Jump to content

Liqui Moly CERATEC


aquarius

Recommended Posts

Samo egzaktno, brajo moj, samo egzaktno. [emoji23]

Većina, rekli su, subjektivno, leti, itd. ? 

Vecina vozi dci i misle da nema dalje [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

S razlogom kvalitetnih postova nema na forumu... puno debosa s glupim komentarima. 

Najgore ti se zamarati s istinom [emoji3]

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@zeko

To ti priznajem, zvekane, postovi koji u sebi sadrže "većina, rekli su, subjektivno, leti, itd.", bi se mogli okarakterizirati kao da su ih napisali debosi ili kao da su namijenjeni takovoj publici, kada se pomoću njih pokušava ispasti pametan. ?

Vezano uz komentar za vozni park: ?

Nije svakom od nas bitno da polijepi po forumu, fejsbuku, tviteru, insergremu (dopuniti ako sam nešto zaboravio) slike nekretnina i pokretnina. Ko voli nek izvoli. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Osobno ne mislim da su ti aditivi generalno loša stvar. Osobno sam protiv marketinga koji prati te proizvode i kako nam se oni prezentiraju. Ne znamo što je točno unutra i što točno možemo očekivati u različitim situacijama. Svedeni smo na to da stavimo to u motor pa što bude. Ono: "ajmo Roki, stavi to neka motor poleti..."

Zašto rade CE300 i VX500 kada su "oba super za motor" i "oba su kompatibilna sa SVIM uljima i motorima"?

Inače poznato je da "Racing" ulja imaju veću koncentraciju ZDDPa i da su na ester bazama. VX500 je vjerojatno na ester bazi upravo iz tog razloga da bude kompatibilniji s  takvim uljima i motorima. Mislim da je to pravi razlog, a ne to što je jedan bolji, drugi slabiji.

 

Link to comment
Share on other sites

//index.php?/profile/3308-zeko/">@zeko

To ti priznajem, zvekane, postovi koji u sebi sadrže "većina, rekli su, subjektivno, leti, itd.", bi se mogli okarakterizirati kao da su ih napisali debosi ili kao da su namijenjeni takovoj publici, kada se pomoću njih pokušava ispasti pametan. [emoji23]

Vezano uz komentar za vozni park: ?

Nije svakom od nas bitno da polijepi po forumu, fejsbuku, tviteru, insergremu (dopuniti ako sam nešto zaboravio) slike nekretnina i pokretnina. Ko voli nek izvoli. [emoji23]

Subjektivno da, zato sto konkretniju razlika nisam primjetio, ali opet, ovdje ima i doktora, neka probaju, oni ce sigurno primjetiti [emoji23]

Za nazivat nekog debosom, morate i sami biti to da vidite razliku ?‍♂️

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ima tu ljudi i sa zvanjima doktora nauka. Što ne znači automatski da su uvijek upravu. Ali klika dežurnih pišača po sirotinji koje trgovci šarenim lažama uzimaju lopatom i smiju im se iza leđa definitivno nije ona na koju bih se kladio da je upravu. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima jedna stvar, probali ste i hejtate ili niste probali i hejtate?

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Meganeu 265 Cup (od idućeg servisa)

Cek, cek, cek. Kak je ovo ostalo nedoreceno? Nisi ga valjda maznuo Dinku ispred nosa? ??

Link to comment
Share on other sites

Cek, cek, cek. Kak je ovo ostalo nedoreceno? Nisi ga valjda maznuo Dinku ispred nosa? [emoji23][emoji23]

Uzeo mu ga je ko cigo sladoled [emoji23]

Dinkec place cuje se iz Pariza

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mene samo zanima jedna stvar, probali ste i hejtate ili niste probali i hejtate?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mažemo ćeratek po bijelom hljebu svakog jutra i zalijevamo običnom vodom sa slavine iz lidla na akciji. ? 

Link to comment
Share on other sites

Cek, cek, cek. Kak je ovo ostalo nedoreceno? Nisi ga valjda maznuo Dinku ispred nosa? ??

Ništa ja ne znam...:vidiga:

 

 

 

 

Uzeo mu ga je ko cigo sladoled emoji23.png

Dinkec place cuje se iz Pariza

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Nemoj sad i po forumu, nosi mi poklone iz Pariza, popušit ću poklone ko on auto. :yeah:

Link to comment
Share on other sites

@Med0 - nemoj me sad krivo shvatit, ali nešto mi nije jasno..znači, voziš Clia 1.2 atmosferu, zadnjih 5-10 godina? sam si ulio keramiku u motor, pratiš njezino ponašanje, nisi primjetio nikakve nuspojave, kolko sam uspio pohvatati. I sad ovdje razvlačiš postove o tome šta je i šta nije i šta bi trebalo biti unutra.

