Jump to content

Renault Fluence Limited Edition


zgfluenceLE

Recommended Posts

stavio sjedala iz Gt line opreme. sve odgovara ne javlja nikakvu grešku. Možda su mrvicu previše profilirana (ulazak izlazak je malo nespretniji te kad je lijeva noga sa strane ili kad desna nije na gasu smetaju malo bočne stranice malu su previsoke) ali definitivno udobniji i lijepše izgledaju.

Link to comment
Share on other sites

evo, ništa što već nije viđeno :-) siceve sam samo prebrisao vlažnim maramicama i usisao tekstil i bez greške su. imaju dvije utičnice više koje neznam čemu služe

ali ono glavno airbag i pojas radi uredno.

IMG-8cbffca26eb2ee43d9411fefeefd1f0a-V.jpg

IMG-51599eba6ae1771f016541e5821077f7-V.jpg

IMG-20180421-WA0000.jpg

Edited by goran_sch
Link to comment
Share on other sites

bome je. toplo preporučam tu investiciju. dobro izgleda a i udobniji su definitivno. jako diže unutrašnjost. još si mislim onaj čvarak od naslonjača za lruke možda odnjeti da mi presvuku u kožu po ljeti na njemu ostanu tragovi od laktova jer je banana materijal.

inače nisam nikad ulagao u auto na ovaj način ali ovom autu baš te stvari fale.  sve ostalo mi je taman. a s obzirom na plaćenu cijenu ima prostora za ulaganje

ostale sitnice mi ne smetaju, naravno ako će auto ispasti ko od fabijevog prijatelja onda banana. za sad je to OK auto

potrošnja mi je 5,1 na 120-130 km/h (120 kmh je bilo cca 75% 130 kmh 15% i 10% je bilo kroz naselje 50-70kmh) baš sam imao istu dionicu auotoputa svaki dan i htio sam ga testirati.

i inače mi je takva potrošnja kad je mješavina autoputa  130-140kmh + otvorene ceste. očekivao sam manju potrošnju na 120 kmh jer znam da preko 130 a pogotovo na 140 150 potrošnja solidno raste

Link to comment
Share on other sites

Super [emoji122] [emoji106]

Nego, što ne otvoriš topic za svoj auto?

Sad ovdje imamo kupus pa ne znaš tko je što radio na autu.

Link to comment
Share on other sites

još si mislim onaj čvarak od naslonjača za lruke možda odnjeti da mi presvuku u kožu po ljeti na njemu ostanu tragovi od laktova jer je banana materijal.

Savjet, radije ganjaj original kozni nego presvlaci. Ne znam dal pase sa Megana, ako da onda nebi trebalo niti biti rijetko.

Jer financijski ces biti ti negdje a da ces bas naci kozu koja je bar 90% ista tvojoj i da taj naslon ne "strsi" izgledom, je jako tesko.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ja zgfluence doživljavam kao brata blizanca po autu. kupili ih u isto vrijeme. sve isto osim boje čak se i neki problemi preklapaju. mislim da nema smisla otvarati novu temu osim ako zgflunecu to smeta.

siceve sam dugo ganjao možda i godinu dana i samo dva kompleta su se pojavila tu i u sloveniji pitanje koje ću sreće biti sa tim naslonjačem. sicevi su bili u cupe verziji i sve odgovara. navuči kožu nije problem samo treba poklopac obuči. jedino to što možda nijansu nije lako pogoditi. ali vidjeti ću nisam se još odlučio za to

 

Link to comment
Share on other sites

Goran, meni ne smeta. Bas naprotiv. [emoji3]

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jedan mali uplate. Pitam se da li je to losa plastika pa se grije od rada farova ili je kako kazu od vode. Iako nije magla. Zahvacena su oba prednja fara s tendencijom povećanja i uocljivosti fleka. Odobrena mi je zamjena u garanciji ali se bojim ako se budu svjetla mjenjala da ce se sve rasklimati i biti podlozno vibracijama motora. 1de07cfc4dd2ba98cbd1d2c8cf5ed42a.jpg568d147c6011d2a9f2cba91479bee0ea.jpg

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma da ne bi bilo kao i sa rucnom... Jedan problem izazove drugi

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kak ti to stoji branik. je to udareno možda lagano il ije samo kopča popustila

Link to comment
Share on other sites

Takav je po celom telu

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Ali od početka nije bilo tako? To se pomaklo toliko kao da je bio neki ozbiljan udarac, možda nije kontakt s autom već neki gnijevni prolaznik opalio nogom?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Iveki, mislim da je uvijek bilo tako. Nisam obracao paznju. Imam takvih felera na vise mjesta gdje se linije ne poklapaju. Kako unutra, tako i vani. Zato sam napisao da je takav po "celom telu".

