Jump to content

More - apartmani - hoteli


darko

Recommended Posts

Evo bukirao app 60m2 u istri, blizu medulina...budemo vidjeli, pa napisem iskustva

Sent from my SM-A505F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo bili u Biogradu. Lik iz zg iznajmljuje. Nikad bolje iskustvo nisam imao. Lik mi htio torbe nositi u apartman. Odmah nam rekao da mu ne smeta klima ako radi cijeli dan i noć. Ako kome bude trebao apartman na tom području preporuka. Apartmani Bartolić

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, direstraits said:

Nekad se treba znati i postaviti prema domaćinu. Jedne prilike u Marmarisu, TR, preko agencije plaćen pun pansion sve uključeno i na recepciji gledam kako neki šefić raspoređuje gdje će ko spavati. Uglavnom, mene i suprugu stavi van glavne zgrade u neku sobu s krevetom na razvlačenje. ? Izvadim papir od agencije, piše glavna zgrada, veliki bračni krevet, soba 2+2. Ostavimo kofere tu, zaključamo i na recepciju. Uhvatim ovog za rukav i kod djevojčice za pult, pojasnim i pokažem na papiru i kažem da nas ne interesira, ili ćemo tražiti smještaj u drugom hotelu, a zovnut im policiju i kontaktirati agenciju. Odjedanput se nađe soba odgovarajuće specifikacije u glavnoj zgradi. Stigli i koferi i onaj šefić se ispričava. 

Znači domaćin nekad ide po principu APP. Nekad prođe i njemu super, a nekad ne. 

Btw, neki restoran za preporučiti u Puli?

Imao isto iskustvo u opatiji. Hotel Opatija. Uzeli smo sobu u objektu u šumi. S klimom. Došli tamo,neki deda na recepciji nam uvalio stari glavni objekt sunčana strana. Klime nema a samo na prozorima rolete od platna. Hotel iz 1800 i neke nikad adaptiran. Užas. Ljudi goli po krevetima leže i imaju otvorene prozore te vrata da propuh dobiju. I ti ljepo prolaziš hodnikom i gledaš ih kako leže po sobama . Goli. Samo u gaćama. Kad su nam to uvalili ja dolje na recepciju pas mater krv mater...pokažem vaučer ponovo i nakon svađe dobijem svoju sobu koju sam uplatio. Ovu moju uvalili nekim jadnim Beograđanima koji se nisu htjeli svađati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo sebi uzeli stan, novogradnja mi drugi gosti, parking, 5 min hoda do Trogira, sve kako dogovoreno....ostava za bajk...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio dodat, idem platit, veli žena euri..reko nemere, fino objasnio gospođi da ja radim u Hr, plaću dobijem u Hr, sve plaćam u Hr i može dobiti kune, naravno da može...a prvo kao dogovorili u eurima, fore forice, sve ostalo za 5

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, GTT said:

Jedva čekamo :lool: 

 

sta sad oces rec s time

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, shogo said:

Zaboravio dodat, idem platit, veli žena euri..reko nemere, fino objasnio gospođi da ja radim u Hr, plaću dobijem u Hr, sve plaćam u Hr i može dobiti kune, naravno da može...a prvo kao dogovorili u eurima, fore forice, sve ostalo za 5

Po kojem kursu se preračunava u HRK?

Link to comment
Share on other sites

Sve je onako kakav je čovjek i pojedinac, ne treba generalizirati, Dalmatinci su svi ovakvi, Istrijani onakvi, itd. Kad bih ja počeo nabrajati kakva sam podstanarska iskustva imao u 10g Zagreba ispalo bi da su svi ...

