Jump to content

Clio IV RS


NorthBlue

Recommended Posts

1 minute ago, zeko said:

Polo gti je 2.0turbo plus 40.000kn jeftiniji

Samo s remapom ide 300KS

 

Upravo to, samo što je VW i kod prošle generacije (1.8 TFSI) ponudio i opciju ručnog mjenjača, gdje je taj Polo bio ispod 150.000 kn, a uskoro dolazi i opcija ručnog mjenjača za aktualnu generaciju...da ne spominjemo sada i gubitak vrijednosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zeko said:

Polo gti je 2.0turbo plus 40.000kn jeftiniji

Samo s remapom ide 300KS

 

Za geodeziju dušu dalo. Al mislim da po zavojima ne moze u istu recenicu s fiestom i cliom. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li može, ali tu je opet bolji stari RS200 od EDC-a.

Nadam se da sa novom generacijom neće zastraniti nego se vratiti na vrh klase.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, homer said:

Za geodeziju dušu dalo. Al mislim da po zavojima ne moze u istu recenicu s fiestom i cliom. 

Nije toliko lošiji od Clia po zavojima koliko je on od Pola u ostalim stvarima. Tako da, kome kaj paše. ST sam vozio i to sa Mountune dodacima i auto mi se jako svidio, ali fali nekako karaktera (kojeg nema ni Polo doduše), ali meni dovoljno da ju ne bih kupio za svoje novce. I dalje u toj klasi tko hoće race feeling, 197/200 FL je zakon. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, zeko said:

Polo gti je 2.0turbo plus 40.000kn jeftiniji

Samo s remapom ide 300KS

 

Ne znam bas dali Polo ide na 300KS samo s remapom, negdje sam citao da nije isti motor kao u Golfu vec nesto slabijih komponenti. Ali svejedno, Polo je trenutno najbolja kupnja u toj klasi, najupotrebljiviji auto i po stvarno privlacnoj cijeni. Mada bi moj izbor bio 208 GTI by PS, e taj auto mi ima ono nesto.

15 minutes ago, GTT said:

 Nije toliko lošiji od Clia po zavojima koliko je on od Pola u ostalim stvarima. Tako da, kome kaj paše. ST sam vozio i to sa Mountune dodacima i auto mi se jako svidio, ali fali nekako karaktera (kojeg nema ni Polo doduše), ali meni dovoljno da ju ne bih kupio za svoje novce. I dalje u toj klasi tko hoće race feeling, 197/200 FL je zakon. 

Ma RS197/200 je po meni vrhunac warm hatcheva kada se jos nije gledalo toliko na day-to-day use nego na cisti gust i voznju. Auto kojeg kad vozis ne zelis izac iz njega, barem je to moj dojam koji mi ostavi kad ga provozam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bolje temeljito probati zimi nego ljeti. Ljeti ima tendenciju da kod temeljitog probanja svijetli ko jelkica po instrument ploči. [emoji3544][emoji684]️[emoji1021]⛾
Nisam to doživio....čak niti na Grobniku (track day od 9 ujutro do 5 popodne, 6 komada Clio IV 200 RS svi odvozili cijeli dan bez ijednog problema)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam doživio na ringu. Od 3 komada su dva imala probleme iste vrste. A svi su se vozili manje više isto. 

Link to comment
Share on other sites

Na jednom tesu u nizozemskoj im se isto dogodilo nakom jednog lansiranja. Istina bog ugasili su ga i ponovo upalili i radilo je.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

iskonfigurirao sam si intens rs line full sa dosta dodatne opreme po mom gustu, plavi, bez koze i sa crvenim savovima i detaljima unutra, tce 130 edc 165tkn...

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Ruske said:

iskonfigurirao sam si intens rs line full sa dosta dodatne opreme po mom gustu, plavi, bez koze i sa crvenim savovima i detaljima unutra, tce 130 edc 165tkn...

To mi oke.  130ks i edc 7 uff

Al 220 mi bolesno.

Za to uzmem talisman 1.6 turbo

Link to comment
Share on other sites

130ks je i previse za svaki dan, a edc je obavezan. *ebo rucne mjenjace, pun k mi ih je

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 16. 09. 2019. at 20:03, zeko said:

Dodas jos malo i uzmes meg 4rs 280?

frend je za 218 tkn uzeo i30N pa se vozi ? ,evo već 30tkm napravio u godinu dana .... samo  clio vs i30n ne ide skupa za istu cijenu ? ,imao je sreće kod kupovine prije onih poskupljenja vozila koji idu od ove nove godine ? . i sam obozavam rs-ove ...ali za tu cijenu bio bi lud ne uzeti N :hop:? , bila je prilika ?

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Polo 2.0T GTI prije nek clio rs

Megan 4 RS prije svega ostalog.

Tak ja gledam.

Ford focus rs i i30n probo,  solidni auti, al unutrasnjost mi je nekak jeftina s obzirom na cijenu.

Mislim da od pola GTI nema bolje.

Odlicna cijena za 2.0t 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Meni osobno je Polo GTI bezveze, totalno nezanimljiv dizajn, dosadan auto kad ga vidim samo... Prošla generacija je barem bila lijepi kompakt. Jedini plus je što je 2.0T što geodezi vole, osobno ga ne bih kupio nikada...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nauči povjest CliaRS-a pa možeš voziti CliaRS-a inače neeemoooožeeee!

:hail:

 

Sve rečeno u ovoj rečenici

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.