Jump to content

Megane 4 RS


dolac

Recommended Posts

Uh, iako je Megane zaista praktički trkaći automobil, razlika po krugu od 5 sekundi je - wow.

Edited by GTT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad ovo izađe na spa ima da bude jeftinih karamboliranih buba sa 6 cilindara, u pokušaju da drže korak... ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, direstraits said:

Kad ovo izađe na spa ima da bude jeftinih karamboliranih buba sa 6 cilindara, u pokušaju da drže korak... ?

10god stara atmo buba.... je i dalje malo brza oko SPA.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jooj meni ove četvorke super zgledaju - baš ih gledam po slo. oglasima i ima ih poprilično puno za rs - možda se kroz godinu, dvije nešto promijeni sa unosom. Ovak je popriličan sa 180+g (280 ks).

Nije da se garim, nemam nikakvih afiniteta prema tome, ali 4 RS mi baš hebeno zgleda.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Svejedno nije auto koji se proizvodi...
A razlika u snazi je jedan meg 2 rs...
Ruzan je ko k. Fleksom bi skinuo one farove i ubacio par fara u masku ispod

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
39 minutes ago, Marko_Os said:

 

Model koji sam vozio je Trophy i navodno ima Bose ozvučenje. Nisam obraćao pažnju.   

 

:yeah:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni su ove felge mrak. Zutu kad bi uzimao bila bi svakako, sam da nije ona mat jer je bezveze. Ona s perlama posebna je top, ali je vec nekako i isfurana. Ima boja koje mu super stoje kao npr ta crvena. Uzimaj.....i dosji za Os da probam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yuta, neće bit te felge, jer neću uzimati Trophy, ali vjv ću uzeti 19", one druge uz doplatu

Zrmi, ako sve bude po planu, eto nas na ljeto sa obiteljskim RS-om. ?

Edited by Marko_Os
Link to comment
Share on other sites

Trophy i edc tooop kombinacija.

Boja je stvar ukusa....

Bas mi izuzetno drago kaj uzimas takav stroj od auta, forum opet zivnuo.

Iskreno volim vise o RS modelima citat na forumu nek o 1.5dci drljama koju i sam vozim??

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma daj....fuj...nebi ja to nikad kupio....

Pa pogledaj samo......boja ko tegla podravkinog senf gorušica.......felge bože sačuvaj......i još 5 vrata na sporckom autu....mislim ....kuda je ovaj svijet otišao. cccccccc.

 

 

 

 

 

 

 

Samo serkam..:bigl:..čestitke na odabiru....detalji su tvoj izbor (boja, felge, automatika) ali da je auto san snova tu nema govora....

Nadam se da ću i ja imati para kad me pukne kriza srednjih godina :hahahe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.