Link to comment
Share on other sites

To je hajtek sikrit teknolođi, običnom smrtniku nepojmljivo, zato traže ljudi neke egzaktne podatke, tipa neovisnih instituta, gdje se vidi koliko, što, kako, zašto. ?

No međutim, ništa nije dostupno osim poluprijevoda promidžbenih pamfletića. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mažemo ćeratek po bijelom hljebu svakog jutra i zalijevamo običnom vodom sa slavine iz lidla na akciji. [emoji26] 

Znaci samo si hejter, ne samo za to, vec opcenito [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Uzeo mu ga je ko cigo sladoled emoji23.png

Dinkec place cuje se iz Pariza

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

A siroti Dinkec. ?

Ovaj Rene konacno odlučio jurit vidim, čestitam @Raptor6767. Daj pošalji na wp koju sliku, da vidim to govno. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A siroti Dinkec. [emoji23]

Ovaj Rene konacno odlučio jurit vidim, čestitam @Raptor6767. Daj pošalji na wp koju sliku, da vidim to govno. [emoji16]

Da vidiš šta si mi sufinancirao kupnjom ovih prevara koje prodajem. :D
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Znaci samo si hejter, ne samo za to, vec opcenito emoji23.png

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kad bi mi pokušao pojasniti značenje pojma hejter, možda bih i shvatio. Ovako, avaj, ne razumijem o čemu govoriš. ? 

Možeš i na hrvatskom, ne mora simplifajd ingliš. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Med0 - nemoj me sad krivo shvatit, ali nešto mi nije jasno..znači, voziš Clia 1.2 atmosferu, zadnjih 5-10 godina? sam si ulio keramiku u motor, pratiš njezino ponašanje, nisi primjetio nikakve nuspojave, kolko sam uspio pohvatati. I sad ovdje razvlačiš postove o tome šta je i šta nije i šta bi trebalo biti unutra.

10god

Samo argumentiram očiti bullshit, te iznosim svoje zaključke, pretpostavke i zapažanja. Ako smijem :nezna: 

I zar ne smijem pisati u ovaj topic ako imam 1.2 pod haubom? Ne razumijem što si time htio reći.

Link to comment
Share on other sites

Kad bi mi pokušao pojasniti značenje pojma hejter, možda bih i shvatio. Ovako, avaj, ne razumijem o čemu govoriš. [emoji26] 

Možeš i na hrvatskom, ne mora simplifajd ingliš. [emoji23]

Daba se pravis, ne ide ti [emoji8]

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

10god

Samo argumentiram očiti bullshit, te iznosim svoje zaključke, pretpostavke i zapažanja. Ako smijem :nezna: 

I zar ne smijem pisati u ovaj topic ako imam 1.2 pod haubom? Ne razumijem što si time htio reći.

Ne da ne smiješ pisati, moraš se predbilježiti sa štovanjem, pa kad ti bude odobreno, onda uredno poslati zahtjev da ti se izda potvrda da nisi hejter od udruge hejterzgonahejt, da bi mogao pisati. Prije toga ne smiješ ispitivati da li upotreba čarobnih ćeratek i gonitek eliksira ima kakvih štetnih posljedica po recimo brtve u motoru. Or ju vil bi sviftli paništ baj d ćeratek kru. ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da vidiš šta si mi sufinancirao kupnjom ovih prevara koje prodajem.

:D

Tako je, da vidim tu felgu koju sam ti financirao ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rene dal si ti imao nesto intimno sa ovim kad te tak hejta? [emoji23][emoji23] (u fak, ovo je privatno trebalo ici [emoji23][emoji23][emoji23])

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pravi se pametan. Nejde ti

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo sam se zavukao u mišju rupu, znojni dlanovi i ubrzan puls. Brrrrrr.

No ne vidim unatoč tome nikakve dokaze koji govore u prilog ćerateku. Ali to je možda do efekta stresa?  

Link to comment
Share on other sites

10god

Samo argumentiram očiti bullshit, te iznosim svoje zaključke, pretpostavke i zapažanja. Ako smijem :nezna: 

I zar ne smijem pisati u ovaj topic ako imam 1.2 pod haubom? Ne razumijem što si time htio reći.

nisam mislio ništa loše, samo mi nije bilo previše jasno, argumentiraš očiti bullshit a sam koristiš taj proizvod... ovo za motor sam mislio da je to obični 1.2 atmosferac dok ekipa taj aditiv stavlja u malo skuplje i jače motore pa ne razvlače po forumu taj isti proizvod. samo toliko, bez ljutnje i tenzija molim :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.