Jump to content

Neočekivani problemi...


frenchkey

Recommended Posts

A ti misliš da je to minjano u ovlaštenom servisu i da je zapisano u servisnoj knjižici!?!

Kralju malo bolje čitaj pa se tek onda javi aj...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    54

  • dado_sk

    40

  • Brainmind

    32

  • mario07

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

u ovlašetnom kupljen zračni jastuk za gotovinu, tako piše u povijesti servisiranja. Dakle vjerojatno je popravak odrađen u fušu, a zračni nisu imali gdje kupiti nego u ovlaštenom pa je ostalo zabilježeno. Lik koji se bavi uvozom auto po narudžbi tome nije pridavao pažnju. To sam tek ja uočio kada mi je pokazala isprintanu verziju servisnog održavanja. Udarac je bio negdje s lijevog boka više odozdo, krakovi šasije nisu dirani, dakle nije frontalni sudar imao. Ne znam koji zračni je mijenjan bočni ili u volanu, trebao bih vidjeti po šifri u računu

Link to comment
Share on other sites

Kad sam s p307 izletio izgledalo mi je bezazleno. Pukao nosac motora,hladnjaci i karter. Kad je krenulo rastavljanje i krpanje nastala je nocna mora. Nikad ga nisam uspio dobiti da radi kako treba tako da suosjecam s ovom ženom. Jedno veže drugo i tome nikad kraja.najbolje mi je bilo riješiti se i to na bezazlen način.otpad. tako da nisam nekome drugome život zakomplicirao. Tu jedino treba odvjetnik i preko suda ako ne ide drugačije vratiti ga od kud je došao ili obeštećenje tražiti od prodavača. SLO je za razliku od HR uređena zemlja i ići na njihovu udrugu za zaštitu potrošača ili šta ja znam već.možda inspekcija.. Uh..

Link to comment
Share on other sites

To je taj oprema gt line, zbog toga je drukčiji branik

Zašto je onda zadnji branik običan ako je to gt line
Link to comment
Share on other sites

To je taj oprema gt line, zbog toga je drukčiji branik

 

Daleko je to od gt line opreme.

 

Kod dotičnog megana je 100% branik sa coupea + dodatno ofarbani original srebrni dijelovi u crno.

Ovakav branik se NITI U JEDNOJ OPREMI nije stavljao na berlinu.

 

Ovo je gt line branik predni:

2vvsx6v.jpg

zadnji:

mab5lc.jpg

 

Original coupe:

renault_megane_coupe_00.jpg

3.jpg

Ako se dobro pogleda vidi se da su isti. Odvojena je plastika gdje je tablica i plastika ispod svjetla.

Kod berline je u jednom komadu.

 

Original berlina prednji branik:

Image20.jpg

 

 

Nije da pametujem samo želim pomoći. :smile:

Edited by mario07
Link to comment
Share on other sites

I vidi se brutalno razlika u boji u pogledu s boka na auto :(

Link to comment
Share on other sites

Da ovaj branik je s coupea i nikad nije bio na berline verzije, to vam je odmah trebalo biti cudno.

Terajte pravdu odmah,jer ako je auto kuca prodala, ovo je koma.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

kada sam stavio link o kupnji ovog auta prije mjesec dana i pitao za mišljenje nikom ništa nije bilo čudno...

Nego što je sa zadnjim branikom jeli on od gt line?

Link to comment
Share on other sites

kada sam stavio link o kupnji ovog auta prije mjesec dana i pitao za mišljenje nikom ništa nije bilo čudno...

Nego što je sa zadnjim branikom jeli on od gt line?

Ja iskreno nisam vidio, da sam vidio,sigurno bih napisao sta je branikom.

Zadnji branik je od obicnog berline-a, nema veze s gt line opremom.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Nemojte tako. bilo je i berlina color edition za neka tržišta, felge odgovaraju isto, crni sjajni retrovizori, i tamniji farovi. unutrašnje lajsne također odgovaraju color edition. jedino ne znam jel baš bilo 2010. al vjerojatno je.

 

al auto nema ama baš nikakve veze sa gt lineom.

 

sad sam skužio da mu i fali megane natpis iza.. ko zna čega je tu sve bilo..

