Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

Bolje onda da su tu zakeljili onu lajsnu i ende. Ne vjerujem da to imalo utječe na čvrstoću karoserije.. A to što se prave pametni u ovlaštenima, nije to ništa novo, ali je novo da je Reno na 11. mjestu  po prodaji novih u siječnju/21..  

Link to comment
Share on other sites

Pitanje sta se nalazi ispod farbe i pukotine. Vjerojatno nebi bilo lose zastitit nekom vrstom silikona koji je max rastezljiv cisto da zaustavis prodor vode i hrđu zabkoju godinu.

Link to comment
Share on other sites

Nema tu što sam stavljati. Servis i tražiti da riješe. Previše nov auto za takva sranja. Tražiti i grebati. Ako procuri još bolje tada još više stisnuti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

To sam planiro ali nakon što završim s ovlaštenim. Možda malo ljepila za šajbe ili ako neko ima neki prijedlog. Meni je još dobro, dečku iz Pule se rascvjetalo, hrđa, pukotina 5cm voda mu curi u gepek, auto smrdi

Odgovor je bio za Lowlifa. @Domba neda mi se ⅓ auta farbat pa makar i besplatno jer znam da će da useru što god taknu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Preko toga treba onu prozirnu foliju naljepit i ende.... ajde i proceeda kad sam kupio pjeskarili kamenčići vrata do samog lima, svi dobili folije u ovlaštenom i to je pomoglo. Nejde voda a ni nevidi se. Inače tu foliju je poprilično teško za nabavit. To kod limara najbolje ako ima.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

@Deki. Ma cijelo vrijeme gnjaviti dok ne naprave kako treba. Pustiti ih neka kreće auto, ne vjerujem da toliko mogu zeznuti na novom auto sa znanjem koja je mješavina boje iz tvornice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao sam u 7mj 2019 liječničku pogrešku. S upalom slijepog crijeva su me doslovce izbacili iz hitne. Doma mi je eksplodiralo slijep crijevo. Bolove koje sam doživio su neopisivi. I kad sam primljen na abdomen čekao sam 30 sati u agoniji na operaciju dok je gospoda radila zakazane opracije. Rezultat sepsa, upala potrbišnice, uklonjen veliki dio potrbušnice na desnoj strani i kao bonus operacijska hernija koju je gotovo nemoguće riješiti.

Sretan sam kad imam par trenutaka bez boli dnevno. Za mene su prošla vremena kad sam se sikiro zbog auta i istjerivo pravdu

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, CRN11 said:

Mislim da pretjeruješ sto se sudar tiče, pa moj clio i svi ostali tu imaju lajsnu kroz koju prolazi Niagara 😁

Ae al jel pukla lajsna? Nije! Znaci nema brige 🤣

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je zbog slijepog crijeva, moze doci do sepse da ako se razlije .. zato je bitno da na vrijme otkriju kaj je , mada pa simptomi su prilicno jasni, bol dole desno.

Ja se nebih isto uopce uzrujavao oko tih par cm na krovu auta, ima puno gorih stvari.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Deki. said:

Imao sam u 7mj 2019 liječničku pogrešku. S upalom slijepog crijeva su me doslovce izbacili iz hitne. Doma mi je eksplodiralo slijep crijevo. Bolove koje sam doživio su neopisivi. I kad sam primljen na abdomen čekao sam 30 sati u agoniji na operaciju dok je gospoda radila zakazane opracije. Rezultat sepsa, upala potrbišnice, uklonjen veliki dio potrbušnice na desnoj strani i kao bonus operacijska hernija koju je gotovo nemoguće riješiti.

Sretan sam kad imam par trenutaka bez boli dnevno. Za mene su prošla vremena kad sam se sikiro zbog auta i istjerivo pravdu

Uh.. jbt ovo je dosta grdo

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, BorisL said:

Uh.. jbt ovo je dosta grdo

s**nje žešće.. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, PAnta013 said:

Ako sam dobro upamtio sa jednog Dačia foruma, tu puca lak i na drugim modelima. 

