijepo za procitat, da je Renault i dalje u samomo vrhu hot hatcheva i da jos uvijek radi brze autem ma koliko god se oni nama ne svidjali, cijenovno, izgledom, kvalitetom itd.. ja sam i dalje prvi koji ga ne gleda, ali ima odredjeni respect ;) 

Link to comment
Share on other sites

23000€ je bio moj novi 197 full oprema i Recaro.

Za +8000€ složim takav 197 da mi MK4 Trophy ne vidi ni tablice.

Točka.

A upravo takav Clio 197 sad slažem.

Link to comment
Share on other sites

23000€ je bio moj novi 197 full oprema i Recaro.

Za +8000€ složim takav 197 da mi MK4 Trophy ne vidi ni tablice.

Točka.

A upravo takav Clio 197 sad slažem.

eto onda sam u krivu.. i oet dodjemo na onu "das 30k eura i juris" :D

samo se nadam da ce auto bit slozen tak da bez straha i problema s autom mozes odradit bar 100k km kao sto ce trophy gazit km jer bu tvornicki brz ;)

Edited by Ivan1902
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
eto onda sam u krivu.. i oet dodjemo na onu "das 30k eura i juris" [emoji3]

samo se nadam da ce auto bit slozen tak da bez straha i problema s autom mozes odradit bar 100k km kao sto ce trophy gazit km jer bu tvornicki brz [emoji6]

Stari, zaboravi da budeš jurio 100.000km bez problema. I s tvorničkim autom. Nema pravila.

Bar iz mog iskustva s dotičnim brandom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kak ide? Kakav je auto?

Meni je odličan ono što sam imao priliku probati ga na par dana.

Ako misliš na ubrzanje po ravnom,meni po osjećaju i nekim brojkama ide otprilike isto kao Meg II R26 serijala.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U najavi , još brutalniji Clio Sport (250KS) i konačno sa optikom kakvu je i dosadašnji trebao imati , jer je bio prilično anemičan izgledom u odnosu na prethodnika plus što je s 5 vrata.

Ovo sad je brutalno

 

149410-renault%20rs%203.jpg

 

149411-renault%20rs%2033.jpg

 

renault%20rs%20333.jpg

Edited by djordjep80
Link to comment
Share on other sites

33w3a410.jpg

Motorni prostor najnovije varijante... Litijumska baterija -akumulator i poznati motor.

 

2jcslso.jpg

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

Da li je F4Rt tu samo za pokazivanja, ili ce stvarno da se usude da djeci daju slatkise... :hop:

 

P.S. Jesi ziv i zdrav? Nisi vidjen na Navaku na prezentaciji Talizmana? :D 

Link to comment
Share on other sites

E ovo je clio sport!!! Brutalan!!! Ovakav je treba izac iz tvornice kao clio IV RS. Agresivan, misicav, i na cesti svi znaju da je hot hatch...

Bude li ovo islo u serijsku proizvodnju, i ako ovih 250ks budu tu, ovo bi moglo bit jako zanimljivo, a i u mojoj garazi za koju godinu.

Do sad sam siguran bija da uziman Megane-a 250/265 al ovo izgleda opako!!!

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.