Jump to content

More - apartmani - hoteli


darko

Recommended Posts

@GTT gdje točno u Istri ako se smije znati? I da se nadovežem za dobro pojesti u Puli u prijašnjim postovima, definitivno bih preporučio konobu "Boccaporta" koja se nalazi u Dolinci (prema Premanturi), konoba "Ulika" u Fažani i ako gledamo centar Pule onda definitivno pizzeria "Jupiter". Ima još par dobrih konoba gdje se može pristojno pojesti i za prosječnu cijenu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dinc said:

@GTT gdje točno u Istri ako se smije znati? I da se nadovežem za dobro pojesti u Puli u prijašnjim postovima, definitivno bih preporučio konobu "Boccaporta" koja se nalazi u Dolinci (prema Premanturi), konoba "Ulika" u Fažani i ako gledamo centar Pule onda definitivno pizzeria "Jupiter". Ima još par dobrih konoba gdje se može pristojno pojesti i za prosječnu cijenu. 

Kolega, u Sv. Petru u šumi... 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, GTT said:

Zlatan na odmoru :D

IMG_6769.JPG

Ja mislio pas se zove Zlatan, a bijeli, pa mi nije bilo jasno. ?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Hahahhahaha. Ozbiljno sam se počeo baviti mišlju da njih i junikorne krenem iz nekog žbunja skidat zračnicom.

Nego, imaš fotku susjeda na beštiji? XD

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, twingara said:

Što je je!!! Svaka čast... daleko je Istra od Dalmacije

A I cijena je daleko

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, macak said:

A I cijena je daleko

Ne znam na koje cijene misliš, ali ako pričamo o klopi, po Istri se vrhunski jede i pije za jako fer cijenu. Ima puno OPG-ova i konoba po malim selima gdje se jedu autohtona domaća jela za smiješne novce. Što se tiče smještaja, smatram da je omjer dobiveno/uloženo vrhunski. Naravno, sve zavisi što očekuješ i želiš od odmora. Ja da sam nautičar, sigurno ne bih išao u Istru, kad Dalmacija ima najljepši i najbolji arhepilag za nautičare. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mario #8 said:

Hahahhahaha. Ozbiljno sam se počeo baviti mišlju da njih i junikorne krenem iz nekog žbunja skidat zračnicom.

Nego, imaš fotku susjeda na beštiji? XD

 ??? Nemam, cekam da se popne pa da ga skinem zracnicom? 

 

Link to comment
Share on other sites

Ove godine sam išao sa kumovima na more i bili smo u Rogoznici koja je bila poprilično prazna od 22-29.7. Apartman je bio drugi red od mora, 3min do plaže pješke. 80€ noćenje, 2 sobe sa 6 ležajeva (svaka soba je imala veliki krevet, 160 ili 180cm, a jedna soba je imala i krevete na kat). Apartmanu je jedino falilo direktan izlaz na dvorište i hladovinu, ali opremljenost je bila vrhunska - perilice (ariel + omekšivač), suđerice (tablete 20kom included), fen, pegla, tabla za peglanje, WC papir (žalosno je i da to napominjem), ženska higijena (tamponi, za brisanje šminke i hrpa krema) šamponi, kuhinja puna (krpe, ulje, začini - sve), dočekala nas hladna voda u frižideru i mineralna, dolje vino za gemišt. Beštek za 20 ljudi, tavica, lonaca, ostalih stvari - baš je bilo top!

Klima bez da je išta rekao oko korištenja. Naprema prijašnjim apartmanima - ovo je bilo top. Još je jedan bio sličan u blizini Dubrovnika, ali tam si pak morao za bilo koji aparat u kući kupovati sitnice da bi on radio. Parking osiguran bez da smo parkirali u šikari ili slično. Za roštilj je isto sve imao u podrumu gdje je bio i još jedan veliki frižider. Domaćin je bio super, vidjeli ga samo prvi dan, pitao čovjek još jednom jel trebamo išta (od stvari za apartman ili neke preporuke) i to je to.

https://www.booking.com/hotel/hr/apartment-draga-rogoznica.en-gb.html

Na slikama se sve čini većim, dobar fotograf. Dnevni boravak je malo mali, ali više smo bili Vani nego u apartmanu gdje se više manje samo jelo. To je možda jedini minus uz ovo da nema direktno izlazak na dvorište.

Edited by Vuco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E ovo ja zovem dobrim osvrtom..mada meni ne otvara link a rado bih ga spremio za ubuduce.