Jedan kolega je rekao da je zahvaćen i Logan MCV ali nemam info iz prve ruke

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Deki. said:

Jedan kolega je rekao da je zahvaćen i Logan MCV ali nemam info iz prve ruke

Nakon godinu dana ne vidim ništa na Loganu MCV. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Deki. said:

Imao sam u 7mj 2019 liječničku pogrešku. S upalom slijepog crijeva su me doslovce izbacili iz hitne. Doma mi je eksplodiralo slijep crijevo. Bolove koje sam doživio su neopisivi. I kad sam primljen na abdomen čekao sam 30 sati u agoniji na operaciju dok je gospoda radila zakazane opracije. Rezultat sepsa, upala potrbišnice, uklonjen veliki dio potrbušnice na desnoj strani i kao bonus operacijska hernija koju je gotovo nemoguće riješiti.

Sretan sam kad imam par trenutaka bez boli dnevno. Za mene su prošla vremena kad sam se sikiro zbog auta i istjerivo pravdu

Nemaš se što sekirati ili slično. Pročitaš uvijete garancije i samo tražiš ono što si platio. Kada kupiš novi auto jedna od stvari je garancija. Ako su oni rekla da ne valja onda ih pitan što trebaju napraviti da valja. Još kod mene za Toyotu stoji da ako u 24h ne mogu složiti auto moraju mi dati zamjenski iste ili više klase. Nemam pojma kako je kod Dacie. A ako procuri, propljesni i smrdi ladno bi im ostavio auto neka slažu i pokupio zamjensko.

Link to comment
Share on other sites

Ima i onaj dio 'stvari koje ne utjecu na funkcionalnost vozila ne ulaze u garanciju'...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako onda mijenjaju "kožni" volan kad se oljušti? Ni to ne utiče na funkcionalnost ili je to samo gest dobre volje spram kupca? Vidiš kako smo OK. 😎

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, macan said:

Ima i onaj dio 'stvari koje ne utjecu na funkcionalnost vozila ne ulaze u garanciju'...

Imas garanciju na lak i prohrdavanje. Baš me zanima kako auto kojem krov curi i stvara se plijesan bi protumačili ne utječu na funkcionalnost vozila...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PAnta013 said:

Kako onda mijenjaju "kožni" volan kad se oljušti? Ni to ne utiče na funkcionalnost ili je to samo gest dobre volje spram kupca? Vidiš kako smo OK. 😎

Meni nisu htjeli jel kažu da mi se ruke jako znoje :) ... što je zapravo i točno al eto... nisam svađalica pa nisam se htio prepirat....

29 minutes ago, Domba said:

Imas garanciju na lak i prohrdavanje. Baš me zanima kako auto kojem krov curi i stvara se plijesan bi protumačili ne utječu na funkcionalnost vozila...

To je samo jedan kojeg je naveo i to bio bio opravdan razlog, al ne dešava se autoru teme ako sam dobro shvatio (bar ne još :) ).

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Koliko je kostao internet za pisati sve ove postove? Odbij od vrijednosti auta

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta je Ruske? Nitko 10 postova nije prcnuo pa si se ti ukazao?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Moram malo, dosadilo mi prcat po fejsu u vezi corone i mjera
Sta je je, ovo sta se kolegi desilo je nevjerovatno i nadam se da ce ustrajat u dobivanju pravde u servisu. Pratim topic, naravno

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 06. 02. 2021. at 22:29, Deki. said:

 

Nadam se da ćeš se uspjeti  oporaviti. Strašno je što čitam. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Imas garanciju na lak i prohrdavanje. Baš me zanima kako auto kojem krov curi i stvara se plijesan bi protumačili ne utječu na funkcionalnost vozila...
Prohrđavanje znaci rupa na limu. Znaci tipa 10 godina oni garantiraju da auto nebu prohrđao. Bio ja u Roci i raspitao se. Povrsinska hrđa se ne racuna. Ni na karoseriji ni podvozju, samo ako lim prohrđa (rupa na limu)
Npr citat:

Jamči se da u roku od 12 (dvanaest) godina računajući od dana isporuke vozila neće doći do prohrđavanja kod svih modela vozila.
Prohrđavanjem se smatra perforacija u karoseriji koja je s unutrašnje strane (šupljine) probila na vanjsku stranu.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.