Jump to content

Renault Fluence Limited Edition


zgfluenceLE

Recommended Posts

Dule, trudim se koliko god mogu auto održavati čistim i urednim, iako s godinama puno manje. Sad ga čistim onako po procjeni, dok sam prije, bar jednom do dva puta tjedno prao auto. Ima važnijih stvari. Popustilo me.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Dule, trudim se koliko god mogu auto održavati čistim i urednim, iako s godinama puno manje. Sad ga čistim onako po procjeni, dok sam prije, bar jednom do dva puta tjedno prao auto. Ima važnijih stvari. Popustilo me.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Imas slike par postova prije u ovoj temi. Uglavnom... Pocele su mi se pojavljivati fleke u gornjim rubovima farova. Lijevi vise od desnog.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Silikon sprej je odličan za gume.

Za ovo što njemu škripi, provjereno i silikon sprej neće pomoći. Škripe vanjske gume za zaštitu od buke (one vlaknaste) i treba ih podmazati s nečim masnim (plastilube na primjer) i škripanje garantirano prestaje na nekoliko mjeseci. Ja svoje riješio nedavno jer su proškripale sa dolaskom vrućina. Kladim se da u servisu nisu napravili ništa, kao ni na mom autu nekad davno..

Link to comment
Share on other sites

Kolega zasljepljuješ odsjajom novih farova po ljepom sunčanom danu [emoji23] [emoji106]

Link to comment
Share on other sites

Bas sam se i mislio da si ti. Krenuo putem do Jaruna na jednu dozu trcanja. :-)

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Vidjeh da me nisi skužio jer sam u "Fići" a moj na servisu.

Ja lagano u patroli kvartom da vidim jel sve ok [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Eto i nesto pozitivno u ovoj temi, a nije vezano za auto... Postao sam tata po drugi put. Tata male curice od 3600 i 52cm. [emoji3]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Čestitam [emoji16] [emoji16]

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Čestitam!!! Nemoj životati da se zove Zoe. :zubo:

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decki hvala! Novi život, osmjeh na licu :-) 5ebb35966b5fffb2f4b6031e179b6311.jpg

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eto i nesto pozitivno u ovoj temi, a nije vezano za auto... Postao sam tata po drugi put. Tata male curice od 3600 i 52cm. [emoji3]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Cestitam! Bome velika curica [emoji6]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.