Jump to content

Laguna 2 INITIALE


Erich

Recommended Posts

Auu, lijepa Laguna :dance; sa tamnom kozom. Jel radi radio display i komande za radio iza volana sa tim modeom radija?

Link to comment
Share on other sites

ne rade.....dobio sam sa njom i original radio i razmišljam da ga vratim nazad unutra

Link to comment
Share on other sites

Kako to da nema felge od initiale nego ratkape?

Link to comment
Share on other sites

Pun je internet tih laguni, doslovno, i forumi i oglasnici.

Privlacno to zgleda ovak na slici ali kad se krene kvariti...Sretno u svakom slucaju!

Link to comment
Share on other sites

Ima li tko uvid u to kakva su sve sjedišta dolazila u laguni 2? Naime obična plišana znam da su bila, al me zanima što je bilo od ostalih modela sjedišta? Sa jačom bočnicom ( profilirani sicevi ) sam samo vidio one crne sa kožnim bočnicama i u sredini je neki šareni pliš

Link to comment
Share on other sites

Kako to da nema felge od initiale nego ratkape?

zimski set kotaca? takav zimski set ima sestra na laguni harmony, a ljetni set na alu felgama...

Link to comment
Share on other sites

Ima li tko uvid u to kakva su sve sjedišta dolazila u laguni 2? Naime obična plišana znam da su bila, al me zanima što je bilo od ostalih modela sjedišta? Sa jačom bočnicom ( profilirani sicevi ) sam samo vidio one crne sa kožnim bočnicama i u sredini je neki šareni pliš

Imaš potpuno kožna (kod mene u sivoj boji) kao ova gore i kombinaciju koža+pliš (privilege).

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Jel imaju koja sjedala u onoj sivoj kožnoj varijanti, a da su profilirana? ova moja su mi super udobna, ali mi fali ta izbačena bočnica

Link to comment
Share on other sites

zimski set kotaca? takav zimski set ima sestra na laguni harmony, a ljetni set na alu felgama...

da, trenutno je gore zimski set, ali sam je i kupio takvu. 

Uspit da ptam koje alu felge su oiginal od INITIALE. 

Edited by Erich
Link to comment
Share on other sites

Jel imaju koja sjedala u onoj sivoj kožnoj varijanti, a da su profilirana? ova moja su mi super udobna, ali mi fali ta izbačena bočnica

Ne znam, ali mislim da nema.

Link to comment
Share on other sites

Ne! ovo je za noviju lagunu.

Možda se može nakalemiti

Link to comment
Share on other sites

Da, za lagunu 3

Osobno nisam isprobavao staviti na lagunu 2, 

Link to comment
Share on other sites

Pa jeftinije ti dodje da svoju presvuces na novo ova ionako nije u nekom stanju

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A da probas naruciti novu glavu rucke mjenjaca sa ebaya. Imas ih nekoliko modela za par dolara, i rijesis problem. Ili samo navlaku za rucicu mjenjaca

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naručio neku glavu, ali ne paše, za lagunu je baš specifična i netko mora 100% provjereno znati da li paše, jer je razlika između dubine te glave, pa ne možeš u rikverc staviti odnosno iz rikverca izvaditi

Link to comment
Share on other sites

Ima na ebayu....ja kupio.

Samo pazi za koju verziju trebaš

5 ili 6 brzina. Nisu iste jer se drugačije uključuje rikverc.

Link to comment
Share on other sites

Koju si kupio petak? imas neki link? Ja sam uzeo i nije mi dobra, a pisalo bas za lagunu 2 i meganea

Link to comment
Share on other sites

Vi Slavonci svi u DE otišli, hehe tko će u Hrvatskoj ostati?

Osli osli, samo ja nisam u DE. Ja sam jos malo sjevernije hehe

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.