Jump to content

CHAT


GTT

Recommended Posts

I koji bi cilj ovoga posta bio??u krajnju ruku blesav post...Ovca volim bit ja, Devijantno??Ajmo ih strujom pržit, ili lomača...jebga

Link to comment
Share on other sites

Pod plastom zelje za jednakoscu i inkluziju svih pripadnika razlicitih populacija, Renault je odlucio da sponzorise Gay sportske igre u Parizu.

Napisao bih svasta, ali strah me da cu biti izbacen sa Foruma. Po mom misljenju, bruka i sramota za Renault, ali oni znaju bolje.

https://dms.licdn.com/playback/C4E05AQE1aSkz183Rgg/9a4be84dd45049068a4ffaaf75ff4f51/feedshare-webm_2000-captions-thumbnails/1507940173474-jpmsfv?e=1535918400&v=beta&t=F_dKE9HWYdAL5QFoi5s3gI_zAY4-F7ySLokuHTO2yF0

[url=http://www.renault-klub.hr/forum//?app=core&module=system&controller=embed&url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fgrouperenault%2Fvideos%2F666221827096104%2F]Nisam homofob, bas me briga savrseno ko sta radi, ali ne mozes promovisati ono sto je devijantno. Bye-Bye Renault. 

Lol nisam homofob al mrzim pedere

I pederi imaju pare i kupuju aute sa njima, meni novi megane rs nakon onog usporednog testa vuce kao da je taj segment trzista imao utjecaj renault. Da nije gay mafia odgovorna za los rezultat i 1.8 motor???

Link to comment
Share on other sites

O sunce ti milo svako malo se legnem pod i podam mu  se, svome Cliu to ne da mi vuce na ovo nego sam sigurno....

Recimo Rene stalno opci sa svojim Cliom, a GTT je promiskuitetan :D :p 

Link to comment
Share on other sites

O sunce ti milo svako malo se legnem pod i podam mu  se, svome Cliu to ne da mi vuce na ovo nego sam sigurno....

Recimo Rene stalno opci sa svojim Cliom, a GTT je promiskuitetan [emoji3] [emoji14] 

Općenje je zapravo obostrana radnja.

U mom slučaju mene Clio j**e.

Zato i svi kažu da je Rene jeben. Ne zato jer sam cool. ?

Link to comment
Share on other sites

Neka sponzoriraju ako žele i imaju love. Netko je procijenio da će tim sponzorstvom dobiti publicitet i potencijalno naklonost gay populacije.
Manje mi je jasna potreba gay (i ostalih) ljudi da paradiraju na ovom i sličnim događanjima.

Link to comment
Share on other sites

Hehe Gay igre [emoji23]

Discipline?

Jel imamo repku?

Hoće bit prijenos na HTV-u i jel samo za 18+ gledljivo?

Gey igre [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Klasika su igre, macevanje, skok s motkom, skok u tvrdu vodu na zugu, cetverac sa i bez kormilara, osmerac, dvojac na parove i parovi na dvojac, trcanje za likom u Givenchy majci s preponama, svrsavanje na sto metara i tak sve kao i inace.

Link to comment
Share on other sites

Zaista nemam ništa protiv gay populacije. Nemam problem s time tko kome gura i šta se radi u spavaćoj sobi. Niti protiv gay brakova i dalje smatram da se gledaju samo tko su ljudi i neljudi ali gay parade nikako ne mogu prihvatiti.niti gay igre. Čemu naglašavanje da si gay? Pa nije me briga. Niti nakazno paradiranje likova u kožnim hlačama s rupama da guzovi ispadnu.fuj jednostavno.  I sad Renault sponzor? Čemu to sve,?

