Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

Kod mene u firmi ima 170 sluzbenih. Ima par krelaca koji ubiju auto za 3mj. Ostali se voze normalno i odrzavaju aute ako su u vlasnistvu firme a ne leasinga.

Kako smo vec naveli leasing ne dopusta uloziti 1kn u auto dok se kotrlja. Ne daju promjeniti brisace 3g, ostalo ne treba ni spominjati.

Link to comment
Share on other sites

Bio jednom jedan covjek ugladjen, fin i nadasve dobar z4jebant i vozio je sluzbenu fi..icu i na moje oci se okretao pod rucnom u jednoj uskoj ulicici u ruralnom dijelu Zagreba zvanom Dubrava...... sve do tog trenutka sam bio zivotno uvjeren da je to nemoguce i da to ne postoji, a on me tada pogledao kroz svoje rej ban naocale, šeretski se nasmijao te mi rece, da u sluzbeni auti koji se gaze od samog pocetka idu bolje od onih koji se cuvaju...... 

Link to comment
Share on other sites

Koji auto ide 120km/h po makadamu? Službeni :yeah:

Moje iskustvo s direktorskim autima je miješano. Neki ih paze, neki ih gaze. Više je ovih prvih. Ostatak flote uglavnom ovisi o tome kako se firma postavi. U nekim firmama zaposlenici voze službene aute kao da su njihovi jer su samo njima dodijeljeni pa ih paze pogotovo jer ih mogu otkupiti nakon isteka leasinga kao drugi auto za ženu. To su rijetki slučajevi.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj!

Friend mi je javio da prodaje twinga u dobrom stanju, a cijena mi se čini sasvim, ok, pa ako nekome treba...

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-twingo-1.2-16v-oglas-17000046

evo stavio čovjek slike... Imam frenda u Zg koji gleda auto za ženu, sviđa mu se ali gospođa ima dva uvjeta, klima i servo. A to ovaj izgleda nema

Pita frenda jeli to jedan od braće Makedonaca, mehaničara koji radi ili je radio kod roce?

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma mozda sam se krivo izrazio ili nisam bio full jasan. Da se razumijemo - nikad mi sluzbeni auto ne bi bio primamljiv za otici pogledati i kupiti. Znam da se ti auti ne paze.

Ali...

Da moram birati: sluzbeni auto (sluzbeni nikad nije RS/GTI) s nekim normalnim motorom ili neka sportiva (Megane 225/230/250) koja je imala 7 mladih i golobradih vlasnika u 7 godina - izabrao bih taj sluzbeni. Gotovo sam 100% siguran da bi sluzbeni bio u 3x boljem stanju i manje unisten od takvog GTI/RS auta koji u 7 godina nije vidio postenog servisa. To sam htio reci...

;)

Uf uf, pa mislim da mojeg auta nebi ni bilo do sad da se nije održavao kako treba, a bogami pazim na njega , održavam po P.S. -u , tj. auto se već duže vrijeme održava u BB garaži. Uglavnom nisam tip koji pali gume i okreće se pod ručnom, naravno nisam kupio RS-a badava i volim potegnuti ,al voziti ,ne trgati auto. Naravno ima i takvih koji se izžive i prodaj dalje...

Recimo imam 2 frenda koji imaju Peugeot 207 RC i Polo GTI cup i oba čuvaju aute ,održavaju ih kako treba ,ne uništavaju auto ,dok s druge strane frend  koji ima  golfa 6 1.6 TDI -vozi ga kao da ga je ukrao :D

Link to comment
Share on other sites

E bas mu je pravi nick. Spec, ali meni je ipak jos uvijek pobjednik onaj sto je u mislim G6 ubacio  oaj besmrtni1.6D :aua:

Link to comment
Share on other sites

Kako je to uopće složio?

Ne vjerujem da taj motor paše unutra "na šaraf". Ok, sve je moguće napraviti, ali ovo je vjerojatno tražilo dosta pripasivanja.

Link to comment
Share on other sites

Ovoj mazdi jos samo fali plin i onda je nparavio sve :)

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno je wankel dao svoje u toj mazdi, popravak neisplativ, novi motor preskup.. Možda ga je lik jeftino kupio s pokvarenim motorom i ubacio nešto s razbijenog golfa

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno je wankel dao svoje u toj mazdi, popravak neisplativ, novi motor preskup.. Možda ga je lik jeftino kupio s pokvarenim motorom i ubacio nešto s razbijenog golfa

Ma da je neznamkoji razlog - ne mozes ubacit taj ogromni a slab i pretezak fail od motora u RX-8. Poznato je da ti wankeli u toj Mazdi rijetko odvrte preko 80-90 tisuca ali svejedno...taj motor je žešći fail. 

Link to comment
Share on other sites

Možda bi na VW forumu blagonaklono gledali na ovu preradu :bigl:

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da se sutra naparkira blizu kuce naparkira jedan talijanski ljepotan pa cu fotkati. Fiat. Tipo.

Obećao sam, uživajte. Onaj tko ne razumije estetiku neka ne komentira. :D

 

IMG_20151127_095422.jpg

IMG_20151127_095433.jpg

IMG_20151127_095454.jpg

IMG_20151127_095506.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ajde sve gledam do zadnje slike,kad ono krilo od aviona jednostavno neki ljudi nemaju ukusa ,a opet nemos ga krivit kažu da je ljepota u oku promatrača,njemu je sigurno ovo lipo

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi trebala past neka tema sa ovakvim autima. na forum.hr pod automobili imate temu seljo tuning. isplati se pogledat. ima ovakvih autiju tipa need for speed posvuda

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi trebala past neka tema sa ovakvim autima. na forum.hr pod automobili imate temu seljo tuning. isplati se pogledat. ima ovakvih autiju tipa need for speed posvuda

 

Imam mu ja u magazinu jednu staru disko kuglu, ako oće da je stavi :D

Ali danas me baš krenulo, samo nisam imao spreman mobitel za fotkanje kada je prošla ženska u XC90 mk1 sa izbačenim kotačima van. Ono, gume standardne širine, rekao bih, ali nekako neprirodno i nakaradno vire van nekih 5 cm sigurno. To se zove distancer, jel?

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.