Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

🤣🤣🤣

 

Meni još bolje 😂

1 hour ago, BorisL said:

Jasno je bilo u startu da ces odustat od garancije, i koji su sad daljnji koraci?

Sad ću se žaliti i kukati na Faceu i forumu kako je svijet nepravedan i kako svi namjerno rade tako da meni nanesu štetu. 

Edited by Marko_Os
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Hahaha, lako je sad citat sve dok znam pricu, dobraaaaaaa.... hahahhahhaa... dakle, dobro ljepilo bi reko Krule! :hdbg:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uuu ljepilo kume, uši zavrće

Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno da odredeni clanovi ne mogu pohvatati neke stvari... i nije im prvi put 🙄

 

ps: jasno se vidi da je turbo skinut s razbijenog i ugraden u tvornici tebi. Od tuda luft.

Link to comment
Share on other sites

Jel može za nas malo sporije... šta je rezime cijele priče? Prčkalo se po autu pa sad nema garancije il šta... macane procitaj par stranica prije - e necu 😀

Link to comment
Share on other sites

Ja isto ne kužim, tj očito je da si stavio filmić od neke igračke ali čemu to sve? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Max said:

Ja isto ne kužim, tj očito je da si stavio filmić od neke igračke ali čemu to sve? 

Dobra plata vani pa je svjedno za garanciju.. to je poanta valjda...

Link to comment
Share on other sites

Jao Isuse Bože, zajebancija je ljudi. Forum bi se trebao preimenovati u PRKH - Penzionerski Renault klub Hrvatska. Zadnji put je na forumu bilo zanimljivo dok je su Ballistix i kokošar bili članovi, pa reko ajde da se malo zabavimo, al svi odma navalili na ozbiljnost (osim Lacija, no njega ne računam, jer sumnjam da je taj lik ozbiljan čak i dok spava).

 

Turbo je dobro, Megs je spreman za put u Hr.  Ako ste između 1.7 - 14.7 oko N.Vinodolskog, naiđite da popijemo cugu i da vam pokažem da stvarno ne spoola turbo (onaj iz videa, ne u Meganu. U Meganu se vrti, još 😂)

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Marko_Os U Novom Vinodolskom ljetuješ?

Nazovi me/pošalji PP, dole živim :D

 

Link to comment
Share on other sites

Ipak je i onih 20° napravilo svoje.

Jel pivo fino legne po toj žegi?:bigl:

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Optimista said:

@Marko_Os U Novom Vinodolskom ljetuješ?

Nazovi me/pošalji PP, dole živim :D

 

Da, u Wyndham Grandu ćemo biti. Pustim ti poruku, pa proljudikamo

14 minutes ago, petak said:

Ipak je i onih 20° napravilo svoje.

Jel pivo fino legne po toj žegi?:bigl:

Po toj "žegi" legne i kuhana rakija 😂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marko_Os said:

Da, u Wyndham Grandu ćemo biti. Pustim ti poruku, pa proljudikamo

 

Šta god radio i koliko god te molio, a hoće, nedaj mu ni da sjedne u tu drlju sa mrtvim turbom. Vidis  šta je od svog auta napravio..šta bi tek tvom..

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, laci said:

Šta god radio i koliko god te molio, a hoće, nedaj mu ni da sjedne u tu drlju sa mrtvim turbom. Vidis  šta je od svog auta napravio..šta bi tek tvom..

 

Duly noted 😂😂

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Htio sam još sinoć napisati-‘ to je turbo dobio lufta kada je prednji kraj udaran, što je kolega Ruske odmah detektirao po kupovini auta…’

Ali bi tek onda zakomplicirao…😂

Link to comment
Share on other sites

Jbga, rade 5 stvari odjednom, pa im “pobjegne”. New generations😂

Link to comment
Share on other sites

javljam se za meet u novome

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, laci said:

Šta god radio i koliko god te molio, a hoće, nedaj mu ni da sjedne u tu drlju sa mrtvim turbom. Vidis  šta je od svog auta napravio..šta bi tek tvom..

 

Ma ne ide s mjesta garant, em turbo u rasulu, em branici u drugoj nijansi... nema tu straha

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

ajde novi vinodolski samo RS meet...AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Ruske said:

javljam se za meet u novome

Pošalji br u inbox, pa ti se javim👍

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Marko_Os said:

Pošalji br u inbox, pa ti se javim👍

Ako okreneš mob na bok vidit ćeš da mu piše broj..kao i tebi i meni

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, laci said:

Ako okreneš mob na bok vidit ćeš da mu piše broj..kao i tebi i meni

nek proba prvo glavu okrenit :D

Link to comment
Share on other sites

Funny-Bird-Couple.jpg

On 09. 06. 2022. at 20:07, Optimista said:

Ma ne ide s mjesta garant, em turbo u rasulu, em branici u drugoj nijansi... nema tu straha

Sad šalu na stranu, auto je zaista umro danas. Vozio ga cijeli dan bez problema i onda odjednom cvrc, počeo štucat i ugasio se. Dijagnoza, pumpa goriva. Ista ona za koju su u Engleskoj dobili opoziv, ali ne i mi svi u Švedskoj, već samo nekolicina za koje se smatralo da su zahvaćeni. 

Ostavljen u Renaultu, pa u ponedjeljak naručuju i mjenjaju. Nekako je bolje da se dogodilo sad nego za 10 dana kad krenemo na put

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ma puno si ti ugljena bacija na tu vatru pa se moralo negdi zapaliti:hahahe:

 

 

 

 

 

 

Definitivno bolje sad nego na putu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.