Jump to content

hrvojexyz

Recommended Posts

procitao sam temu. pa dode mi da zovem i da pitam za auto ali tko zna kako je vozen od 2012. ali bas mi je zakon auto. kotac u zraku mi je prvi upao u oko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

daleko je taj 530d od m-optica

Daleko je on od realnosti s tom cijenom.

Link to comment
Share on other sites

Daleko je on od realnosti s tom cijenom.

Ma da je M paket ka sta piše i da se može kilometraža dokazat. Cijena bi čak bila i dobra.

Link to comment
Share on other sites

da, meni isto fiestica najjaca od trojce. i samo rijeci hvale sta se tice testiranja

Edited by Zek@n
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mozda covjeku gori pod nogama, kamatari i sl

Kamatari su mu zaljepili plahtu na auto i ne daju mu niti da ga pogleda? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad vidim ovakav oglas, dođe mi da kupim jedan samo da ga imam :)  Iako me ovdje zanima je li riječ o lošem plinu, automatici, 500 a ne 300 tkm ili kombinacija svega navedenog. Naravno, tu je i boja :D:D:D

http://www.njuskalo.hr/auti/subaru-legacy-2.2i-4x4-p-l-n-klima-full-oprema-reg-6-2016-oglas-18373720

Link to comment
Share on other sites

Takozvani, naj me jebati oglas :D zemes ga i picke hodis ganjat, car kaj je je....

Link to comment
Share on other sites

što je neobično u oglasu za Leon, nešto sam zahrđao jutros?

Link to comment
Share on other sites

što je neobično u oglasu za Leon, nešto sam zahrđao jutros?

Ni ja ne kuzim. Iako...posto ne piše koji je vlasnik pretpostavljam da je sedmi...i kilometri mi se cine preoptimisticni. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.