Jump to content

Renault Fluence Limited Edition


zgfluenceLE

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

I znaš kaj, meni su na kraju isteka garancije u Cindriću izmjenili cijeli sklop tj. komplet papučicu, ali...to ti nije kvar

Nova se opet krenula čut nakon 50tkm...iako ne tako jako, to je njihova boljka, feder čini mi se

Link to comment
Share on other sites

Pa da se ova pocela cuti nakon 50000 km ne bi rekao ni A, ali ova se pocela pomalo cuti i prije dosadasnjih 26000km. Jednostavno, glupo je. Mozda imam nekakva ocekivanja od auta ali nikad nisam imao ocekivanja kako ce ovo biti mercedes. Hebo te, pa malo je potrebno uloziti u zavrsnu obradu. Nije to nekakav bauk u slaganju elemenata. Ako je to francuski sarm, sorry nikad vise. Ovo su djecije bolesti.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Slažem se!

Ja ti prenosim svoje iskustvo, zapravo, taman prije isteka garancije pa reko ajmo mijenjat, na kraju mi se na 170tkm čulo jako malo

Link to comment
Share on other sites

Fluence, da se možda tebi patika ne čuje. Vidim da ni pertle nemaš, sav si naopak :D

Link to comment
Share on other sites

[emoji23] Nisu patike... Provjerili u servisu. Sad cekam termin do iduceg tjedna i odluku.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tebi ko da su ugradili od Opela Astre i Insignije. "To je na njima normalno", citiram jedan ZG servis.

Link to comment
Share on other sites

Ma meni se cini kako su meni uvalili limitirano ali ipak do jaja... Bas me zanima kako ce proći ovo u RB auto. Hoce li biti pod normalno ili pod mijenjanje.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne copraj mi Limited naziv :):)

Ma nije do Limited, nego je do boje... Fake zlatna, fake Renault. Turska bižuterija za male pare [emoji23]

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

meni promijenili prije par mjeseci dva puta dolazio. mislim da sam dobio novu papučicu kuplunga i neku "piksu" i sad je Ok. meni se čulo već nakog godinu dana 

Link to comment
Share on other sites

Ma i meni se culo tako negdje nakon godine dana. Malo po malo zvuk se pojacavao i sad vise ne mogu trpiti taj drek. Generalno, trpim auto u cijelosti... Ne mogu vise biti samo zadovoljan potrosnjom i time sto se motor ne kvari. Hocu malo i uzivati u voznji.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Malo gledam ovaj tvoj motorni prostor, kod mene na četvorci je malo drugačije izvedeno

Link to comment
Share on other sites

ja se uvijek sjetim koliko sam ga platio pa te gluposti lakše zaboravim. ali na modelu koji je na izlasku takve glupe sitnice već bi trebale biti otklonjene

na berlini koja će sada 9g (dakle skoro prvi modeli koji su sišli sa traka) i  preko 100 tkm (što nije puno ali ipak su tu i godine) jedino što škripi je graničnik na vratima vozača i to tako već 5g doduše sve glasniji je. uzeo sam ga kao demo vozilo 1g 4tkm je imao dvije intervencije neki programski update jer je ponekad štucao na 1900-200 okretaja i neko crijevo su zamijenili jer je radio zvukove zbog vibracije po hladnoći i to je sve. samo ulje, filteri i gume nisam još niti kočnice mijenjao 

Link to comment
Share on other sites

Malo gledam ovaj tvoj motorni prostor, kod mene na četvorci je malo drugačije izvedeno

Valjda je update na bolje kako konstrukcijski tako i mehanicki.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam vam bio napisao što se čulo na hrapavom betonu i koliko je trajalo otkrivanje kao i što je sve izmjenjeno. Dakle nakon skoro 4-5 mjeseci traženja i dokazivanja da je stanje isto, klapuckanja sada više nema, zadnje što su mjenjali je stup volana.

Prije toga mijenjana je jedna piksna u volanu, pa letva volana... Uvijek čekanje po dvadesetak dana da stignu dijelovi.

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eto i to je riješeno. U RB autu su dijagnosticirali "kvar" i isti popravili dok sam popio kavu. Nekakva gumica ispala iz ležišta kod federa papučice spojke. Vratili ju na mjesto i sad je sve tip top. Ne cvili, ruži, škripi... A ostalo sve po starome. Veseli me jer nisu morali mijenjati spojku i dodatno rasturati automobil na 27366 km.   

Link to comment
Share on other sites

Eto i nesto pozitivno u ovoj temi, a nije vezano za auto... Postao sam tata po drugi put. Tata male curice od 3600 i 52cm. emoji3.png

 

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

 

 

Cestitam sa malim zakašnjenjem.?

Link to comment
Share on other sites

Eto i to je riješeno. U RB autu su dijagnosticirali "kvar" i isti popravili dok sam popio kavu. Nekakva gumica ispala iz ležišta kod federa papučice spojke. Vratili ju na mjesto i sad je sve tip top. Ne cvili, ruži, škripi... A ostalo sve po starome. Veseli me jer nisu morali mijenjati spojku i dodatno rasturati automobil na 27366 km.   

Super. Imaš kakvih detalja vise oko toga?

Naletio na ovaj post dok sam tražio, meni škripi malo na kraju hoda, ali niti blizu kao kod tebe.

Link to comment
Share on other sites

Nemam, odvezao auto, oni pogledali i rekli da se pomaknula nekakva gumica kod federa od papucice spojke iz lezista i da su to vratili nazad. Vise ne skripi.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eto, u četvrtak ako bude sve ok, fluence će dobiti novog vlasnika. Nisam uvaljao auto nego iskreno i bez fige u džepu rekao što ga ide. Auto je svjesno otišao i nije mi baš nešto žao. Izgubio jesam poprilične novce, ali izgubio i dosta živaca. Odluka je pala kad su novi, tek zamijenjeni farovi počeli ponovno dobivati sivilo... Uglavnom, nije to automobil za moje živce. Kapario sam jedan automobil, sređujem papire pa se nadam najboljem. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.