Jump to content

More - apartmani - hoteli


darko

Recommended Posts

Ova godina mi totalno sjebana ...jos godisnji nisam ni pisao a zena dobila godisnji od 1-19.7

Jel ima tko da renta nesto do cca 60e po danu

Nas 4 .. od 2.7-10.7 - cca 8-9 nocenja .. nemrem duze jel se moram i vratit radi upisa male u srednju 

zahvaljujem na ponudama unaprijed

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Odeš na booking.com i sve riješiš vrlo jednostavno.
Eventualno, kad/ako nađeš odgovarajući smještaj, pokušaš kontaktirati iznajmljivača bez posredstva bookinga jer je tako jeftinije njemu, a onda i tebi.

Link to comment
Share on other sites

čak je i u dubrovniku za to što tražiš, a preko bookinga (pristojan smještaj, ne rupa), oko 80€ po danu za 4 osobe... Tako da negdje drugo sigurno ima znatno jeftinije

 

Link to comment
Share on other sites

ma gledam i booking... tamo imam genius level 2 .. nije mi stran... al da vidim ak ima neko ovdje..radje dam njemu lovu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo ja da cu bukirat jednu noc da iskombiniram vikend malo sjevernije i odjebe me lik...toliko o tim sta kukaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mata73 said:

I onda nek naši dalmoši žive od turizma?13e6179aa69553866a2627133fb65172.jpg

Gledam danas na plaži talijani sve svoje donijeli. U beach bar odu po hladno pivo. Nijemci i pivo iz frižidera vade. Otac, mama, sin i pas. Pas počeo da zavija i laje i otac ga udara da sjedne. Priđem i uljudno kažem da ću ga prijaviti policiji. Kaže ne priča engleski. Kažem mu na njemačkom. Pokupe se za pola sata s plaže. ?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Evo ja da cu bukirat jednu noc da iskombiniram vikend malo sjevernije i odjebe me lik...toliko o tim sta kukaju
Valjda im se neda prat plahte i cistit nakon samo 1 noći

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Onda se definiraju uvjeti i napisu ili se to nekako u aplikaciju postavi a ne da meni vec lovu rezervira s racuna i zajebavam se tamo na netu da bi mi dosla ovakva poruka kakvu si ti napisao. Svi bi ne mrdnuli guzicom, da platis min 100 eura noc i ne dodjes nakraju. 

Steta samo da airbnb nema nikakav nacin za zalit se u ovakvim slucajevima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

razumijem tvoju ljutnju, ali velim ti iz iskustva nekih susjeda koji se bave time, zašto izbjegavaju izdavanje ispod 3 dana. To je njihova filozofija, sad ispravna ili ne, ali kažu da im se ne isplati. Svejedno, ako je ostavio opciju 1 dana, onda je morao i prihvatiti rezervaciju, tko mu je kriv

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se apsolutno, tvoj apartman tvoji uvjeti koje navedes i nikom nista. Nego mi se od ovakvih spekulanata digne tlak na tisucu. 

Link to comment
Share on other sites

Nisu svi ljudi rođeni za taj posao. Evo sjedim u apartmanu koji ima 4 zvjezdice i sve ono što imam i kod kuće. Apsolutno potpuno opremljen i košta 120 eura i prima 4 osobe, nas je dvoje. U kupaonici ima sušilo za kosu i tampone u više oblika i veličina između ostalog, potpuno nova bijela tehnika i klima uređaj, ali bi nekoga smetala recimo nešto slabija zvučna izolacija. Ja stavim čepove u uši. ?

Čovjek poslao poruku i pitao za vrijeme dolaska i nenametljivo pitao treba li još nešto. Sve 5.

S druge strane ultra all inclusive plaćen 200 Eura po noći, klima uređaj neefikasan na 38 u hladu, hrana jednolična, osoblje ne govori engleski, njemački. Zaqrac. Nekom drugom super i priča o tome u superlativima. Stvar potreba, želja, očekivanja i iskustva. 

Sorry na off topic, tek sad vidim da je lude slike. ?

Link to comment
Share on other sites

jedan poznati u 22h nije htio spustit cijenu sa 120e noc na 80 kolko su mu nudili dva poljaka jer je kasno a oni ujutro oive dalje... filozofija je bila da ak im iznajmi za 80 da gubi 40... a ovak mu je apartman ostal prazan pa je zgubil sve... frend iz zg ima zarucnicu iz makarske, ovo gore je njen stari odigral pred njim... nama isto nije jasna logika...

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A to ti je nekakva logika dogovorenog (ili samostalno odlučenog) minimuma. Kao, bolje odraditi 10 puta po 120 eura nego 15 puta po 80.

Iako, i tih 80 ojra... Bilo bi to skupo spavanje za tu dvojicu... ?

Link to comment
Share on other sites

imam ja frenda koji iznajmljuje u Kaštelima par apartmana u obiteljskoj kući. Nov namještaj, klima, parking u dvorištu, trampolin za djecu, 5 bicikli pa ako vole nek voze, dočeka ih  prvi dan s pićem i narescima, ode po njih besplatno na aerodrom ako dolaze avionom, čak ih odbaci džabe autom ako negdje treba. Ali isto ne iznajmljuje ispod 5 dana. Ocjena mu je 10 na airbnb. Kaštelanske plaže nisu bogzna šta pa se mora više pomučiti. No isto mu nije drago kad galame kasno u noć, ostave klimu na 16 i odu cijeli dan na kupanje itd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

za galamu nema bas rjesenja osim popricat s njima... za klimu i opcenito potrosace dok su oni vani rjesenje postoji u vidu smart kartice za ulaz u apartman koju trebaju umetnut ako zele imat struju za nekolicinu vecih potrosaca poput klime... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vidio sam malo prostiju izvedbu s nekom bravom na sklopci u koju moraš ugurat ključ od ulaznih vrata apartmana i okrenuti da bi radila klima. Kad izlaziš van ne možeš ključ izvaditi dok ga ne okreneš natrag i tako ugasiš klimu.

