Jump to content

INA ULTRA CLASS 102 - 102 oktana!


xxx

Recommended Posts

Ruske, znamo da ti ne bi imao ni za taj remap :)

 

imas pravo, zato vozim auto koji torsi 13+ po gradu, a ne nekog dizela koji trosi 5 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MilosB

    19

  • DU-roller

    14

  • kugla27

    11

  • therrlu

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

nevjerujem ni da njegov trosi mnogo manje :D al makar ide na 300+ oktana  :taz:

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

nevjerujem ni da njegov trosi mnogo manje :D al makar ide na 300+ oktana  :taz:

Čiji, rollerov? pa on ima auta ko pljeve... svi skupa troše ko rusketov, a idu brže :D

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u garaži stoji benzin,unutra se brusi,vari,puši,pije,mačka spava pored...itd...svi smo još živi a mačka je vesela i uhranjena.

 

:D  :p  :rotfl:

 

hehe :) mačka biče stalno spava od ben.para :D

Link to comment
Share on other sites

Kakva je kad se probudi i krene jest, jel hoda u ravno ili u slalom?? Hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u garaži stoji benzin,unutra se brusi,vari,puši,pije,mačka spava pored...itd...svi smo još živi a mačka je vesela i uhranjena.

 

:D  :p  :rotfl:

kraj tog fale ti još 2-3 boce acetilena i koja propan butana

Link to comment
Share on other sites

kraj tog fale ti još 2-3 boce acetilena i koja propan butana

Navodno da je i otvoreni plamen u igri, ali to nije htio napisati jer bi mislili da pretjeruje [emoji1]

Nego du-roller,imas li sto za nas po nabavnim cijenama [emoji1]

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

naravno sve je to kraj peci na drva

jer macka spava pored toplog

 

Lako Hans-u pričat kad ima kuću osiguranu.

Uostalom ja mislim da bi on i htio da se malo zapali kuća da uzme opet lovu... :hopla:

Link to comment
Share on other sites

Jucer razgovarao s covjekom iz INE,cijena ce bit oko 30kn i kroz nekih tjedan ili dva ce gorivo bit u prodaji.

Za nekih tjedan dana ce poslati sluzbeni mail na sve auto i moto klubove sa info gdje kupiti,kolika ce tocno cijena bit i sa specifikacijom goriva.

Malo preskupo....

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije, jer je to baš trkaće gorivo, a ne street legal gorivo koje možeš na benzi kupit.

Cijene su vani isto tak negdje..

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da budu jednom pustili 102 oktansko u slobodnu prodaju...po cijenama koje su vani.

 

Aral Ultimate 1.56€/L u Njemačkoj?

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Pa i nije, jer je to baš trkaće gorivo, a ne street legal gorivo koje možeš na benzi kupit.

Cijene su vani isto tak negdje..

 

nascar vozi na e85,ajmo reći trkaće gorivo koje štiti dobro motor.

neki ga kod nas voze na brdskom prvenstvu i pokazalo se jako zadovoljavajuće i ima isto 102oktana. 

ali etanol je puno jeftiniji od tih 30kn/l mislim bar za mene neznam kako je za druge.

iskreno,30kn je dosta novaca za litru,mislim je trkaće ali.... :spex

mislim dal bi kupio INA CLASS 102 po 30kn ili SHELL 102trkaće za istu cijenu?

Edited by kugla27
Link to comment
Share on other sites

Da, ali njihovi motori su prilagođeni etanolu ;)

 

da i moj je jer imam VEMS.

 

pa svaki trkaći auto se može izmapirat ako maper zna šta radi.

Link to comment
Share on other sites

Zrmi, da ovdje trojica krenu točit svaki dan u 197ice ultra class 102 i kažu da je jebeno ti bi uzeo kredit i bio četvrti pa bi se onda i mi smijali :)

Kugla, koliko znam, etanol nije dozvoljen tj e85, po FIA specifikaciji ga ne bi smjelo biti.

Ina gorivo je Panta gorivo, nešto poboljšano čak u par detalja, a Panta je npr glavni dobavljač u WTCCu - nije ništa lošije od Shella, naprotiv u toj maloj tržišnoj niši je možda u nekim stvarima i naprednije. Obzirom da su svi ograničeni FIA specifikacijom radi se o tome hoće li se dozvoljenim maksimalnim / minimalnim vrijednostima približiti npr na 93 ili 97%. Uostalom Shell ne možeš jednostavno i legalno uvesti u potrebnoj količini, a ako bi ga legalizirao ispalo bi skuplje.

Edited by DU-roller
Link to comment
Share on other sites

Evo...recimo u ovaj automobil možete točiti štogod poželite ...pa čak i parfem Channel No.5

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam jos pogledao snimak pa pitanje unaprijed, jel to onaj s turbinskim motorom?

Link to comment
Share on other sites

Shell bi opcenito uzeo, bez obzira na sve, bio bolji ili ne.

Ali ovo bi valjalo probati,pa makar i riskirao 300kn, cisto me zanima kak bi auto radio.

Link to comment
Share on other sites

da bi ga probao i nes osjetio moras malo vise ulozit od 300 kn a to je za mapiranje auta... 

Link to comment
Share on other sites

da i moj je jer imam VEMS.

 

pa svaki trkaći auto se može izmapirat ako maper zna šta radi.

Mislim na neke nezgodne nuspojave etanola po pitanju dihtunga, ali i općenito gumenih stvari... kako bi se to nosilo s gumicama ventila  :conf:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.