Jump to content

Laguna 2 INITIALE


Erich

Recommended Posts

Ja samo ne bi želio da promijeniš dvomaseni, a da na kraju ispadne da je nešto drugo u pitanju. Za početak odvezi auto  na dijagnostiku (CLIP) i pregledaj dizne (korekcije ubrizgavanja). Možeš napraviti i test povrata. Ako se utvrdi da je s diznama sve ok onda pregledaj nosače (ako je guma pre tvrda zna isto  vibrirati).

Ma iduči tj. ču otiči kod tog majstora koji je mijenjao diznu da čujem i injegovo mišljenje....na kraju krajeva jeftinije mi je početi od dizne.

Daj mi molim te reci da li si imao možda iskustva sa unutarnjom rasvjetom.....redoviti mi gori osigurač. otpojio sam i prednje i zadnje svijetlo na krovu ali i dalje gori osigurač

Edited by Erich
Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam imao problema s rasvjetom u autu. U zadnje vrijeme uopće nemam problema s autom. Pregledaj konektore i uch te masu.

Link to comment
Share on other sites

Računalo koje upravlja rasvjetom,brisačima i ostalom periferijom

uff sve dalje sve više učim o laguni.......a di se nalazi?

Link to comment
Share on other sites

Tresnja u leru i kod paljenja gasenja se povezuje i s nosacima motora.

Simptomi su stvarno slicni, nisam doduse (kuc kuc) imao cak ni prilike cuti auto sa dvomasenim da je onak pri kraju, ali pretpostavljam da kod kretanja dosta trese..

bas sam guglao, evo kaj vele neki

 

a dosta ih spominje i cudne zvukove kod kretanja

vozio sam passata 2006, 2.0TDI i na leru je ruužno udarao kao metal od metal.. pretpostavljam da je to zadnji stadij zamašnjaka prije raspada... vozi dok ne stane i to je to

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Evo samo da javim......TReŠENJE riješeno sa zamijenom zamašnjaka......onaj unutra bio totalno u komi. Promijenjeno je i komplet kvačilo, tako da za sada je sve ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Da li je kod tebe dvomaseni zamašnjak?

Ako da, da li si stavljao opet dvomaseni ili puni?

Link to comment
Share on other sites

Kolko igra ta prica novcano?

Koje firme/firma su zamasnjaka i kuplung seta?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dvomaseni je bio unutra, i opet je stavljen isti.....LUKov set........4500kn (sve zajedno sa dijelovima, i majstorom.....6700kn)..fijuuuuuuu

Usput se promijenilo i ulje u gertibi, crijevo turbine (ovo na slici), desna spona volana, desna stabilzator štangica i naravno odrađen mali servis.

28511638_1892826797418976_1561022908_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo da stavim ovo ovdje, ne sviđa mi se rubrika "RAZNOLIKA MALA PITANJA" jer staviš neki post ili pitanje i onda kolegi neče upaliti auto zared se nekoliko postova poslije tvoga i možeš čekati odgovor 10 dana i sve dalje su manje šanse da ga dobiješ.

Dakle da li se može ovaj volaček "nagurati" u moju lagunu...a d sve normalno radi, našao sam neki poljski video u kojem je tip to odradio ali ne razumijem ni jednu riječ da je barem engleski ili njemački. 

renault-laguna-3-volan-kozni-kolo-volana-slika-84141124.jpg

Link to comment
Share on other sites

može ide na šaraf koliko sam skužio, treba samo konektore tipki od tempomata zamjenit ostalo je isto koliko sam vidio na videu.... i ja o tome razmisljam na l2 ph2

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.