Jump to content

CHAT


GTT

Recommended Posts

Meni samo piše somebody reacted..ne vidim uopće tko je piknuo ni za dole ni za gore. Zašto?
Na tapatalku vidis tko te "lajkao"
Preko pc pise somebody..
da nisi u svakoj temi loncu poklopac, a u vecini uz to nemas blagog pojma o cemu pricas mozda bi ti ljudi prestali stiskat minuse.
#GoFigure
[emoji3]
Nemam blagog pojma o nicem. S tim se nebih slozio. Nitko nezna sve ali sa 44 godine ipak znam dosta toga..
A kaj neznam volim naucit.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da je opće poznato da najvise OT naprave Modovi i Admini, u ovoj temi cemo jednog dana traziti kandidate za Modove [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna ozbiljnija...Mirko Crocop imao moždani?uzas

Link to comment
Share on other sites

Jedna ozbiljnija...Mirko Crocop imao moždani[emoji41]uzas
Bas. To me zgrozilo. Ono covjek je ziva legenda, sportas od djetinjstva, 45 godina a izgleda ko da ima max 35, zdravo zivi, ne pije ne pusi itd, tu i tam se doduse potuce do smrti al takav mu je posao. Mislim da to nema veze s borbama, nije bio knock downu godinama a pogotovo ne nokautiran. Tko zna sto je uzrok.. valjda stres..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas. To me zgrozilo. Ono covjek je ziva legenda, sportas od djetinjstva, 45 godina a izgleda ko da ima max 35, zdravo zivi, ne pije ne pusi itd, tu i tam se doduse potuce do smrti al takav mu je posao. Mislim da to nema veze s borbama, nije bio knock downu godinama a pogotovo ne nokautiran. Tko zna sto je uzrok.. valjda stres..
Pa zamisli koliko puta je on dobio udarac u glavu? I koje su to G sile...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 02. 03. 2019. at 8:31, ivan.martinko said:
On 01. 03. 2019. at 21:56, shogo said:
Jedna ozbiljnija...Mirko Crocop imao moždaniemoji41.pnguzas

Bas. To me zgrozilo. Ono covjek je ziva legenda, sportas od djetinjstva, 45 godina a izgleda ko da ima max 35, zdravo zivi, ne pije ne pusi itd, tu i tam se doduse potuce do smrti al takav mu je posao. Mislim da to nema veze s borbama, nije bio knock downu godinama a pogotovo ne nokautiran. Tko zna sto je uzrok.. valjda stres..

A i ti voliš pljućnut glupost samo tako. Ne, to mu je od branja maslačaka po livadi. Da bilo tko od nas dobije 1 takav udarac koje borci trpe godinama, na Mirogoj direkt. Pa svi borci kad se umirove imaju gadne zdravstvene probleme, jer mora biti posljedica od toliko trauma. 

Link to comment
Share on other sites

ako malo poznaš medicinu, znao bi da Mirko godinama boluje od tromboze, onaj tromb koji je imao u nozi se otopio i nakon toga uvijek postoji mogućnost da negdje komadić zapne u krvnoj žili, najčešće mozga ili srca, tak da njegov moždani nema toliko direktne veze sa udarcima u glavu nego od višestrukih operacija koljena imao je trombozu.. isto se može dogoditi i ivici kosteliću a i bilo kome drugome, konkretno znam čovjeka koji je slomio nogu, bio je mlad, 30-ak godina i imao je hematom koji nisu dobro sanirali, par mjeseci nakon toga imao je srčani udar.. dio tog tromba zapeo je u sitnoj krvnoj žili i eto ga. a čovjek nikad nije bio bolestan..

isto tak se mirku smraćilo pred očima kad je okretao glavu, vratne arterije su također imale naslage trombocita ili kakvog plaka, opet nevezano za njegov (posao)

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ali je i isto tako povezano s udarcima iz borbi. Dobro je prošao ovaj put, ali to je rizik bavljenja takvim sportom. 

Link to comment
Share on other sites

On 16. 02. 2019. at 20:01, filipbabok said:

Ne bih baš rekao da se koristi, ali dobro. U literaturi sigurno ne, možda u kolokvijalnom govoru. A pod gradski auto danas svaša prolazi iako se zna da je ovako kako si ti napisao, A segment su gradski auti.
Inače, Britanija ti je Europa kao što su Varaždin Zagorje ili Dubrovnik Dalmacija.

Nego šta je Dubrovnik nego Dalmacija? 

Link to comment
Share on other sites

Pitaj Dubrovčane jesu li Dalmatinci :D
Ali jedan me uvaženi član zamolio da ne pričam više o ovome, pa bi valjalo njega pitati onda...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, filipbabok said:

Pitaj Dubrovčane jesu li Dalmatinci :D
Ali jedan me uvaženi član zamolio da ne pričam više o ovome, pa bi valjalo njega pitati onda...

Jel ti i taj uvaženi zna da se Dalmacija onda kad se počela nazivati Dalmacijom prostirala od Istre do Drača u Albaniji i do Save na Sjeveru?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, agricola said:

ljudi koji vjeruju u Gospu...

Gospar znači Gospodin.. po Dubrovački..

kaže moj frend, rođeni dubrovčan, ja nisam dalmatinac, ja sam Gospar..

59 minutes ago, usrmaatre said:

Jel ti i taj uvaženi zna da se Dalmacija onda kad se počela nazivati Dalmacijom prostirala od Istre do Drača u Albaniji i do Save na Sjeveru?

da, ali je Dubrovnik uvijek bio poseban grad.. - republika.

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.