Jump to content

Erfolgled


R24

Recommended Posts

Meni isto nis tu nije jasno, vjerujem da Jens to jako dobro slozi i da ne bi ugradivao nekaj kaj ne valja ali ak ne prolazi na tehnickom ne vidim logiku. 

Link to comment
Share on other sites

Ne radim za jensa ni erflog,

Ta led svijetla prolaze tehnicki bez problema, vec je manje vise ekipa upoznata na tehnickom o tim svijetlima.

Imaju E9 oznaku i legalna su.  Ne svijetle bolje od osram NBL halogene, nit svijetle bolje od morimoto i osram led svijetla.  Ono kaj valja nije dozvoljeno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema teorije. Na faru je oznaka da je far homologiran za halogenku. Dakle šta god staviš unutra led ili xenon za to taj far nije homologiran i nebi smio proći tehnički. Nema veze kakve homologacije sama žarulja ima. To što živimo u državi kakvoj živimo i gdje je sve moguće druga je priča

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, R24 said:

Koja preporuka za lagunu 2, far bez leće. Osram NBL ili NBU ?

CBB

Link to comment
Share on other sites

On 22. 12. 2018. at 18:13, zeko said:

Potpis.

S druge strane za 300kn se napravi atest i vozis. Ima frend na vw polu.

Ne znam bas kako bi se prosao atest s tim, nije ni da tamo bas pustaju sto god da dovezes. Ali ako se uspije atestirat, onda si legalan sto god ljudi pricali, samo kazem, treba prvo proc atest.

6 hours ago, Ruske said:

CBB

Ako mu je bitna jacina svjetla, te plave nek ne uzima ni pod razno. Frend je imao to i osim lijepog izgleda, nemaju nekih prednosti. Trajale su relativno kratko, a svjetlile lose, posebno po kisi.

Link to comment
Share on other sites

plave? STVARNO? gdje ti vidis plavo svjetlo na CBB?

ja ih vozim isti set vec 2g na autima tako da traju... (prije na cupri, dok nisam nabavio kineske LED H7 koje svjetle svakako - ali to je druga tema :D , sad na laguni preko pola godine...)

svjetle losije od NBL, istina...imao sam i njih, ali jednostavno ne podnosim ZUTO svjetlo NBL-a...ovo je bijelije...ali daleko od plavog...ove kineske LED na cupri su plavkaste :D i jos slabije haha...cekam da ubodem nesto pametnije umjesto toga

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

plave? STVARNO? gdje ti vidis plavo svjetlo na CBB?

ja ih vozim isti set vec 2g na autima tako da traju... (prije na cupri, dok nisam nabavio kineske LED H7 koje svjetle svakako - ali to je druga tema :D , sad na laguni preko pola godine...)

 svjetle losije od NBL, istina...imao sam i njih, ali jednostavno ne podnosim ZUTO svjetlo NBL-a...ovo je bijelije...ali daleko od plavog...ove kineske LED na cupri su plavkaste :D i jos slabije haha...cekam da ubodem nesto pametnije umjesto toga

Sorry, fale mi navodnici u tom "plavo", jer se barem kod Osrama im tako stoji u imenu. Ali ostalo sto sam napisao za "plave" zarulje stoji, frendu jedna riknula nakon godinu dana sto je po meni dosta lose, i ne, ne radi se o Francuzu. 

A sto se jacine tice, slabije su dosta od NBL i slicnih, tako da kome je do performansi, a tek poslije do estetike ih nece ni gledat.

Link to comment
Share on other sites

ovo zadnje je jasno...ali eto, meni dopiz.dilo zute zarulje gledati...a nisu mi toliko lose CBB...

Link to comment
Share on other sites

šta moda radi...

 

nadam se da više ne mijenjate boju satova u gnojf 4 stilu. Nek je plavo pa taman bio stojadin. 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, darko said:

CBB?NBL? Daj pisite hrvatski :)

- Cool Blue Boost

- Night Breaker Laser

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gluposti. 

Kupuju kinesko, rebrandiraju i placaju pare za marketing. A ekipa s tim smećem u farovima smeta ostalom narodu na cesti. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto ljudi koji imaju jebena halogena svjetla ne stace dobru zarulju poput night breakera i gotovo. Imao sam ih i fantasticno svijetle, a ne ove gluposti sa ledicama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda ispravka.

Po onim slikama koje vidim na njihovom FB, osim mase VW/Audi/BMW likova koji nisu imali para za uvest auto s opremom a pate na njemačku marku, izgleda da i namještaju ta svjetla kako treba. Jedino im ove brije o tome kako je to njihov proizvod ne vjerujem ni sekundu. Plus, sajt im kaže da im je jedan ekonomist "Technical/Product-Development". ?

Vidim da je Jens ugrađivao neka njihova, treba ga pitat.

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, trigi said:

Vjerojatno zato što su skupe i traju kraće nego bevanda kod Grdovića.

Jbg, par je manje od 200kn ak imas popust, meni su tocno 1 god. Trajali. Sad ak je to skupo onda nez.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LeoRS said:

Ne znam zasto ljudi koji imaju jebena halogena svjetla ne stace dobru zarulju poput night breakera i gotovo. Imao sam ih i fantasticno svijetle, a ne ove gluposti sa ledicama.

Zato sto njih ne j**e kak svijetli , nego kako izgleda, a brat bratu NB ne izgleda puno drukcije od obicne zute halogenke.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky_ZG said:

Zato sto njih ne j**e kak svijetli , nego kako izgleda, a brat bratu NB ne izgleda puno drukcije od obicne zute halogenke.

Onda imas onaj phillips white vision koji ok svijeti za bijelu halogenku. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LeoRS said:

Jbg, par je manje od 200kn ak imas popust, meni su tocno 1 god. Trajali. Sad ak je to skupo onda nez.


Kod Anđelka ( @lageros-zg ) su dosta ispod 200kn po redovnoj cijeni. Govorim o NB Laser.
Briga me to što stavlja u farove, njihove pare i njihov upitan prolazak tehničkog sve dok mene ne zasljepljuju. A onda palim duga svjetla...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.