Jump to content

Audi TT 134,000km bez izmjene ulja


Med0

Recommended Posts

jesi provjerio felgu da ti ne tuce ?? 

Felga je idealna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usrmaatre

    26

  • Med0

    14

  • MilosB

    13

  • Raptor6767

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

U pravu si i sljedeći će sigurno biti TRW, ali molim te objasni mi činjenicu da je uvijek riječ o lijevom krajniku. Dakle, desni uvijek dobar, a lijevi uvijek ode u roku od godinu dana. Što misliš o Febi-ju, ili Delphi-ju?

 

Desni TRW krajnik sam prekjučer stavio na svoj auto. U Auto Kreši me koštao 160kn. Original je također isti taj TRW. Prije 4god sam stavio originalni lijevi krajnik i još uvijek je dobar.

Link to comment
Share on other sites

Desni TRW krajnik sam prekjučer stavio na svoj auto. U Auto Kreši me koštao 160kn. Original je također isti taj TRW. Prije 4god sam stavio originalni lijevi krajnik i još uvijek je dobar.

Znam da je TRW dobar, ali mi je malo teže dobavljiv. Zato nemam problema s dobavom  Febija i zanima me kakav je.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene obije trw kugle otišle nako 30tkm, originalna desna trajala 200tkm, a lijeva još bila ispravna pri zamjeni... Ponovo sam dao šansu trw-u, ali posljednju... Na obije su gume ošle nakon manje od dvije godine....

Link to comment
Share on other sites

Kod mene obije trw kugle otišle nako 30tkm, originalna desna trajala 200tkm, a lijeva još bila ispravna pri zamjeni... Ponovo sam dao šansu trw-u, ali posljednju... Na obije su gume ošle nakon manje od dvije godine....

Febijeve kugle su na Laguni već 3 godine i nemam s njima nikakvih problema, zato imam problema sa Sasic krajnicima.

Link to comment
Share on other sites

Znam da je TRW dobar, ali mi je malo teže dobavljiv. Zato nemam problema s dobavom Febija i zanima me kakav je.

Lageros ftw

Kugla s mangetnom sve komlet kislim 160 ili 170 vjerujem da je krajnik jeftiniji

Link to comment
Share on other sites

Lageros ftw

Kugla s mangetnom sve komlet kislim 160 ili 170 vjerujem da je krajnik jeftiniji

Znam da se može kod Lagerosa, ali ovaj Tokić kod mene nema TRw, a ima Febi. Pristojne je cijene, pa ako Febi nije loš stavio bi njega

Link to comment
Share on other sites

Probaj zvati Auto Krešu. Moj TRW krajnik su imali na lageru i dostavili su ga za sat vremena što je bilo super jer je auto bio na dizalici kad smo skužili klimavi krajnik.

Link to comment
Share on other sites

Probaj zvati Auto Krešu. Moj TRW krajnik su imali na lageru i dostavili su ga za sat vremena što je bilo super jer je auto bio na dizalici kad smo skužili klimavi krajnik.

Ti si u Zagrebu. :D

 

Da bi ja došao do tog TRW-a moram potegnuti u Šibenik (Keše nema u Drnišu), a ovako naučim Febi i sutra mi stigne.

Link to comment
Share on other sites

Možeš i u tokić naručit trw....

Nemaju, zvao prije pola sata. Može li mi tko potvrditi jeli Febi valja? Ima li netko iskustva? Meni su Febi kugle već tri godine na Laguni i drže se jako dobro, TRW je bio prva ugradnja.

Link to comment
Share on other sites

Ti si u Zagrebu. :D

 

Da bi ja došao do tog TRW-a moram potegnuti u Šibenik (Keše nema u Drnišu), a ovako naučim Febi i sutra mi stigne.

 

Sorry, previdio sam taj detalj :D

Link to comment
Share on other sites

Nemaju, zvao prije pola sata. Može li mi tko potvrditi jeli Febi valja? Ima li netko iskustva? Meni su Febi kugle već tri godine na Laguni i drže se jako dobro, TRW je bio prva ugradnja.

Ne bi smjelo biti problema sa Febijem premda ja uvijek nudim TRW prvo.
Link to comment
Share on other sites

Ne bi smjelo biti problema sa Febijem premda ja uvijek nudim TRW prvo.

Sigurno je bolji od Sasica. Možeš li mi provjeriti u katalogu kolika je dužina Sasic-ovog krajnika za Renault Lagunu 2 (2.2 dCi) 209 mm, ili 210 mm? Ovo mi je jako bitno, za Febi znam da je 210 mm.

Link to comment
Share on other sites

Vozim pa ti javim kad dođem u firmu. Daj samo godište i ks.

2002 godište, 110 kw (150 Ks - G9T 7.02 motor)

Link to comment
Share on other sites

Nažalost, u nijednom katalogu mi ne pokazuje koliko je Sasic dugačak. :(

Link to comment
Share on other sites

Nažalost, u nijednom katalogu mi ne pokazuje koliko je Sasic dugačak. :(

A ništa, morati ću ga izmjeriti.

Nažalost, u nijednom katalogu mi ne pokazuje koliko je Sasic dugačak. :(

A ništa, morati ću ga izmjeriti.

Link to comment
Share on other sites

a yasto ti je taj 1mm tolko bitan ?

radi optike.

Link to comment
Share on other sites

pa nju i onako ne mozes potrefiti tocno, a za do servisa ti je i vise nego tocno. nemoj se igrati s time da "brojis" okretaje pri skidanju i tako stelas optiku.

 

inace 1mm ti je cca 2/3 kruga ak zelis to kompenzirat.

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Kako sam je potrefio prije godinu dana. :D

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

neznam koje gume imas al i pol mm moze uzrokovat jace trosenje istih. pa da ne bude, tko ne plati kod... plati kod doktora

Link to comment
Share on other sites

neznam koje gume imas al i pol mm moze uzrokovat jace trosenje istih. pa da ne bude, tko ne plati kod... plati kod doktora

Može a ne mora. Pošto je desna strana potrošena jednako kao lijeva (a lijevi krajnik nije mijenjan) pretpostavljam da sam dobro namjestio. A i auto ne vuče lijevo, a niti desno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.