Edited by Martin
Link to comment
Share on other sites

imaš negdje slike tih različitih unutrašnjosti?

Sorry, niti ja nisam vidio kada si prije mjesec dana postavio link.

 

Ovo je unutrašnjost predmetnog megana:

10.jpg

 

A pravi color editon ima drugačija sjedala (gornji dio).

7.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebate, koji ste vi agenti svaka cast decki

ja mogu pomoci samo tako da kazem da je taj Antolič prekupac, kupio je auto od global leasinga koji je malo jaca kuca u Celju, znaci racunaj jos jedno 500€ dole je cijena bila, s tim kilometrima ne znam bas..

lako je sad pricat ali meni sa slika ne baca nikakav alarm posebno, branik je mjenjan cini se da..jer straznji je skroz normalan a ovaj neki ludi.

Link to comment
Share on other sites

Color edition je bio naziv opreme samo za TLBALK trziste, u sustini radi se samo o pojacanom Expressionu.

U Italiji je imao naziv Attractive, no nebitno.

Pojavio se tek 2011.

Ova instrument tabla se pojavljuje tek od 2011 godine, i to u drugoj polovini godine.

Farovi su isto od tog modela sa kraja 2011. Cude me i ventilacioni otvori za putnike pozadi, oni su isli tek od privilege paketa

Ista stvar, link video nisam, zao mi je sto sada zvucim kao general nakon bitke

 

P.S. Moguce je da su u sudaru polomljene papucice, posto ima ove hromirane. GT line ima analogni, a ne digitalni sat, a ova sedista veze nemaju sa GT line-om koja su polukozne kadice.

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

u oglasu piše ''gt look'', sad jeli to gt line ili?

Papučice us aluminijske kao u gt line i ovjes tvrđi. Kožni volan.

Uglavnom problem motora i ulja je sređen, ostaje čudno brujanje na 2000 o/min koje je navodno zbog ležaja u mjenjaču, a to se riješava slijedeći tjedan. Vlasnik auta nije bio global leasing nego neka žena koja je obećala poslati drugu karticu kada ju nađe. Unutrašnjost je tip top, odgovara kilometraži.

Može li se po broju šasije vidjeti dali je taj branik možda bio nadoplata ili je nakanadno stavljen nakon sudara?

 

Gledala je i ovog, ali joj je bio preskup:

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9478859&show=1&avto=Renault%20Megane%20Berline%201.5%20dCi%20Color%20Edi.

Link to comment
Share on other sites

moze se po nalepnici sa C stuba.. A tako moze i da se vidi kakva je klima bila originalno, jer je opet cudna rucica menjaca, koja nije hromirana

 

GT look nikada nije postojao, samo GT line kod slabijih motora ili GT kod snaznijih

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

kada sam stavio link o kupnji ovog auta prije mjesec dana i pitao za mišljenje nikom ništa nije bilo čudno...

Nego što je sa zadnjim branikom jeli on od gt line?

 

frenchkey,

evo tvojeg posta gdje se raspituješ prije kupnje.

 

što mislite o ovom MEGANU 3?

 

Ženina rodica je zainteresirana. Ima malo km na grbači, ali je drugi vlasnik već, ali ne zna objasniti kako? Ili možda ne zna dobro pričati hrvatski. Uglavnom nije joj objasnio tu činjenicu. Dali bi takav auto još trebao biti pod garancijom, bar u Slo? Ako je imao karambol dali gubi garanciju i može li se to kako ispitati u Slo? Obećao joj poslati broj šasije

 

 

Na linku neki drugi megane.

Link to comment
Share on other sites

Sorry sto cu da kazem, ali ovo je authentique po nalepnici..

Cudna stvar, nista se ne poklapa po Dialogysu..

Ovo ti je generation, prijatelju dragi.

Link to comment
Share on other sites

Ima, ali ima i rucnu klimu. Ovde je nesto opasno pakovano, tek kada se ukuca Megane generation omogucaca ukucavanje ovih sifara. Dakle, nalepnica oznacava generation model, u to ne sumnjaj.

Link to comment
Share on other sites

Model je generation, to je van sumnje sto se tice naljepnice. Bezveze je sad pisati, trebalo se to prije provjeriti po broju sasije, sad je vjerojatno kasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.