Jump to content

Megane 3 Grandtour, 66 kW 1.5 dci


kruno3000

Recommended Posts

Meni je Energy verzija 110ks s dugom getribom, 150 je oko 2500, cak nesto ispod cini mi se... na 190 je na oko 3000

Link to comment
Share on other sites

Te verzije su sa 260 Nm, imaju nesto drugacije rasporedjenu krivulju snage i momenta u odnosu na one s 240 Nm.

Link to comment
Share on other sites

e onda stoji ako je tako kako kaze direstrais..jer da ovi noviji imaju 81 kw i 260Nm...

@ homer: i ja sam nekad bio na 3500..sad samo ponekad :)

Link to comment
Share on other sites

Moj je 81kW, po godištu ne bi trebao biti Energy motor i ima tu dužu getribu s kojom kliziš 150 na 2500.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao iskreno...ali vec sam svojedobno bio stavio potrosnju dok sam bio na ljetnom setupu i mislim da je oko 6...a sad su zimske gore...vjerujem da je nesto vise...

Danas sam naprimjer pogledao dok sam bio u 6-toj 120km/h na 2000 okretaja i iznosila je ispod 5 konstantno na ravnom...oko 4.5 bi rekao.

Link to comment
Share on other sites

Blagog pojma nemam...gdje se to moze vidjeti?

Moze preko broja sasije, ako moze posalji na pp. Hvala

Razmisljam da ubacim taj s Megana na Lagunu kad budem skidao kvacilo i zamajac. Ima vise razlicitih brojeva s razlicitim omjerima, zato mi treba broj sasije da vidim koji je. Ili da procitas na naljepnici na mjenjacu, ako je jos uvijek tamo.

Edited by direstraits
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.