 

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, macak said:

A I cijena je daleko

Pa da, Istra je povoljnija po svemu... kulturniji su, nisu bahati i bezobrazni što je uglavnom rezultat dugogodišnjeg bavljenja tim poslom... u Dalmaciji svatko misli da može biti ugostitelj, domaćin, apartmandžija... nabije cijene za s**nje, čast iznimkama, ali iznimke se broje u stotinama eura/noć

Link to comment
Share on other sites

Evo kako Istrijan preda kuću za odmor. Jest da pričamo o 5 zvjezdica, ali respekt, tako se radi turizam. Čovjek prije dolaska u kuću pita koje vam je najdraže vino. Dolazimo u kuću, kad ono:

IMG_6774.thumb.JPG.5b7901b77b3e73588e37e8f884ef97c2.JPG

IMG_6775.thumb.JPG.8b84879995e67188a080c7083777c81d.JPG

Da ne pričam da je napunio kompletan podrum sa raznim ostalim vinima i kaže - samo uživajte. Tako se radi turizam, kapa do poda.


Eto vidiš, a vele da su Istrijani škrti :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno cudo sta se sve moze dobit i za kakve pare...3f194119a33834eee24cbef266ad85ff.jpg

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je zalosno ovo citati.... Dijeliti kvalitet ljudi po osnovi regija je debilizam...zato i jesmo tamo gdje jesmo... 

Jbt ako mrzis crnca rasist si- a sta si onda ako mrzis dalmatinca, istrijana, slavonca......???  Evo znam ja- Hrvat!!

Bravo Hrvatska- idemo naprijed!! 

 

Edited by marinho25
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, marinho25 said:

Meni je zalosno ovo citati.... Dijeliti kvalitet ljudi po osnovi regija je debilizam...zato i jesmo tamo gdje jesmo... 

Jbt ako mrzis crnca rasist si- a sta si onda ako mrzis dalmatinca, istrijana, slavonca......???  Evo znam ja- Hrvat!!

Bravo Hrvatska- idemo naprijed!! 

 

Potpis

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marinho25 said:

Meni je zalosno ovo citati.... Dijeliti kvalitet ljudi po osnovi regija je debilizam...zato i jesmo tamo gdje jesmo... 

Jbt ako mrzis crnca rasist si- a sta si onda ako mrzis dalmatinca, istrijana, slavonca......???  Evo znam ja- Hrvat!!

Bravo Hrvatska- idemo naprijed!! 

 

Ne znam je li ovo išlo meni? Ne mislim da itko ikoga mrzi.... samo pišem moja iskustva iz dalmacije, a imam ih iz istre, govorim o kvaliteti usluge... i gle čuda iz dalmacije sam ?

Edited by twingara
Link to comment
Share on other sites

Osobno obožavam općenito ljude u Hrvatskoj i gdje god sam bio, bio sam ugošćen vrhunski i primljen kao da sam obitelj (hm, možda je i do Zlatana i njegove energije), jednostavno ne selektiram ljude niti po vjeri, niti narodnosti, ali komentiram realno stanje u turizmu i svatko tko je malo više u tome zna da kažu za Istru da to “nije Hrvatska”. U Dalmaciji nije problem u ljudima (moj najbolji prijatelj je splićanin), već je problem u općinskim i gradskim vijećnicima, razvoju kojeg nema ako tim istim ljudima ne ide u korist, sadržajima kojih nažalost nema iz istih razloga i želji za brzom zaradom. Ne selektiram nikoga, dapače, ali moramo biti realni i pogledati npr. unutrašnjost Istre i npr. unutrašnjost Dalmacije ili zaleđe. Jednostavno, Istra je ispred i tu nema nikakve dvojbe. I to je nešto što je poznato već desecima godina, a sad se svi čude kao pura dreku, da kako to.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na Zlatana i njegovu "energiju". To je debelo podcijenjen aspekat. Ista baba, dida, stipe il joža ce drukcije reagirat na tebe (simbolicki) u odnosu kak ce na mene. Ljudi moji, privlacite ono kaj jeste. Bahatost izaziva bahatost, otvorenost izaziva otvorenost. Pridruzujem se GTTovom misljenju o dalmosima. Da ne bi bilo zabune, stari mi je dalomos, drugi dom mi je bibinje, a pol djetinjstva sam proveo dole. Nema sumnje da su karakterno dalmatinci, ajmo rec, drukciji. Ima svega, a naravno puuuno iznimaka... U oba smjera. Zadnjih godina saramo europom i dalmacijom/istrom. Sve receno gore s moje strane stoji.

Edited by pere
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.