Loših i dobrih ljudi ima svugdje. Novopečeni izdavači apartmana (u zadnje dvije godine su se skoro podvostručili) misle da će lako i bezobrazno dignut pare. Prije ili kasnije obit će im se o glavu i opstat će oni koji zaista nešto vrijede i koji cijene svakog gosta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da tocno to.Ali ima te li "pozitivni" iskustava sa skijanja ili je tamo sve kako pise??A o bahatosti turista..Npr vrjeme prijave je 15:00 pa da se pokusaju javit da ce kasnit.Jedni su cak dosli sutradan u 12itd,itdA o tome da zovu da su vidili mrave u dvoristu,itd itd

Edited by macak
Link to comment
Share on other sites

Bila neka priča na jednom drugom forumu da Srbi masovno satima kuhaju zimnicu u Grčkoj jer im je struja džabe u apartmanima. Bude finog ajvara :bigl:

A bogme i mi na skijanje nosimo sarme i punjene paprike, a žalimo se na Čehe da sve nose sobom

Možda je i pretjerivanje, ko zna...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravih ovdje napisat..bio sam u Tkonu. 6nocenja.Kuca sam za mene. 55e dan.

Prosli produzeni vikend sam bio u Starigrad Paklenica, mobilne kucica Kamp Rujno , 2 nocenja 60e/noc.

Sad gledam nesto od 16-18.8 ak se nadje last minute

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moji starci svakom gostu daju litru-dvije crnog domaceg, smokvi, klipica dok mama napravi... Ljudi se u pravilu vracaju, a ni klimu nemamo. Jest da smo 4 i po metra do mora  al nit se radi o luksuzno namjestom apt nit o velikoj kvadraturi. Da smo na bookingu imali bi starci 11 od 10??

Tak da nisu svi seronje i cicije. I sam takodjer imam brdo dobrih iskustava. Iato tak sok biram hotel imam Googlemaps, pics, reviews ii slicno. A iznenadjenja ima uvijek.

Trenutno smo na Malom losinju u Vesperi, preporuka, deeeeebela!!! Lokacija, priroda, hrana, pogled s balkoma... Ne znam kaj bi vise htio, doslovno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pere said:

Trenutno smo na Malom losinju u Vesperi, preporuka, deeeeebela!!! Lokacija, priroda, hrana, pogled s balkoma... Ne znam kaj bi vise htio, doslovno. 

jesam ti rekel, jos mi nitko nije dosel nazad otamo da nije bio odusevljen...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sranje je s tim recenzijama da ih ne možeš dati ako si odustao jer kao nisi ni bio pa ne možeš imati dojam. Dakle vidiš da to nije to, da te je lagao, da dodatno naplaćuje usluge, itd,  i revoltiran odustaneš, ali onda ne možeš dati negativnu ocjenu

Link to comment
Share on other sites

@Pere- baš mi je drago da ti se Vespera sviđa. Znao sam da ne može biti loše.
Uz Auroru i Vitality Puntu u Velom Lošinju meni jedni od najdražih hotela s 4☆ na Jadranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jedan zanimljiv post sa drugog foruma.
Meni klima od 5.5kW na mjesec dana potroši 150 kn.
Što sve neću čuti od iznajmljivača.

abcbba81a5a3166f874ff3cbcccbdf3c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kako je ovo malo stvorenje pored bazena?

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Chorka said:

Kako je ovo malo stvorenje pored bazena?

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk
 

Naša francuska buldogica Coco kolega. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Znam da je bila neka operacija pa pitam. Sada sve ok? To su mi bas draga stvorenja inace.

Poslano sa mog Mi A2 Lite koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je kolega, hvala na pitanju, imala je sve i svašta (operaciju kralježnice, mastocitom, upalu gušterače) ali se skroz oporavila i sad je super. ?

Link to comment
Share on other sites

Evo kako Istrijan preda kuću za odmor. Jest da pričamo o 5 zvjezdica, ali respekt, tako se radi turizam. Čovjek prije dolaska u kuću pita koje vam je najdraže vino. Dolazimo u kuću, kad ono:

IMG_6774.JPG

IMG_6775.JPG

Da ne pričam da je napunio kompletan podrum sa raznim ostalim vinima i kaže - samo uživajte. Tako se radi turizam, kapa do poda.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.