Jump to content

Audi TT 134,000km bez izmjene ulja


Med0

Recommended Posts

Znaš kak se veli... pretpostavka je majka svih za*eba ;)

Molim te da pročitaš dobro zadnji "post". Ako je jedan krajnik mijenjan prije pola godine, i s njim sam prešao preko 5000 km, dok drugi nije (mijenjao ga majstor i radio optiku), gume se jednako potrošile (ja izmjerio) onda to više nije pretpostavka. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • usrmaatre

    26

  • Med0

    14

  • MilosB

    13

  • Raptor6767

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hoce rec da ni potrosenost nije mjerolo

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je vama jedino mjerilo 150 kn za optiku. :-)

Link to comment
Share on other sites

Meni je. I reći ću ti da na mom autu razlika u 1-2mm otvorenijem ili zatvorenijem špuru znači da li će auto savršeno držati zavoj ili ići preko nosa, a u oba slučaja je u zelenom.

Link to comment
Share on other sites

Meni je. I reći ću ti da na mom autu razlika u 1-2mm otvorenijem ili zatvorenijem špuru znači da li će auto savršeno držati zavoj ili ići preko nosa, a u oba slučaja je u zelenom.

1-2 mm je puno. Ja ga stavljam u 1/2 mm sigurno, 2 milimetra ti znači da ti upravljač neće stajati ravno. Naravno, ako je krajnik isti.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je vama jedino mjerilo 150 kn za optiku. :-)

Super ako je toliko, tu dolje kod mene deru preko 200. Za clia platio zadnji puta 250. [emoji15] U krugu od 60 km su trojica koji to rade i nema spuštanja cijene.
Link to comment
Share on other sites

Super ako je toliko, tu dolje kod mene deru preko 200. Za clia platio zadnji puta 250. [emoji15] U krugu od 60 km su trojica koji to rade i nema spuštanja cijene.

Znam vlasnika pa bi vjerojatno prošao i sa 100 kn, a optika mu je dobra. Ali ne dam, ne volim p.. Po svojoj rađi.

Link to comment
Share on other sites

Meni je neki dan uzeo 160kn. Šta ti sve radiš kod Bračuna za 300kn? :)

Link to comment
Share on other sites

Iza je samo kontrola,nema nikakvog podešavanja,naprijed isto radiš samo podešavanje traga,zatur i nagib nisu podesivi ako je sve stock.

Link to comment
Share on other sites

Meni je neki dan uzeo 160kn. Šta ti sve radiš kod Bračuna za 300kn? :)

Špur, zatur, camber.

Straga nema što u principu.

Imam KW Clubsport.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

A Audi kažete prešao 134000km bez da je išao na špur, hm zanimljiva tema...

Link to comment
Share on other sites

Koja smijurija....150kn kod mene optika na jednom od boljih uredjaja u HR. Kakvih 300 pa da ti glanca auto majke ti. I kakve veze im velicina tocka. Dobro Vas muzu neki hahahha

Link to comment
Share on other sites

ajde modovi zaključajte ovu temu jer smo sa ulja prešli na felge i špur, uskoro ćemo na Hitleru završiti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.