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, i meni je obješen branik upao u oko.. Jako loše to izgleda.

Za mijenjanje farova nema bojazni od rasklimavanja, za promijenit običnu žarulju mora far se odvidati i izvući van, jako jednostavno i tu nemaš što brinuti, osim ako ti kao i u mom slučaju ne namontiraju novi far sa tvorničkom greškom 3-4 puta:jez:. Kad je RenFault u pitanju i njihovi (pardon - naši) ovlašteni servisi, sve je moguće.  Ima jedna stara narodna i dobra poslovica za naše Renolke - "dok radi ne diraj":yeah:

Link to comment
Share on other sites

Takav je po celom telu

 

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

 

 

Da mi je laguna ovako sastavljena dao bi je na otpad. Ali s obzirom kako je novi Senic sastavljen ovo se i ne čini loše. I onda neki ovdje pišu da su Renaulti kvalitetniji nego prije, na to se mogu samo nasmijati.

Link to comment
Share on other sites

Loše vani, loše unutra. Spojevi karoserije nisu dobro poravnani, naročito prednjih vrata i blatobrana. Također, unutra su spojevi isto tako loši npr. Armatura i A stup. E sada je li to do konkretnog auta, ili su svi takvi ne bi znao. Primjećujem također da se na većini novih modela Renaulta ne vodi računa o poravnavanju stražnjih svjetala na petim vratima i onima na tijelu automobila (prije nije bilo tako). Općenito jako loši spojevi karoserije.

Link to comment
Share on other sites

Grozno.

A zena bas na autishovu gledala novog scenica. Super za nase potrebe.

Kaj uzeti u slucaju da renfault nastavi s takvim fuserajem?

Link to comment
Share on other sites

Došao frend na auto show uzeti mjere za novu BMW 5 kojoj radi limariju i veli da je mislio da se na "njegovoj" razjebali luftovi od udarca a izložbena ista sa lošim luftovima. On veli da se to prije nije dešavalo na svetom trojstvu a sada je to skoro normalno.

Link to comment
Share on other sites

Loše vani, loše unutra. Spojevi karoserije nisu dobro poravnali... poravnavanju stražnjih svjetala na petim vratima i onima na tijelu automobila (prije nije bilo tako). Općenito jako loši spojevi karoserije.

To sa petim vratima je i kod mene slučaj. Nisu svjetla, ali desna strana nije u "vinkl" i ima vidljivo odstupanje. To sam primijetio kod jos nekoliko fluenca. Ima auto gluposti s kojima se nosim, ali mi najvise zivce vuce fantomsko klijanje i skripanje zadnjeg prostora auta kod uvijanja. Jos nisam otkrio sto bi moglo biti. A uvjeren sam 100% da su u pitanju lijeva zadnja vrata. Nekad je vise, a nekad manje iritantno. A jos 3 ili 5 godina budem vozio i onda stvarno ne znam. Ima dana kad sam ocajan do onih kad sam jednostavno zadovoljan autom. Ne zbog njega samog, nego od pomisli da uvijek moze biti gore.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ovo ti je popustila neka kopčica vrlo vjerojatno to ti srede u servisu bez problema. ovako dosta ružno izgleda ili se možda samo iz krivog kuta slikalo pa je dodatno naglašeno. ja sam imao sličnu situaciju na berlini i sredili su to začas

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobio nove farove. Podmazane brave za koje majstori misle da cvile prilikom blagog uvijanja karoserije. Necu im proturijeciti jer su odradili ok posao, dali zamjenski auto i oprali moj prilikom primopredaje. No ja sam jako radoznal i mislim da cvile gume (brtve) oko vrata i to s unutarnje strane, jer sam vanjske vanjske rubove premazao Sonax sredstvom za gume. Trebam savjet za spray koji bi naspricao unutrašnjost tih brtvi kroz one male rupice. d7aaf8f37e825e9dfa3fc1b1b4cab4de.jpg956ec0ee3dbfbfcce5ce8931df9056d7.jpg1e0a6609f091931a3978a721c0f279ba.jpg1369b01b6f808c42c886a9ac615a9c1f.jpg

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.