Ovaj moj kroz prozor s rezervnim daljinskim ''podešava'' temp. klime :bigl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prica mi bas jucer poznanik, da je bio s obitelji na moru u apartmanu. Cijena prava sitnica - 120€ po danu! I kaze zamisli, prvi dan me zove klosar od gazde na plazi i kaze da koji ku... imam ostavljati upaljenu klimu, a nikog u apartmanu.

je**te, platis apartmandziji 120€ po jebenom i onda ti on ima obraza prigovorit sto mu nabijas dodatni trosak od 1€ (slovima: jednog eura).

Kaze, sad sam otisao na Jadran i nacekat ce se da im dodjem opet.

Link to comment
Share on other sites

Ja palim klimu kad me nema u apartmanu i gasim kad dođem jer sam obično mokar od znoja i ne odgovara mi u takvom stanju. Obicno me zbog toga presječe u križima pa hodam ko upitnik dok sam na GO.

A realno u zadnjih 20g bio sam u apartmanu točno 4 puta, ostalo u hotelu.

Ide mi na živce jer obicno nije tako kako oglašavaju i naucio sam da udaljenost do mora nije udaljenost do plaže.

Ne volimo ici na ista mjesta pa otpada da iznajmimo isti apartman.

Za nas dvoje nije puno skuplje a imaš sve što ti treba, a vodim se i onom da i mojoj skvo treba GO.

Još kad nađem all inclusive za pristojne novce nemam što razmišljati.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nedavno kad sam s boljom polovicom bia u hotelu u Sarajevu jedan takodjer dobar feature s klimom je bio da se automatski gasi kad su prozori otvoreni. Tako, ako klima vec i radi kad nikog nema, bar se ne rasipa bezveze i hladi okolinu.... 

Link to comment
Share on other sites

Iz mog iskustva privatni iznajmljivači po Dalmaciji su uglavnom smradovi, doplata za daljinski od klime 5€ dan, parking 5€ dan.. u kuhinji najčešće nema ničega od posuda i alata. Jbte ako hocu ujutro razmazati paštetu ko pravi turista morao sam nož svoj donesti hahahha

Na otocima je drugačija situacija, i ti gazde su pristupačni, srdačni i voljni vas uputiti na neka ljepša mjesta Itd.

Tu kod nas po Kvarneru i Istri nisam bio turist(samo službeno dan dva) i dosta su ljudi opušteni i fleksibilni. Hoteli ko hoteli neki malo bolji neki malo slabiji vise manje sve isto. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo ovdje u Istri opuštencija prava. Gazda nas uputio na lokalnu plažu, parkirali se i sjeo u beach bar na grejp i pitao ima li suncobran za iznajmiti, a ovaj odgovara kako nema za iznajmiti, ali će mi dati onako. ? Poslije pola sata mi već pričao kako je Uljanik u qrcu i jedan drugome smo zvali ture. ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prošao Dalmaciju uzduž i poprijeko. Najljepši arhipelag na svijetu. Ove godine idemo drugi put zaredom u Istru. Pametnome dosta. 

Link to comment
Share on other sites

Moram se složiti s vama i reći da su puno ljubazniji od naših Dalmatinaca.
U Istri su puno srdačniji i iskreniji i znaju kako ti izvući pare na suptilan način.
Sve će učiniti da budeš zadovoljan.
Prošao sam cijelu obalu nekoliko puta od Velipoja (Albanija) do Palmanove.
Nitko me nije izradio ko Bračani.
Dogovorim apartman (sa kćeri) sa klimom i parkingom u dvorištu.
Dođem tamo mater traži za daljinski 5 DM dodatno a parkirat ne mogu u dvorištu jer je kćer došla iz ZG već na ulici gdje se plaća po satu. More je kroz šikaru 200m, a do plaže 1000 m.
E pa nećeš. Prvim trajektom u ST pa do Stona i na Mljet u hotel Odisej.
Na kraju putuješ sa duplim troškovima i 10h više, ali nema veze, makar te ne prave budalom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nekad se treba znati i postaviti prema domaćinu. Jedne prilike u Marmarisu, TR, preko agencije plaćen pun pansion sve uključeno i na recepciji gledam kako neki šefić raspoređuje gdje će ko spavati. Uglavnom, mene i suprugu stavi van glavne zgrade u neku sobu s krevetom na razvlačenje. ? Izvadim papir od agencije, piše glavna zgrada, veliki bračni krevet, soba 2+2. Ostavimo kofere tu, zaključamo i na recepciju. Uhvatim ovog za rukav i kod djevojčice za pult, pojasnim i pokažem na papiru i kažem da nas ne interesira, ili ćemo tražiti smještaj u drugom hotelu, a zovnut im policiju i kontaktirati agenciju. Odjedanput se nađe soba odgovarajuće specifikacije u glavnoj zgradi. Stigli i koferi i onaj šefić se ispričava. 

Znači domaćin nekad ide po principu APP. Nekad prođe i njemu super, a nekad ne. 

Btw, neki restoran za preporučiti u Puli?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.