Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

Nedvno sam gledao za daciu sandero uvijete jamstva, doduše iz 2018, 6 godina je bilo na lim :) boja i kraće, neznam kako je na dusterima.

Link to comment
Share on other sites

Tri godine općeg jamstva i 6 godina na prohrđavanje. Ali džabe ti to sve. To su servisi što godinama rade renola i njima reklamacija neznači ništa. Na prvom servisu su mi ukrali pola litre ulja i još na računu napisali da su točili više nego ide i maznuli jedan radni sat nek se nađe. Govorim o Ac Poreč. Na moju žalbu renol nisan Hrvatska mi odgovorio da imam razumjevanja ipak korona je

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prohrđavanje znaci rupa na limu. Znaci tipa 10 godina oni garantiraju da auto nebu prohrđao. Bio ja u Roci i raspitao se. Povrsinska hrđa se ne racuna. Ni na karoseriji ni podvozju, samo ako lim prohrđa (rupa na limu)
Npr citat:

Jamči se da u roku od 12 (dvanaest) godina računajući od dana isporuke vozila neće doći do prohrđavanja kod svih modela vozila.
Prohrđavanjem se smatra perforacija u karoseriji koja je s unutrašnje strane (šupljine) probila na vanjsku stranu.
Uzmes fleksu i napravis si rupu. Ostavis goli lim malo vani na kisi, zaljevas slaufom pa im doneses takav auto. Nek istrazuju.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Odobren mi je popravak krova. U četvrtak idem se vidjet s lakirerom.

Nisu mi odobrili zamjensko vozilo

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jako dobro, samo treba biti uporan, pa makar svaki dan dolazio...Ja sam za svoje turbo crijevo izveo miceka šefa van da ne vičem pred mušterijama.

Vrlo sam ga pristojno pitao da zamjenimo uloge pa da ja njemu objasnim kako je to normalno i da slini po psu...veli on ok, dobit ćete komplet crijevo, btw upgrejdano!

Za svaki rad unutar garancije su dužni osigurati zamjensko vozilo, ja ga sada tražim svaki put

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj samo koliki su troškovi životati.... :rotfl:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Bez brige. Imao sam više novih skutera i to je za gušt tu se troškovi ne gledaju. Dizaster mi je prvi novi auto pa rekoh da vidim računicu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ukupni trosak porastao za 20-30 tkn ili koliko vec :D 

Link to comment
Share on other sites

e dobro, puno sretnih km i pazi se kamikaza koji ne postuju vozila na 2 kotaca

Link to comment
Share on other sites

Hvala! Kolko god da se paziš svako tolko doživiš pokušaj ubojstva. Bajkeri ginu i stradavaju al se niko nije odreko motora. To ti je u krvi ili jesi ili nisi

Link to comment
Share on other sites

Koji je ovo kmico kad košta preko 40k kn?

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Downtown 350i Exclusiv. Inače redovna mu je cjena 47 000kn. Razlike u odnosu na standardni model su  TCS, Noodoe multimediju, alu ukrasi na podnici, kofer u boji od 39l koji mi je bio premali pa sam dobio 49l gratis i vanjski priključak za punjač gratis, bjela stop svjetla i umjesto Kenda guma premium gume Metzeler. Imaš i AK550 koji košta 75000kn. 

20210306_092826.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Fino skroz. Ovako i Renault da malo više za manje para. Ja bi radije Beverly 300 al to sam samo ja. Sretno! :drivar:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je drugi Downtown. Kymco je po kvaliteti u rangu japanaca. Pritom mislim na Made in Japan a ne Yamahu x max koja se radi u Francuskoj. Pjađo neću ni komentirat oni su zaostali u vremenu i prostoru

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Deki. said:

Točio 460kn
Trošak ukupno 119.111kn

O vratio si se..  vec se zabrinuli 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Deki. said:

Ovo ću izgurat do kraja. Uz pomoć kolega forumaš je puno lakše

Ako razmisliš logički... ono što bi jedino bilo interesantno... bar na ovom forumu.... jesu svi troškovi bez oduzimanja putnih troškova, tj. bez oduzimanja ičeg... ja nemam tolike putne pa se gubi smisao tvoje računice za usporedbu ne? Ako već moraš stavljaj samo troškove,  ako nekog interesira koliko te ukupno izašlo sa borićima, sladoledom i sl. lako si preračuna sa svojim buđetom koliko izađe vozit daciu duster 4x2 Prestige 115Sce. Ne?

Link to comment
Share on other sites

Svake godine stavim troškove bez putnih naloga. Ako sam plaćen da negdje odem sa vlastiti autom to je za mene trošak. Forum nije demokracija, ako kršim pravila foruma, ili jednostavno idem adminu ili modu na jetra tema će biti izbrisana. Inače vodim temu copy/paste na još tri foruma i totalno me ignoriraju. Zašto su renolaši tolko osjetljivi na tuđe troškove...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivan.martinko said:

Mislim da covjek taksira ili vozi dostavu

Vidiš da još ni prešo 20 tauzenki u 2 godine... to se pazi :)

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.