Jump to content

Kupnja rabljenog automobila


jurica.gregurovic

Recommended Posts

Kak to mislils da megane 3 ima hrpu djecjih bolesti?

Da trazim takav nekakav auto i uleti mi taj megane i da je odrzavan kak spada i uredan, kupio bi ga dvaput odjednom LOL.

Vozil sam skoro 5 godina takvog megana, doduse dci130, i nemam ni jedne zamjerke. S 230-240k je prodan i koju godinu nakon jos uvijek sretno voza.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 14. 03. 2024. at 21:43, laci said:

Fora ova igra.
Slična kaladontu ali su pravila drugačija. Jako slična. A različita potpuno. 
Da probam..

 

Uvijek mi se dobro pokazalo da je bolje 5 do 12 nego niti jednu poslje 1..

Kolega direstrais nam ima izvrstan smisao za humor, zelio bih se pretplatiti na njegove objave, postoji li kakav membership?

Ti si stariji clan pa sigurno imas neke privilegije.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako je rekla jedna “dama” mom kumu tamo negdje na dalekom istoku: if ju vont filings ju hef tu pej mor!

Rado bi uzeo proviziju ali morat ćeš šnjim uz hladni sladoled dogovoriti uvjete

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

A bolje jedan do dva nego dva poslje jedan...

Al dobro u pristupnim sam pregovoruma oko njegovog kraja, pa bu valjda blagonaklon.

Edited by DCA13
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovako, poprilično sam ograničen budžetom, max 6000eur.. a gledam nešto što bi mogo ulovit da je veće od clia 3 jel.... inace onaj megane 2.0dci gt je fantastican, ali trenutno izvan mogucnosti.. 😞 

ne nuzno renault, ali tu pitam ono sto me zanima vezano uz renault (da me ne razapnete).. pa idemo dalje,

1.4tce motor? da ili ne?
https://www.njuskalo.hr/auti/renault-grand-scenic-1.4-tce-oglas-42198964

 

sto se megane 3 vs laguna 3 tice, moj glas isto ide megane 3.. imao sam benzinca 1.6 pred 5godina i nikakvih problema, prodan frendu i dalje ga svaki dan vozi (samo sto je ugradio plin).. za lagunu sam pak cuo da nisu na razini meganea, ali eto, sto ljudi 200 pokvarenih prica :D 

 

ps,

Link to comment
Share on other sites

Steta, meni je taj plavi meg bio uvijek tiha patnja i posto mi je bio van budgeta sam uzel dci130 GTline... al taj GT mi je bil spica!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I meni je gt bila želja. Kad sam tražio tako nešto kod nas ih nije bilo samo u Njemačkoj, uvoz je bio nešto puno ako se sjecam nekih 4000€ a to nisam htio dati. I nakon sto sam uzeo već 1.5gt line se pojavio jedan isto plavi gt sa panoramom tu kod nas..

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, dizna said:

Moj glas isto za da definitivno, ali ne automatik.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-laguna-gt-2.0-dci-oglas-42456527

Ova isto ima zanimljivu opremu i motorizaciju (najača izvedba sa 131 kw), oko mjesec dana je oglašena, početna cijena je bila 5200 pa je spuštao na 5000 i sad na 4800, al je iščvrkana izvana sa svih strana...

volim ja auotmatike, ali trenutno nisam u situaciji da biram..

ova laguna se čini sasvim pristojna kupovina, lako za par ogrebotina po plastikama, bitnije mi je da nije baš jako udaran bio.... al na huo stranicama po tablici ne vidim povijest dulju od par mjeseci, tak da odmah pretpostavljam da je neki preprodavač :nezna: a piše vlasnik 9god... :nezna:

Link to comment
Share on other sites

laguna 3 ima smijesno malo mjesta unutra za aute te klase i vanjskih gabarita

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AllesGut said:

laguna 3 ima smijesno malo mjesta unutra za aute te klase i vanjskih gabarita

dobro ja sam ispodprosječno visok :D 

a gledam i scenice od renaulta.... ugl, nešto bude.. ni clia još nisam predstavio :tup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dolac said:

volim ja auotmatike, ali trenutno nisam u situaciji da biram..

ova laguna se čini sasvim pristojna kupovina, lako za par ogrebotina po plastikama, bitnije mi je da nije baš jako udaran bio.... al na huo stranicama po tablici ne vidim povijest dulju od par mjeseci, tak da odmah pretpostavljam da je neki preprodavač :nezna: a piše vlasnik 9god... :nezna:

Vidim sad da je malo izmjenjen, odnosno skraćen oglas.

Prije je pisalo puno duže i mislim da je bilo navedeno da je kupljen novi auto, a tablice s lagune koje su personalizirane su prebačene na taj novi auto, a na lagunu stavljene nove...

Nazovi i provjeri...

Ja sam se liku javio preko poruke dal bi mi prodao ovu GT ručicu mjenjača, a da mu ja dam svoju četvrtastu koja je u ok stanju i nadoplatim još koliko traži, ali nije htio pristat

1 hour ago, AllesGut said:

laguna 3 ima smijesno malo mjesta unutra za aute te klase i vanjskih gabarita

kako misliš, na mjestu vozača ili na stražnjoj klupi?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bi uvijek dao prednost Meg 3 u odnosu na Lag 3. I uzeo bi onog plavog odmah nekad da ih je bilo kad sam jos imao onog svog srebrnog! 😀

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dizna said:

na stražnjoj klupi?

U odnosu na megane 3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam ove oglase, vozim trenutno auto te klase i tih godista uz megana i taj koji vozim ima daleko vise mjesta unutra, subjektivno i objektivno mislim.

Ova laguna ko megane 3 karavan , nis vise. Cak megane mi modernije izgleda, samo kaj u njemu je 2.0  rijedak motor.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uvijek sam mislil da je laguna 3 osjetno veci auto od megana 3 po svim fakoritma. Unutra, izvana, hauba... bas sam iznenadjen.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, pere said:

Uvijek sam mislil da je laguna 3 osjetno veci auto od megana 3 po svim fakoritma. Unutra, izvana, hauba... bas sam iznenadjen.

i ja, isto moram priznat da sam malo iznenadjen....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam iznenadjen i uvredjen

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Dok sam imao Lagunu 2 lubeničarku primjetio sam da vizualno Megan 2 lubeničar ima isti prtljažnik.

Metar je pokazao da Meg 2 ima za nekoliko cm širi i duži prtljažnik. Zato je na sjedalima nešto manje mjesta nego u Laguni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

jedan od ružnijih auta na cestama 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

evo vas.... skršite me do kraja, tko bira mast****ra :p 

ništ, idem dalje kopat po oglasima...

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pa reality check je dobra stvar, samo doleti kad nekaj nađeš 😁

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20240321-185253.thumb.png.634886c3c8d068a660246366b0493ac5.png

Screenshot_20240321-185329.thumb.png.f6e99b3073c33376244a08c9813aa040.png

Screenshot_20240321-185343.thumb.png.e11bcf8356ac07b005efd7723156a8d9.png

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom ima potpuno pravo s tim da ovo što se uveze kod nas uglavnom ima skinute kilometre. Naglašavam ovo što se uveze a ovo odavde treba isto dobro razmislit , najbolje je ako znaš povjest auta tj od poznatog . Govorim o autima do 9-10 godina cca, a ovo starije može kako oćeš tako i tako su otpadi puni djelova (motora , menjača itd).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.