Jump to content

Renault Megane GT 2016


yutasknight

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To vidim. I kao bolje od ksenona?? Ako su to opet izostavili nemam rijeci. 

Link to comment
Share on other sites

led svijetla bome jesu bolja od xenona. barem na xc90 :D 

Link to comment
Share on other sites

led svijetla bome jesu bolja od xenona. barem na xc90 :D 

onda ok. Neznam jel to Mercedes ima na novim modelima, neki daj je usao u moju ulicu jedan mislim cls novi i osvjetlio ju cijelu sa nekim plavim svijetlima. To bljesti ajme. Neznam jel su to takva.

Link to comment
Share on other sites

Blješti da, meni osobno led svjetla smetaju, prvi put dok nisam skužio da su led sam skido sve po spisku i da nisam bio na autocesti vjerojatno bi se i zaustavio, mislio sam da je neka kretenčina sa kineskim xenonim tek kad me zaobišao vidio sam da je neki novi mercedes sa led svjetlima, mislim da ih je imao po tri u faru...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Blješti da, meni osobno led svjetla smetaju, prvi put dok nisam skužio da su led sam skido sve po spisku i da nisam bio na autocesti vjerojatno bi se i zaustavio, mislio sam da je neka kretenčina sa kineskim xenonim tek kad me zaobišao vidio sam da je neki novi mercedes sa led svjetlima, mislim da ih je imao po tri u faru...

 

to zaista bljesti i zasljepljuje. Sad kak je to normalno neznam, ali meni smeta. I bas to. Svijetli ko kineski ksenoni u faru bez lece.

Link to comment
Share on other sites

espace novi ima FUL plava svjetla...vozim se pred koji tjedan i iza mene nesto svjetli plavo, pomislim na neku golf duju sa HID kitom od 200kn, kad ono priblizi se i stigne me espace novi...UZAS!!!!!! osljepio me

Link to comment
Share on other sites

Krivo namjestena nulta pozicija i vjerojatno si se nalazio tocno na liniji reza fara di je on plav ili ljubicast. Googlaj "hid color flicker"

Druga opcija da je boja takva jer se zarulja jos nije razradila,

Link to comment
Share on other sites

 

 

Krivo namjestena nulta pozicija i vjerojatno si se nalazio tocno na liniji reza fara di je on plav ili ljubicast. Googlaj "hid color flicker"

 

Druga opcija da je boja takva jer se zarulja jos nije razradila,

Ma kakva linija reza. Do sada sam ti plavu boju vidjeo na gotovo svim novim Mercedesima, novi Passat, najnoviji BMW terenac X5 ili X6. To cijelu ulicu osvijetljava, pa i vise nego kineski srot.

Link to comment
Share on other sites

Nisam skuzio da je o ledu rijec... My bad. Inace je laser identican princip kao i led koji se koristi u farovima samo je razlicita svjetlost koja obasjava fosforni film, kod leda je to plava led kod lasera je laser kod fluoroscentnih i halogenih cijevi je ultraljubicasta svjetlost koja nastaje uslijed ioniziranog plina zivinim iaparenjima itd itd..

Link to comment
Share on other sites

zasto?

zato sto imam 204 cm i u Merc A klasi novoj me gura u glavu taj fiskni naslon i grozno mi je sjedit

Link to comment
Share on other sites

zato sto imam 204 cm i u Merc A klasi novoj me gura u glavu taj fiskni naslon i grozno mi je sjedit

Za vecinu iznad 185~190 nema normalnih sjedala jer je i oblik sjedala krivi i totalno na krivim mjestima podupire kraljeznicu.

Link to comment
Share on other sites

Netko tak jako visok se pati. Meni je buraz dosta niži od Max-a, 196cm, pa se jedino u svom bmw-u ljepo namjesti, svi ostali auti u koje je probao, banana.

Nebi bilo loše napraviti sjedalo po mjeri, makar koštalo 2 soma eura, pa imaš vječno, samo se seli iz auta u auto kad se promijeni.

 

Link to comment
Share on other sites

Selit sjedalo u drugi auto je IMHO glupost. Pa nije to samo sjedalo, tu je i tkanina, zracni, vodilice. Auto bi izgledao ko cirkus. Svako sjedalo je radjeno za vecinu normalno visokih osoba. 196cm je dosta visoko. Ima auta i za takve :-). Imam frenda visokog preko 2m pa mu nepase ni jedan jbga. Nije on kriv .

Link to comment
Share on other sites

Sjedala su radjena za visinu od 160-170cm.. Neka rijetka do 175 (govorim o obliku a ne max visini naslona za glavu jer je to samo poljubac mrtvacu ak se moze dignut.

Meni je najudobnije u cemu sam sjedio bilo sportsko sjedalo s tkaninom u e46 coupeu... Utopio se u sjedalo dobro drzalo moju visinu (skromnih 184) i drzalo bocno savrseno

Link to comment
Share on other sites

Selit sjedalo u drugi auto je IMHO glupost. Pa nije to samo sjedalo, tu je i tkanina, zracni, vodilice. Auto bi izgledao ko cirkus. Svako sjedalo je radjeno za vecinu normalno visokih osoba. 196cm je dosta visoko. Ima auta i za takve :-). Imam frenda visokog preko 2m pa mu nepase ni jedan jbga. Nije on kriv .

Možda je glupo, ali kako da jako visoka osoba ugodno (i zdravo za leđa) vozi normalni prosječni auto?

Ja bi radije crni neutralni sic, malo žrtvovao izgled unutrašnosti  i vozio se ugodno i udobno. Svaki bolji majstor sredi i prilagodi vodilice da bude kao iz tvornice sve skupa.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odradia put iz njemačke 13 sati u komadu sa 4 stajanja po 15-25 min za kavu i nešto na brzinu pojest. Kad san izaša iz auta uopće nisam bia umoran nit su me leđa bolila. A3 2005.g sportski sicevi tkanina, a imam 198cm.

I onda kad sidnem u materin megane 3 s profiliranim sicevima (koji su mi dosad bili super) skužim kako su bocnice sjedišta i naslona premekane.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Milos napisao je istina, sjedala se rade za niske ljude. Posban problem je duljina sjedeceg dijela, potkoljenice su mi su svim autima u zraku, a zanimljivo je da sam, sto se tice polozaja i ispruzenosti nogu, najbolje sjedio upravo u A klasi koja je imala pak taj gornji dio naslona zeznut.. Nemam pojma koji auto bi trebao kupiti da sve stima:(

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.