Jump to content

CHAT


GTT

Recommended Posts

Ono kad se zaigras s cca 1700kg na sljemenu :rolleyes:

pvzxISP.jpg 

Edited by Lucky_ZG
Link to comment
Share on other sites

Ni to dobro, ak se radi o serijali, al kad bolje razmislim bilo bi se fora popisat na takav disk :D

 

Serijala naravno.

Pisanje mi nije palo na pamet, ali onako probat koliko je toplo na dodir, je. :D

Sad kad disk krene lagano tresti emoji16.png

 

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

 

 

Nit je moj auto nit sam ja vozio pa tako nije ni moja briga.  :beah:

Mada kod mene na 206 su protresli makar ih nikad nisam prekuhao...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne kužiš ti to... Ako ne voziš chipanog/mapiranog RS-a, nisi kul! :rotfl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja osobno nebi nikog sprdo i ruzno se ponasao poput pojedinaca na forumu. Da sam ja admin , pojedincima bi dao ban trajno. Lijepa rijec i pomoc nekom vlastitim iskustvom ne kosta nista. Vrijedanju i pljuvanju nije mijesto na forumu. Bolje manje ljudi na forumu al kvalitetnih.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

potpis... sve sam manje na forumu bas iz razloga kaj je u svakoj temi prepucavanje i to uvijek isti pojedinci...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 25. 10. 2018. at 8:42, zeko said:

Ja osobno nebi nikog sprdo i ruzno se ponasao poput pojedinaca na forumu. Da sam ja admin , pojedincima bi dao ban trajno. Lijepa rijec i pomoc nekom vlastitim iskustvom ne kosta nista. Vrijedanju i pljuvanju nije mijesto na forumu. Bolje manje ljudi na forumu al kvalitetnih.

 

21 hours ago, zac7654321 said:

potpis... sve sam manje na forumu bas iz razloga kaj je u svakoj temi prepucavanje i to uvijek isti pojedinci...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 

 

20 hours ago, Chupi said:

slažem se apsolutno sa zac765443321

 

S obzirom da se osjećam prozvanim, zapravo nije ni da se osjećam, nego eto, želim odgovoriti, vas trojica ste djelomično u pravu... Zašto djelomično, za zato što u startu zaboravljate na, kako se ono kaže, "100 žena, 200 sisa" ? , ili "100 ljudi, 100 čudi" ?

Kada bi se ja vodio za tim tko šta priča na forumu, i da li je kvalitetno ili se lupaju gluposti, i podijelio banove, mislim da bi na forumu ostalo 5 ljudi - sa tim da vjerojatno ni je ne bi bio Admin, već @mata73...

Dakle, ima nas svakakvih, i kako u životu možete birati sa kim se družite, možete i ovdje...

Dakle, gornji desni kut, kliknete na trokut okrenut prema dolje, zatim "Ignored Users", i tu dodate članove koji vas nerviraju...

 

Ne potičem ovo, jer su bitne raznolikosti, ali kad nešto ne ide - onda ne ide... ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, zac7654321 said:

potpis... sve sam manje na forumu bas iz razloga kaj je u svakoj temi prepucavanje i to uvijek isti pojedinci...

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 

ne samo prepucavanje, nego ako i napišeš nešto već znaš kakav odgovor će ti doći, a skoro da znaš i od koga..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

@Vox2 Znaš li možda za taj shop sa folijama u Areni, imaju li i kaljeno staklo na mjeru? Trebam za sat.
(valjda mi neće martinko dislajkati i ovaj post uz druga 4 unutar 2min :l:)

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Gdje vidiš dislike? vratio sam se stranicu nazad i dislike ne vidim, like i thumb up vidim, ako si mislio na to 

Link to comment
Share on other sites

Uvijek i samo dislajkam sadržaj posta a ne osobu.

I to ne ako navodi nekakvu notornu glupost (100 ljudi, 100 mišljenja) nego ako je to iznešeno na provokativan i uvredljiv način.

Link to comment
Share on other sites

Pa eto, došlo mi da mu dislajkam post u kojem po deseti put ovaj mjesec kuka jer je kod nas ponuda benzinaca nikakva. I onda ode na moj profil, uzme 4 random posta i dislajka ih.
Mala djeca su super zrela za ovakve...

image.png.31f8fa0ec516e6d761d9141aca35f27f.png

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=16259]Vox2[/mention] Znaš li možda za taj shop sa folijama u Areni, imaju li i kaljeno staklo na mjeru? Trebam za sat.
(valjda mi neće martinko dislajkati i ovaj post uz druga 4 unutar 2min :l:)
Ak sam napisao da je u 2018. godini u hr uneseno iz eu odredjeni broj auta i da su 89% dizeli, neznam zasto bi netko na takav post stavio thumb down?
Link to comment
Share on other sites

Pa eto, došlo mi da mu dislajkam post u kojem po deseti put ovaj mjesec kuka jer je kod nas ponuda benzinaca nikakva. I onda ode na moj profil, uzme 4 random posta i dislajka ih.
Mala djeca su super zrela za ovakve...
image.png.31f8fa0ec516e6d761d9141aca35f27f.png


Čista mržnja naspram osobe, veze nema sa sadržajem posta, uglavnom ti njemu jednu crvenu, on tebi 3-4.

49735e77473bd7184a6ea6929d3ca037.jpg
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

jel vjeruješ  da ja nikad nisam nikome kliknuo thumb down, jedino ak vidim da meni netko klikne bezveze, onda i ja njemu vratim istom mjerom..

dobro ajd ti si mi s pravim stavljao ponekad jer sam napisao nešto krivo, ali bezveze lupiti thumb down bez ikakvog razloga je očito čista mržnja naspram osobe.. 

smatram da nemam prava ni obraza popljuvati nečiji post.. čak napisao li čistu glupost, kaj ja imam s tim, nek moderatori rješavaju.. brišu post itd..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Meni samo piše somebody reacted..ne vidim uopće tko je piknuo ni za dole ni za gore. Zašto?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

I bolje da ne vidis tko ti ga je piknuo, pikanje je samo po sebi ped3rski, jos da i znas tko je, to ti stvarno ne treba :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.