Jump to content

Renault Megane GT 2016


yutasknight

Recommended Posts

Ja sam odradia put iz njemačke 13 sati u komadu sa 4 stajanja po 15-25 min za kavu i nešto na brzinu pojest. Kad san izaša iz auta uopće nisam bia umoran nit su me leđa bolila. A3 2005.g sportski sicevi tkanina, a imam 198cm.

I onda kad sidnem u materin megane 3 s profiliranim sicevima (koji su mi dosad bili super) skužim kako su bocnice sjedišta i naslona premekane.

neboli te ništa jer imaš 22godine,ni mene tvojih godina nije ništa bolilo sad odem u Zagreb i ubija bi se,da moran odvoziti ko ti u komadu 13 sati to mi je ravno znanstvenoj fantastici,svaka cast

Link to comment
Share on other sites

neboli te ništa jer imaš 22godine,ni mene tvojih godina nije ništa bolilo sad odem u Zagreb i ubija bi se,da moran odvoziti ko ti u komadu 13 sati to mi je ravno znanstvenoj fantastici,svaka cast

Al isto mi nije ugodno u svim sicevima duže vrime se vozit. Visina mi je ipak problem. A za ovih 13 sati ma da nisan mora stat u Zagrebu obavit sutradan nešto vozia bi do Splita. Jedino me nakon cca 3 sata počea lagano vatat grč u livoj nozi pa bi napravia tu malu pauzu i sve 5.

Link to comment
Share on other sites

GT je sport koji nikad nece biti RS ?? ili ti ga RS za siromasne ?

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

Šta nije ono po novom svaki GT nosi i oznaku Renaultsport...?? Tako sam ja jednom prilikom išao biti "pametan" i napisao da Meg3 GT165 ili tako nesto nije RS pa sam dobio sliku RS znacke s tog modela i ispao sam bedast.

Link to comment
Share on other sites

Oba modela RS i GT koliko sam shvatio izlaze pod nebom Renault sport inzenjera tj oba su razvijena u njihovom odjelu. Gt ima ovjes, sjedala i dosta stvari upravo razvijeno u njihovom segmentu pa nakelje i njihovu znacku. Isto tako i dizel od frenda ima na karavanu Meganu onom plavom gt oznaku Renault sport. I s pravom ide ta znacka jer zaista ide presobro. Ovo za komentar da je GT za siromasne bolje da ne komentiram. Naravno da ce to komentirati netko kome je RS u voznom parku

Link to comment
Share on other sites

Ej Zrmi reci frendu da se ne uvrijedi odmah, ovo je bila sala samo, pametan ce ju shvatiti. ??

Imam ja u voznom parku i 535d s M paketom, ali taj isto nikad nece biti M.

Edited by therrlu
Link to comment
Share on other sites

I BMW serije 3 tipa 316 se moze kupiti sa M paketom opreme i svuda unutra budu oznake M, na volanu, mjenjacu, te onda spojleri, felge... Pa zar ga to cini M-Bolidom?

Link to comment
Share on other sites

I BMW serije 3 tipa 316 se moze kupiti sa M paketom opreme i svuda unutra budu oznake M, na volanu, mjenjacu, te onda spojleri, felge... Pa zar ga to cini M-Bolidom?

bas i ne shvacate jel? Ako su oni to radili i u njihovom sektoru odjela RS , M ili nekog desetog, sto vas to dira? Kao da ste vi vlasnik sport odjela hahah. Ako je primjer volan radjen u M odjelu Bmw-a pa normalno da ce nakeljit tu oznaku. Nerade se sami dijelovi Bmwa M sektora za modele koji pocinju sa M3 M5 i sl. 

Link to comment
Share on other sites

Poanta je da mozes nakeljit oznaka/naljepnica koliko hoces al zna se sta je M-model ili RS model...