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Da sam našao neku zanimljiviju alternativu, ne bi mi bio auto u stanju u kojem je sad. Nisam niš dirao osim distanci, opruga i novih KYB amortizera. Nisam čak ni farove još pobrusio, a već su se fino zamutili i ružno izgleda. Da ima neko zanimljivije rješenje ovjesa, još bi davno metnuo kočnice s RS-a, digao na barem 200HP, 450Nm i metnuo sve ostalo što ide. Ili bi ga zamijenio za Coupea nakon 2013, 150HP s manje kilometara, ali s 4Control i to isto napravio na njemu.

Link to comment
Share on other sites

Da sam našao neku zanimljiviju alternativu, ne bi mi bio auto u stanju u kojem je sad. Nisam niš dirao osim distanci, opruga i novih KYB amortizera. Nisam čak ni farove još pobrusio, a već su se fino zamutili i ružno izgleda. Da ima neko zanimljivije rješenje ovjesa, još bi davno metnuo kočnice s RS-a, digao na barem 200HP, 450Nm i metnuo sve ostalo što ide. Ili bi ga zamijenio za Coupea nakon 2013, 150HP s manje kilometara, ali s 4Control i to isto napravio na njemu.

Vidio sam da pase turbina sa easpacea 4 2.0 175ks. Ta je malo veca od one na laguni od 180ks sto samo reno moze napraviti ali eto. S njom ide na 220ks umjesto 195 200 kolko ide tvoj.

Link to comment
Share on other sites

Jesu li gay igre diskriminacija? 

LGBTPM mogu sudjelovati na normalnim igrama, a normalni ne mogu na gej igrama

EDIT: Mali savjet za svekoliku populaciju. Nemojte slučajno ići guglati "gay igre", nemojte se zajebat kao ja hahahahahah

Edited by kljaka
Link to comment
Share on other sites

Pod plastom zelje za jednakoscu i inkluziju svih pripadnika razlicitih populacija, Renault je odlucio da sponzorise Gay sportske igre u Parizu.

Napisao bih svasta, ali strah me da cu biti izbacen sa Foruma. Po mom misljenju, bruka i sramota za Renault, ali oni znaju bolje.

 

Nisam homofob, bas me briga savrseno ko sta radi, ali ne mozes promovisati ono sto je devijantno. Bye-Bye Renault. 

Zašto bi bio izbačen sa foruma ako izražavaš svoje mišljenje na pristojan i korektan način?

I dalje si slobodan iznijeti svoje mišljenje, samo bez ************* :piju:

 

Gledajte ljudi, ovo ide svima na forumu, mi, moderatori, admini, mi nismo ovdje da kreirali nečije mišljenje, vi svi ovdje bi trebali imati svoje mišljenje, koje ne mora biti ni približno slično mom, našem mišljenju. Mi nismo tu da mjenjamo ničije mišljenje, već da ga izrazite na jedan pristojan i korektan način...

 

Link to comment
Share on other sites

Pricaju dva decka u ysl majicama, jedan veli, da kaj da delam za svog renolceka nekak mi je premekan, a drugi mu kaze pa nasadi ga na gevindu hebo te on :D

 

Link to comment
Share on other sites

Evo još jedna firma iz ove branše se počinje ponašati peder**i. Nakon što su godinama radili aute samo da Renol ne bi bio najgori, valjda su, nakon posljednjih nekoliko godina u kojima je Renol vadio sa dna bačve, shvatili da ne mogu lošije.

http://hr.n1info.com/a101264/Biznis/Ford-Europa-dijeli-otkaze-radi-ustede-od-200-milijuna-dolara.html

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Evo još jedna firma iz ove branše se počinje ponašati peder**i. Nakon što su godinama radili aute samo da Renol ne bi bio najgori, valjda su, nakon posljednjih nekoliko godina u kojima je Renol vadio sa dna bačve, shvatili da ne mogu lošije.

http://hr.n1info.com/a101264/Biznis/Ford-Europa-dijeli-otkaze-radi-ustede-od-200-milijuna-dolara.html

Datum ove vijesti je 3.2.2016.??

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.