Jump to content

Neočekivani problemi...


frenchkey

Recommended Posts

Auto nema krovne lajsne, dakle nije turčin

Postoji li još neko mjesto za provjeru, naljepnica nije baš nešto pouzdano. Zalijepiš odlijepiš.

Sutra je u ovlaštenom na provjeri baš me zanima šta će oni reći po tom pitanju

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • frenchkey

    54

  • dado_sk

    40

  • Brainmind

    32

  • mario07

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nevjerojatno! :conf:

 

Janezi od 5 razbijenih složili jedan. :tup:

Edited by mario07
Link to comment
Share on other sites

I nije povišen nego niži i tvrđi

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Oboruzat se svim dokazima i računima sta je dodatno utrošeno i tražit da vrati sve pare nazad, plus dodatno za izgubljeno vrijeme ili ćeš ga tužit. A onda kad sve to napravi svejedno ga prijavit da ne zajebe nekog drugog.

Link to comment
Share on other sites

Ma to će mu i biti, ali sad me zanima o kojem se autu uopće radi :tup:

Link to comment
Share on other sites

Po nalepnici pise o cemu se radi.. generation bi morao da ima kljuc i obicnu tablu... Jedino ako nalepnica nije njegova, mada su potrefili sifru boje

Link to comment
Share on other sites

Janezi nisu bas adresa za kupovati polovnjake. Ali opet, kasno smo se sjetili.

Link to comment
Share on other sites

Gen ima kkjuc neznam jel se mogla nadoplatiti kartica

Vozio sam gena, vlasnistvo ambasade Turske pa je zato morao biti gen ali sa svim nadoplatama, sa koznim volanom, digitalnom dvozonskom klimom, digitalnom tablom i parking senzorima i Boga pitaj sta jos sto nisam primjetio ali je ipak imao kljuc.

Link to comment
Share on other sites

Ova naljepnica mi kod pazljivijeg studiranja djeluje fake. Originalna naljepnica ima na mjestu gdje je podijeljena linijom dva ureza, sa svake strane linije jedan. Ova je full ravna, odsjecena. Dalje, na vanjskom dijelu naljepnice imate ureze koji nisu prisutni na ovoj. Ovdje se radi o mucki, samo je pitanje gdje je auto odradjeno.

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

Broj šasije se nalazi na više mjesta.

Usporedite ih.

 

5470657_orig.jpg?118

459541_orig.jpg?118

Edited by mario07
Link to comment
Share on other sites

Po nalepnici auto je napravljen u maju 2010. Motor je K9K 830, proverite to.


Na kojima sve zna li netko?

imas u motornom prostoru, na drugoj nalepnici na C stubu, kao i na instrument tabli.

Link to comment
Share on other sites

Da, trebao bi broj sasije da izbaci iste podatke kao naljepnica. I oznaka modela koja je ovdje B30A (Generation/Fluence) bi se trebala nalaziti u broju sasije, npr. kod modela Laguna 3 1.5 dCi K9K 782 (KTR) u broju sasije se nalazi KTR. Ovdje je to razlicito: B30A - BZAA. Ne znam da li se nesto mijenjalo u oznakama, ali trebalo bi da se podudaraju oznake modela i oznake koje oznacavaju taj model u broju sasije. Clio 3 BR1V, u broju sasije ima BRV. Ovaj broj bi trebao oznacavati fazu (0 za ph1, 1 za ph2, 2 za ph3).

 

Npr. BZ0A ima K9K 830, dok BZ1A ima K9K 834.

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

Nije se menjalo nista.. ovde se poklapa B kao berlinea..

I cudi me BZAA..

Obicno idu  VF1, sto oznacava Renaulta, pa dva slova, pa broj, i onda opet slovo. recimo VF1BZ1A074xxxxxxx

 

 

EDIT

 

Kod generationa to pravilo ne vazi, kod njih broj ide ovako

 

 

VF1BZA30547729646

 

 

Ipak najvise lici na gena.. Mislim da bi bilo najpametnije da se auto vrati nazad i uzmu pare date za auto i da se pokriju svi troskovi, da se ne dize mnogo prasine.. ko zna sta ce na kraju da izadje iz sume..

Edited by Brainmind
Link to comment
Share on other sites

Naljepnica je definitivno fake.

 

Npr. ova je original. LM1B je u broju šasije. Vide se i urezi o kojima je pričao  direstraits.

6156092318_7d58f5057f_b.jpg

Edited by mario07
Link to comment
Share on other sites

Vi ste decki cudo , svaka cast !!

 

ak je ovo istina kaj pisete, tuzit apsolutno racun i sve imate , trazit povrat novca + novce za popravke.Pa vidite kaj ce dat.

Link to comment
Share on other sites

Cudan je scenario svega.. auto je svoj zivot zapoceo kao generation, a kako je u medjuvremenu dobio izgled berline, a zadrzao licnu kartu generationa, ostaje pitanje za razmisljanje.. Puno mogucnosti, a poznatih cinjenica jako malo..

Kazem ja, najbolje vratiti auto i traziti povrat svih troskova, moguce i da je trgovcu auto podmetnut.. na to ce se sigurno vaditi..

ko zna sta ce na kraju jos da ispadne i ko je donor ovih "organa"

Link to comment
Share on other sites

recimo ovo je naljepnica s jednog authentica kojeg pratim al bojim se da bu preskup

 

RENAULT-MEGANE-normal_d77e8d42b6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.