Jump to content

Obiteljski RS


Marko_Os

Recommended Posts

Da, ali Estoril. To mi je zimski set. Ravnao sam jednu Interlagos

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ah ta brzina..1.5 dci je za tebe [emoji1787]
Na tom mjestu u Osijeku bi dobio kaznu i sa fićom u rikverc. Tamo ni tramvaj ne vozi ispod 60 [emoji23]
@petak aaa ne, za volanom uvijek 0.0, al kad popijem koju mineralnu previše, ode mi sve u desnu nogu koja jednostavno svojom težinom i zakonima fizike odradi svoje u korist dragih nam plavaca[emoji16]

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne, nego na putu kroz Europu stavljam ove standardne Švedske, jer ne mogu kupiti vinjete i kartu za trajekt na personalizirane. Mađari i Poljaci još nisu usavršili sustave iz 90ih, tako da kad pokušam unijeti Osijek kao regu, sustav javi da je neispravan format tablice, pa zato. Inače Osijek je stalno na autu

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Država s dvije vrste tablica i to bez velikih problema pih, nije da je presudno u životu, al je indikativno 😁

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marko_Os said:

. Većinom sam na putu do Hr i nazad tenkirao Shell Vpower, no u Hrvatskoj, a posebno u Osijeku to nije bilo moguće (jedino kod Nina sam tenkirao Shell), pa sam točio uglavnom Petrolovu 100ku, a ponekad je upala i INA 98.  Nisam primjetio nikakve razlike u voznim osobinama.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zar misliš da bi trebalo bit neke razlike ?

Link to comment
Share on other sites

Meni na kršu od Meganea na Shellu (95) poludi, na Tifonovom neide nikam, LUK i INA tu negdje i kako kad.

Link to comment
Share on other sites

zar misliš da bi trebalo bit neke razlike ?
Pa recimo, u Švedskoj osjetim razliku između Vpower i 98 sa druge pumpe.

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

znaci obje tablice su pravovaljane? koliko izade jedna takva tablica OSIJEK u swe? u usporedbi s nasih 5000kn?

megan je pic pic, mogao si skocit do rijeke, da presarafnemo felge na kupejku 😛 i da polakiram ti prednji branik kako bog zapovijeda

Link to comment
Share on other sites

Da, samo moram javiti "mupu" kad koje koristim, a to je dovoljno da im samo pošaljem mail.
Cijena je 650€ i traje 10 godina, s tim da u tih 10 godina, tablicu mogu stavljati na bilo koji auto u mom vlasništvu, pod uvjetom da im to prijavim. Tada, dobijem samo "plavu naljepnicu" na kojoj piše originalna reg oznaka auta i to je to. Ta prijava je besplatna i mogu mjenjati beskonačno puta.


Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marko_Os said:

Da, samo moram javiti "mupu" kad koje koristim, a to je dovoljno da im samo pošaljem mail.
Cijena je 650€ i traje 10 godina, s tim da u tih 10 godina, tablicu mogu stavljati na bilo koji auto u mom vlasništvu, pod uvjetom da im to prijavim. Tada, dobijem samo "plavu naljepnicu" na kojoj piše originalna reg oznaka auta i to je to. Ta prijava je besplatna i mogu mjenjati beskonačno puta.


Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
 

Koja glupa drzava. 😁

 

Ali je zato Meg perfektan ❤️

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Marko_Os said:

Da, samo moram javiti "mupu" kad koje koristim, a to je dovoljno da im samo pošaljem mail.
Cijena je 650€ i traje 10 godina, s tim da u tih 10 godina, tablicu mogu stavljati na bilo koji auto u mom vlasništvu, pod uvjetom da im to prijavim. Tada, dobijem samo "plavu naljepnicu" na kojoj piše originalna reg oznaka auta i to je to. Ta prijava je besplatna i mogu mjenjati beskonačno puta.


Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk
 

Jbš Šengen, kad ćemo mi to dobiti?

Link to comment
Share on other sites

Evo čim se napuni državna kasica i političari zamrze pare

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 16. 08. 2021. at 16:48, Ruske said:

znaci obje tablice su pravovaljane? koliko izade jedna takva tablica OSIJEK u swe? u usporedbi s nasih 5000kn?

megan je pic pic, mogao si skocit do rijeke, da presarafnemo felge na kupejku 😛 i da polakiram ti prednji branik kako bog zapovijeda

2500

On 16. 08. 2021. at 16:48, Ruske said:

znaci obje tablice su pravovaljane? koliko izade jedna takva tablica OSIJEK u swe? u usporedbi s nasih 5000kn?

megan je pic pic, mogao si skocit do rijeke, da presarafnemo felge na kupejku 😛 i da polakiram ti prednji branik kako bog zapovijeda

2500

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Megs dobio seku

 

 

IMG_20211022_163057.jpg

  • Like 5
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Zoe :srce:
Donesi je pa ću je ja čipirat. :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Električar, da neutraliziraš sve ono šta RS izbaci. :bigl:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Smisao života je u balansu [emoji16][emoji16][emoji16]

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.