Jump to content

Kako ste zadovoljni Talismanom

andrej2019

Recommended Posts

direstraits

To za mjenjač nisam ni vidio. Zaobići u širokom luku. 

• 4 weeks later...
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• andrej2019

22

• macan

20

• frenchkey

12

• icanik88nis

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Neznam odakle bi počeo. Dakle, kupili smo vozilo otprilike 350km od mjesta gdje zivimo. Radi se o Renault Talismanu Grandtour, 1.6 dCi, 160 ks. Prilikom kupnje je imao 38 000km. Oprema ima dosta,

Pravi Renault dobre aute, samo treba gledati one s kraja proizvodnje - recimo Laguna 2 iz 2006-2007, Laguna 3 iz 2014-2015, ako pricamo o vecim autima. Polovni Renaulti imaju dosta veci pad vrijednos

Evo da se malo javim sa dojmovima oko svog Talismana. Ne zelim da ga hvalim, (jer kako to obicno bude, cim ga nahvalis, odmah nesto rikne ili pocne skripiti) auto radi zbilja dobro. U pocetku sam

Posted Images

mocno izgleda, cini mi se felga dosta siroka za celicnu?

i kolegi koji razmislja dat lagunu i uzet talismana: vodi racuna o jednoj vrlo vaznoj stvari (radi koje si najvj kupio lagunu) - talisman nema 5. vrata...nemam sta vise nadodati, jer znas i sam koliko je to prakticno. evo ponekad proklinjem sta nisu napravili na kupejki 5. vrata nego mala vrata bunkera, koji je opet dubok, ali nizak i otvor je sitan...al ok, oprostit cu joj, jer je predivna ❤️ 

38 minutes ago, frenchkey said:

16"?

Ne znam, samo sam ga našao. Al' čini mi se da su 17".

Ali svakako ubistvo stavit čelične na takav bomba auto koji je došao sa 19"

• 3 weeks later...
shogo

Nismo svi stajleri jebiga...funkcionalno je, zimska guma je...

Ivan1902

Kad ides na skijanje i kad snijega i leda ima preko glave, pa slučajno auto prokliže negdje gdje ne treba i tvoja 17"-18"-19" poljubi rubnjak, prođe te volja za velikom felgom po zimi...

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..