Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

On 07. 01. 2021. at 23:12, Zemo said:

Kakva je situacija s daciom!?

Po postovima vidim da touchscreen malo zeza?

Sve pet. Multimedija se zamrzla dva put. Riješeno ubacivanjem u rikverc. Upali se rikverc kamera i sve radi ok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To treba mijenjati u garanciji. Jedino je poslije malo teže izračunati gubitak vrijednosti. Ali čuo sam ima dobrih aplikacija za to. 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pojavilo mi se napuknuće laka na spoju krova i c nosača na lijevoj strani. Nebi ni gledo da me kolega sa Dacia foruma nije upozorio na to

20210204_161833.jpg

20210204_161903.jpg

20210204_161925.jpg

20210204_161946.jpg

Link to comment
Share on other sites

Skoro zaboravio.
Točio 410kn.
Trošak ukupno 118.601kn

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk

  • Haha 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lijepo ste se našalili, a sad ako ne možete pomoći ne stavljajte sol na ranu

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

I taj dio nažalost puca i na starima...i ne, kita od garancije nažalost...

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Imam garanciju još 4g na prohđavanje.

Šutnja je zlato!
Danas bio na reklamaciji u Auto Benussi Pula. Kažu to nikad nisu vidjeli u životu. Pitam ih a moja 4 frenda što već mjesec dana vode borbu u vezi toga. Šutnja. Imaju 4 Dustera u renti. Pitam ih jeli to i na vašim vozilima. Ne nije. Odem da vidim ono pukotine 5cm. Zovem ih da dođu vidjet. Neće. Vidim šefa servisa i pitam ih dali mogu razgovarat s šefom. Kažu nema nikog od šefova. U tri minute su me tri puta slagali

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 4
Link to comment
Share on other sites

Tipičan primjer solidnog corporate treninga. Gospodine, mi ovo vidimo prvi put. 🤣

To više nije bezobrazluk, to je izravno vrijeđanje inteligencije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam garanciju još 4g na prohđavanje.
Šutnja je zlato!
Danas bio na reklamaciji u Auto Benussi Pula. Kažu to nikad nisu vidjeli u životu. Pitam ih a moja 4 frenda što već mjesec dana vode borbu u vezi toga. Šutnja. Imaju 4 Dustera u renti. Pitam ih jeli to i na vašim vozilima. Ne nije. Odem da vidim ono pukotine 5cm. Zovem ih da dođu vidjet. Neće. Vidim šefa servisa i pitam ih dali mogu razgovarat s šefom. Kažu nema nikog od šefova. U tri minute su me tri puta slagali
 
Problem je sta tu se nesto ocito rasklimalo i karoserija se uvija. za permanentni fix bit ce potrebno nesto povarit. Ako stavis sloj farbe na to recimo nece se kuzit ali vrli brzo ce opet doc na isto. Kitanje da isto upitno bit ce dobro ak se ne krene siriti cijelom duzinom. Nesto slicno ko zidovi i spojevi na knaufu ak ne stavis onu traku.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u bojanju, problem je u spoju bočnog panela i krova. Pito za mišljenje profi lakirera. Kaže doć do zdravog lima, povarit i bojanje krova i zadnjeg bočnog panela. Naravno nijansa neće biti pogođena. Od desetsk dizastera koje sam gledo kod mene je situacija najbolja, samo je lak pukno pola centimetra tako da ću stavit malo silikona nako što se očituje ovlašteni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa to se ne može popraviti. Ne možeš zalijepiti auto. Traži novi. Koji neće dati,naravno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nažalost svaki primjerak je pogođen tom greškom. Nesikiram se. Ako se pogorša prodat ću ga i kupit nešto drugo. Samo moram nać kupca nižeg od 170cm koji nije na društvenim mrežama😄

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Ovo je teška sramota za brend,  bas mi je zao kaj si tak nekaj doživio. A i suludo je da nitko nije do sad na takve događaje reagirao. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zasad zgrću sve pod tepih. Pitanje je kolki tepih imaju. Ovu sam temu otvorio kao jedan auto dnevnik, ništa ne uljepšavam, ništa ne sakrivam. Ispričavam se svima koje sam davio sa točenjima i putnim nalozima ali tema ide dalje dok nas viša sila ili admin ne razdvoji

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bez brige. "Nagrađen" si s 73 crvena kartona. To nije dobio ni onaj lik što je imao pjesmu o 1.5 dci. Šalu na stranu,ovo je baš s**nje. Nadam se da ćeš riješiti

Link to comment
Share on other sites

Po meni ovo ne predstavlja samo estetski vec i sigurnosni problem. Ocito se nesto uvija vise nego sto bi trebalo, a tko zna kako bi se takva karoserija ponasala u slucaju udara.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da pretjeruješ sto se sudar tiče, pa moj clio i svi ostali tu imaju lajsnu kroz koju prolazi Niagara 😁

Edited by CRN11
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto u svim temama o svojim autima posao točno kako se odvijalo, ne vidim bas da ima smisla pisat po forumu hvalospjeve.  Tak da samo piši i troškove i sve i možda će nekome dobro doći jednog dana, a i tebi ne može skoditi jer ne moraš imati tekuću autu u koju upisujes.  

A da se radi o mom autu ja bi ima jebacki sjeo na glavu i možda čak tražio novi auto iz serije koja nije vise pogođena ovim problemom.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.