 

@Zrmi to je otprilike isto kao kad ti ljepis Nürburgring Nordschleife naljepnicu na zadnje staklo... :)

Link to comment
Share on other sites

Poanta je da mozes nakeljit oznaka/naljepnica koliko hoces al zna se sta je M-model ili RS model...

 

@Zrmi to je otprilike isto kao kad ti ljepis Nürburgring Nordschleife naljepnicu na zadnje staklo... :)

Mozes nakeljit sta zelis naravno. Zato je jedno kad se stavi samo M slovo, a drugo je kad tu stoji M5. U Renault slucaju GT naspram RS. Mislim da je tu sve jasno, nevidim svrhu dizanja prasine.

Usporedba s naljepnicom je glupa jer naljepnica mozda i nije vidjela stazu, ali je zato dosta dijelova ugradjih u BMW ili Renault vidjelo i M odjel i Renaultsport odjel :-)

Link to comment
Share on other sites

Oba modela RS i GT koliko sam shvatio izlaze pod nebom Renault sport inzenjera tj oba su razvijena u njihovom odjelu. Gt ima ovjes, sjedala i dosta stvari upravo razvijeno u njihovom segmentu pa nakelje i njihovu znacku. Isto tako i dizel od frenda ima na karavanu Meganu onom plavom gt oznaku Renault sport. I s pravom ide ta znacka jer zaista ide presobro. Ovo za komentar da je GT za siromasne bolje da ne komentiram. Naravno da ce to komentirati netko kome je RS u voznom parku

Dakle, za očekivati je da su ovjes/kočnice/balansiranost vozila i sl. elementi identični kao na RS modelima?

Koja je onda poanta dotičnih?

Poanta je da mozes nakeljit oznaka/naljepnica koliko hoces al zna se sta je M-model ili RS model...

 

@Zrmi to je otprilike isto kao kad ti ljepis Nürburgring Nordschleife naljepnicu na zadnje staklo... :)

Ja ću si jednu NuMburgring dat napravit. ;)

Link to comment
Share on other sites

Decki sto neodete u RS odjel i pitate? Kad ste vec toliko pametniji od njih, svakako ce uvazit bas vas prijedlog za micanje oznaka :)

Vec kad ste tamo. de ih priupitajte sto je s HP na 197-ici i da nam svima vrate pare. Mislim svakako imate jos prijedloga, znam da ste naj ;)

Usput se vratite na temu :D

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta se ložite pa to je samo marketing da rođo s Gt-om može rec da vozi Renault Sport.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi sta se ložite pa to je samo marketing da rođo s Gt-om može rec da vozi Renault Sport.

Upravo tako. 

Čista prostitucija branda. Kao što su napravili s Gordinijem, tako sada sa RSom. Alpina je sljedeća.

Link to comment
Share on other sites

Obicni rs modeli su kao i gt, isto s**nje drugo pakovanje. Tko god ne vozi trophy nek se poklopi usima i neka ne pametuje.

Edited by lagunaCoupev6
Link to comment
Share on other sites

Obicni rs modeli su kao i gt, isto s**nje drugo pakovanje. Tko god ne vozi trophy nek se poklopi usima i neka ne pametuje.

Ti voziš?

Znaci vise ni RS nije RS. Jaoooo

Link to comment
Share on other sites

Forum pun trkača, a najaktivniji topic je o potrošnji. :D

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Ja imam na pragovima Renault Sport, isto i na cajgerima,   a pod haubom 1.5 dci. Meni je to smijesno. 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam na pragovima Renault Sport, isto i na cajgerima,   a pod haubom 1.5 dci. Meni je to smijesno. 

Ne može biti smiješnije od prostituiranja slova M od strane BMW-a... :D

Link to comment
Share on other sites

Ja imam na pragovima Renault Sport, isto i na cajgerima,   a pod haubom 1.5 dci. Meni je to smijesno. 

Smijesno je i ljudima u renaultu tako da su najavili da ce se gt line oprema uskoro ukinuti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.