Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Izvrnuli ga ključem 16

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nije ovo nesreća moj dire. Netko mi je podmjestio šaraf pod točak

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

A jebemu kud taj tupi, ne vjerujem da je namjerno netko. Da je je htio bit siguran valjda bi stavio neki ostri za drvo ili pleh

Poslano sa mog koristećiTapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako je zadnji kotač onda sigurno nitko nije podmetnuo vec si ga sam podigao sa prednjim kotačem a zadnji ga dočekao.
Ako je prednji, eee onda te netko ne voli ili tvoj auto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

99,9% sam siguran da je podmetnuto. Cijelo prijepodne sam proveo u autu i obavljao neke obaveze u gradu i na kraju došao do kafića gdje se okuplja ekipa sa balkana (neću upirati prstom). Kad sam sjeo u auto, morao sam izaći u rikverc iz parkirališta i čim sam krenuo čuo sam zvuk kao kad ispucaš kamenčić sa rubom gume i pomislio da je to bilo to. No u vožnji sam odmah čuo zvuk klikanja, kao da je kamen u gumi i pošto imam 2 km do kuće, nisam se obazirao. Na skretanju pred kuću mi je TPMS javio pad tlaka u zadnjoj desnoj gumi. Skinuo kotač i vidio ovo. 

Šaraf je idealno ravno upao u kanal između ripni pod pravim kutem. Baš tu gdje je najlakše probušiti gumu na gaznom sloju i baš tako ravno. Volio bih da sam u krivu, ali previše faktora mi govori da je pakost. 

No nema veze. Guma će se popraviti, a kiselina u ustima će isto tako brzo ishlapit. Ako je bilo namjerno, nek im je na dušu. Kao što rekoh, neću upirat prstom. 

Link to comment
Share on other sites

Davno je ovo bilo, al na isti način se zabio u kanal. Zima i vjerojatno iz razvaljenog ležećeg ili nešto. 

Screenshot_20210515_221304.thumb.jpg.675b4ee7234a6d9e8d6898293646ed98.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zakrpi propisno gumu, moguće je sve, ali mislim da je ipak nesreća u pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj dire nešto previše gura ovu propagandu da je nesreća... Mislim da ti je on podmetnio :zubo:

  • Haha 5
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Marko_Os said:

99,9% sam siguran da je podmetnuto. Cijelo prijepodne sam proveo u autu i obavljao neke obaveze u gradu i na kraju došao do kafića gdje se okuplja ekipa sa balkana (neću upirati prstom). Kad sam sjeo u auto, morao sam izaći u rikverc iz parkirališta i čim sam krenuo čuo sam zvuk kao kad ispucaš kamenčić sa rubom gume i pomislio da je to bilo to. No u vožnji sam odmah čuo zvuk klikanja, kao da je kamen u gumi i pošto imam 2 km do kuće, nisam se obazirao. Na skretanju pred kuću mi je TPMS javio pad tlaka u zadnjoj desnoj gumi. Skinuo kotač i vidio ovo. 

Šaraf je idealno ravno upao u kanal između ripni pod pravim kutem. Baš tu gdje je najlakše probušiti gumu na gaznom sloju i baš tako ravno. Volio bih da sam u krivu, ali previše faktora mi govori da je pakost. 

No nema veze. Guma će se popraviti, a kiselina u ustima će isto tako brzo ishlapit. Ako je bilo namjerno, nek im je na dušu. Kao što rekoh, neću upirat prstom. 

Ma ne mora biti da je namjerno, jbg stvari se desavaju...

Link to comment
Share on other sites

Bilo kako bilo. Dogodilo se, popravit će se, idemo dalje. Ništa mi neće ovi dan pokvariiiiit

Link to comment
Share on other sites

Isto se i meni dogodilo... Ko da ga je netko ušarafio u gumu... A vulkanizer ga je doslovno odšarafio iz gume... Tako da ti je to vjerovatno slucajnost. A kao što i čitaš i nije toliko rijedak slučaj. A i sam si naveo da se radi o balkanu pa pitanje kakve rage voze pa ispadaju šarafi sa auta 😁

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ista stvar se meni dogodila, samo je kod mene bio još veći šaraf [emoji16] Ima, mislim, i slika u mojoj temi

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ak s tim gumama ides na stazu, onda propisno zakrpat bi reko... Moja zena je uspila dobit saraf u bocnicu.. kak je to moguce, samo nebo zna haha.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marko_Os said:

Bome M10 

 

 

IMG_20210515_154157.jpg

Vidi što si sada napravio, sada ne možeš ni do birtije :)

Ne vjerujem da je namjerno. Namjerno bi bilo nešto oštrije da bude sigurno da je ušlo. Ne možeš vjerovati ali takve pizdarije uvijek nađu najkraći i najlakši put u gumu.

Moja žena je uspjela na sličnom mjestu na gumi pokupiti granu. Doslovce komad grane se zabio u gumu...

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da je ipak rijec o M4RS, a ne M6 ni M8...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@Optimista 

Ah, šta ću kad ga volim + nisam ga vidio skoro 2 godine i eto, puče nostalgija, otvori novčanik i naruči ♥️

 

 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tipicni osječanin, ljudi toliko vole svoj grad sve mora zavrsavati sa os 🤣

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.