Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Poznavajući vlasnika - auto bi trebao biti 1/1 bar mehanički...jer je do prije 3-4 mjeseca bio auto za svaki dan a čisto sumnjam da bi se Ivica vozio u poluispravnom autu. Sad je kupio Clio 3 GT pa je valjda ventiler višak. Jako dugo je kod njega taj 1.8 16v.

Mislim da ga vrijedi otići pogledati...ako se i ne dogovorite bar ces popricat s entuzijastom i odlicnim mehanicarom znalcom koji dugo godina šarafi po Renaultima.

culi smo se. pitao je i za mog twinga, sad ja moram konacno odlucit ako se zelim twinga rijesit, ali drugi tjedan cu se vjerovatno zaletit do dole

Link to comment
Share on other sites

23g star auto regan 4 mj, jos k tome clio za 3keke €? kaj se samo meni to cini kao ludost ili....?

Link to comment
Share on other sites

Ako si u zivotu hoce ispuniti zelju da ima malu jurilicu, a koliko ga pratim to ga pali vec neko vrijeme onda je sada pravo vrijeme, mlad je,radi, nije ozenjen i moze se zaj3bavati sa takvim autom :zacugu:

Link to comment
Share on other sites

e stvar je ovakva. imam auto po svom gustu koji ima 56tkm, ali je spor. zelja mi je imat ovakvu jurilicu, ali me opet strah da se nebi kvario svako malo. bas sam 50-50 sta se ovoga tice

Link to comment
Share on other sites

Grow a pair i gas po 16v :geek:

Znam kako je to kad se patis u sporohodnom vozilu koliko god da je ispravan i ocuvan..

Ja imam megana2 1.9dci skoro 6mjeseci i ne mogu vise, ide on fora ali nije to to. Spasava ga samo ta panorama:dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Grow a pair i gas po 16v :geek:

Znam kako je to kad se patis u sporohodnom vozilu koliko god da je ispravan i ocuvan..

Ja imam megana2 1.9dci skoro 6mjeseci i ne mogu vise, ide on fora ali nije to to. Spasava ga samo ta panorama:dobroje:

a vidjet cemo. jer ovo imat...to bi bilo to. cekam i ja daljnji rasplet situacije :D

Link to comment
Share on other sites

evo, drugi tjedan se nalazimo na pola puta. on se valjda malo zanima za twinga. ali ako nista ne bude barem cemo kavu popit

Link to comment
Share on other sites

po meni malo puno love

Link to comment
Share on other sites

Malo mozda i je, ali ako je 1/1 i twingo u kombinaciji

 

Sta je s tvojim?

Link to comment
Share on other sites

Ovaj auto koliko god pregledas, racunaj na jos 1000 eura za sitnice koje ce te zivcirati i da dovedes auto u pic mic stanje... Ako nemas toliko onda racunaj da ces imati neke sitnice koje ce te zivcirati...

 

P.S. Slijedeci put kada sam u Gorskom Kotaru javim ti se da dodjem u Rijeku da vidim autic, ako ga kupis :)

Link to comment
Share on other sites

Gle decki nemoj te zvat ak niste ševci, jel bi mogli bit pojebani :D drkađije isto odjebite u laganim skokovima!

Link to comment
Share on other sites

Jasno mi je da čovjeka iživciraju kojekakva ekipa koja zivka ili bivše vozila. Ali onakav bahat nastup u oglasu dosta odbija. Da se to sročit i malo kulturnije a da se kaže isto.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi svog mijenjao za tog rs-a ak je u dobrom stanju, malo da se izgustam :)  

Link to comment
Share on other sites

Ja bi svog mijenjao za tog rs-a ak je u dobrom stanju, malo da se izgustam :)  

nemojte me drzat za rijec...al nedugo je taj auto kupljen za male novce...jer mu se razletila masina, i stajao je 2 godine u zici...i sad se netko odlucio popraviti i prodati..., blok motora je imao rupu itd...moram samo po tablici vidjeti je to taj ....ugl zaobisao bi ga kakogod, propao je auto od stajanja na snijegu kisi tuci itd...

Link to comment
Share on other sites

a vidis liku na faci da je neki speco, rade bi kupio trokolicu nego od ovoga auto

Link to comment
Share on other sites

a vidis liku na faci da je neki speco, rade bi kupio trokolicu nego od ovoga auto

Sta je bilo s onim cliom 16v?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.