Jump to content

Megane 3 Grandtour, 66 kW 1.5 dci


kruno3000

Recommended Posts

Si siguran brzi? Ja sam na 130 na nesto prek 2500 mislim. Bas budem poslikal sve do 150 tak... vise nebu islo jer imam kontrolore u autu.

Link to comment
Share on other sites

Evo kratko, danas je kući stigao Grandtour 3 1,5dci 81 kw. Slike uskoro. Al treba mi pomoć. Čime da skinem glupe probne naljepnice? Bile su na staklu par sati i sad se drže ko blesave. 

Link to comment
Share on other sites

184c10aab5e27bcbc051c05db658ca74.jpg

Ili izvadi nožić iz skalpela pa s njime cijelom dužinom.

Ako nemaš ništa onda strugačem za led i nasprejaj sa WD-om da lakse otpusti ako nemas neki čistač. Pazi da se ne cijedi po laku i gumenim dijelovima.

Link to comment
Share on other sites

Imas jeftinih T strugaca sa promjenjivim britvicama u bilo kojem ducanu boja i lakova, zeljezariji, pevec, bauvau, i slicni dućani

Link to comment
Share on other sites

Ovakav sličan kao na slici  i neki ženin ajax za stakla. Natopio, sačekao min- dvi i lagano zgulio. Malo se opirala al je sišla u kompletu. Hvala dečki.

Inače mogu stavit link od njuškala gdje sam kupio al ne znam jel smijem ( reklama ovo ono )

Link to comment
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-expression-nema-5-p-p-oglas-20021808

Ma nije moje ni od mojih. Samo sam htio dopuštenje. Inače tragom savjeta ovdje i još nekih sa strane. Veliki servis jučer odrađen. Gore zimske Michelin Alpin nešto iz 2014. Ostalo je još vidljivo na njuškalu. Ima još jedan sličan s navigacijom al god stariji. Čini mi se dobar. Ovdje presudilo što je redizajin pa mi bio ljepši.

E da iz Francuske šta god to značilo ako znači. :-) 

Edited by kruno3000
Link to comment
Share on other sites

To znaci da si uzeo auto nekog trgovackog putnika....jesi mu dobro provjerio kilometre? Ti si mu odradivao veliki servis?

Link to comment
Share on other sites

Kaj hoces...i moj je 2012 a imao je 164 000 samo mi je ovaj fino nariktan na 154 000...bas kako treba ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-expression-nema-5-p-p-oglas-20021808

Ma nije moje ni od mojih. Samo sam htio dopuštenje. Inače tragom savjeta ovdje i još nekih sa strane. Veliki servis jučer odrađen. Gore zimske Michelin Alpin nešto iz 2014. Ostalo je još vidljivo na njuškalu. Ima još jedan sličan s navigacijom al god stariji. Čini mi se dobar. Ovdje presudilo što je redizajin pa mi bio ljepši.

E da iz Francuske šta god to značilo ako znači. :-) 

Cijena je bila ta ili niza?

Kakva je uopce situacija, koliko se daju cijene korigirati?

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To znaci da si uzeo auto nekog trgovackog putnika....jesi mu dobro provjerio kilometre? Ti si mu odradivao veliki servis?

naravno da je od firme. Otkup s leasinga i sl. To jedino i uvoze naše firme. Auto se ponaša i ide dobro, lijepo se šalta, ne cuka nit zapinje. Imao je nekih sitnica u garanciji šta je riješavano (ovlašteni). Veliki servis je rađen poslije kupnje prije tehničkog. Inače mu veliki i ide na 150000km.  Kilometri su ravnomijerno rasli po evidencijama u servisu. Unutra je dosta očuvan ali ima tragova korištenja. 

E sad, da se moglo bolje,vjerojatno jest ali s obzirom na mogućnosti i manjak vremena....

E da  6. Brzina, 150kmh 2500o/min.

Pregazili smo skoro 700km ovih dana. Testni teren srednja Bosna. Prosjek 4,8l/100km po BC ako mu je za vjerovati.

Link to comment
Share on other sites

Solidno izgleda auto, pocetna cijena je nesto visa (rega, veliki servis) al to je tak, probaju  pa ako se nadete negdje s cijenom di mu je prihvatljiva zarada , nadete..

takav megane ja u DE 6000-6500€, u FRA nesto jeftiniji.

Link to comment
Share on other sites

Solidno izgleda auto, pocetna cijena je nesto visa (rega, veliki servis) al to je tak, probaju  pa ako se nadete negdje s cijenom di mu je prihvatljiva zarada , nadete..

takav megane ja u DE 6000-6500€, u FRA nesto jeftiniji.

ma znam da je on pristojno zaradio na njemu al mogu se jee kad zbog posla ne mogu sam otići vani i kupiti auto. Ovako je još veća lutrija a i nešto skuplja. Ali s druge strane dobio sam auto na cesti za 3 dana. Vani se za ove novce nađe 50ak tisuća manje na satu, od privatne osobe... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja sam imao metana2 107 KS bio odličan sada vozim megana3 90 KS prezadovoljan sam sa njim na auto putu 150 bez ikakvog problema sada ima 205000 kilometara i nikvih većih problema nisam imao

Poslano sa mog BV5800 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.