Jump to content

1984 Renault 11 GTL


Kasabian

Recommended Posts

Ne može bez šarafljenja[emoji106]
Meni nije sad ružan, bio je kad je izašao [emoji15]
Ako je rezervar hrđav izvana onda je iznutra u gorem stanju.
Ako ima filter goriva po njemu možeš vidjeti da li ima hrđe.

Link to comment
Share on other sites

Super mi je ta njuška uvijek bila..koji je motor unutra?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mata73 said:

Ne može bez šarafljenjaemoji106.png
Meni nije sad ružan, bio je kad je izašao emoji15.png
Ako je rezervar hrđav izvana onda je iznutra u gorem stanju.
Ako ima filter goriva po njemu možeš vidjeti da li ima hrđe.

ne mora bit da je rezervar iznutra trul..moj prvi auto je bio R 9  I skidal sam rezervar da bi ga zaštitio sa bitumenom...iznutra je bio potpuno zdrav

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mata73 said:

Ne može bez šarafljenjaemoji106.png
Meni nije sad ružan, bio je kad je izašao emoji15.png
Ako je rezervar hrđav izvana onda je iznutra u gorem stanju.
Ako ima filter goriva po njemu možeš vidjeti da li ima hrđe.

A stajao je 10 godina pa sam očekivao da ne moze sve bit savršeno, ali baš da je morao kiler grijanja... 🙄 Specificnog je izgleda, meni se sviđa od malih nogu.. takav dizajn nije imao ni jedan konkuret. Mislim da je jedan od onih auta koji su covjeku ili lijepi ili ružni :D

12 hours ago, frenchkey said:

odličan autić i u dobrom stanju. Sretno

Hvala :zivili:

11 hours ago, BorisL said:

ma di ga nađe u takvom stanju😲

ak nije tajna, koja lova?

A krećem se u tim oldtimer krugovima pa sam dobio "dojavu" :hdbg: Nije tajna.. 1000 eura sam ga platio. Nije puno ako gledamo da je to praktički novi auto star 35 godina, a s druge strane nije ni malo gledajući na to da nije neki traženi oldtimer. Ali to mene ionako ne interesira jer ja ne prodajem, ja samo skupljam :lool:

11 hours ago, asfalteka said:

Super mi je ta njuška uvijek bila..koji je motor unutra?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 

Nepoderivi Cleon C1J 1.4 60 ks :hdbg:

11 hours ago, viry said:

ne mora bit da je rezervar iznutra trul..moj prvi auto je bio R 9  I skidal sam rezervar da bi ga zaštitio sa bitumenom...iznutra je bio potpuno zdrav

Planiram ionako skinuti rezervoar i očistiti ga iznutra i izvana jer mu 10 godina stajanja s praznim tankom nije donijelo ništa dobro. Sretan sam kaj konačno imam neku starudiju koju ne treba limarit nego samo očistit i pobrusit, vec sam sit limara i limarenja  :jez: :laugh:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

fenomenalan!!!! a ova slika sa bijelim osvjetljenjem urica je nakon sta si promjenio zaruljice? u originalu pretpostavljam da je bilo narancasto?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Bruno said:

Dobra stara reklama

 

https://www.youtube.com/watch?v=CGet8J5QEGs

 

 

Dobra, ali to je za 2. seriju... meni su bolje one Renaultove iz ranih 80-ih di je u pozadini svirala pjesma od Roberta Palmera- Johnny and Mary :D

20 minutes ago, Ruske said:

fenomenalan!!!! a ova slika sa bijelim osvjetljenjem urica je nakon sta si promjenio zaruljice? u originalu pretpostavljam da je bilo narancasto?

Nije bilo narančasto. Bilo je zeleno i ostalo je zeleno. Možda na slici izgleda bijelo, ali zeleno je. Ja ne odstupam od originala :hdbg:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv primjerak, sretno dalje. Što mu je ono skroz desno na slici instrument ploče po noći?

Link to comment
Share on other sites

Samo ga nemoj sad i ti držati pod celofanom

 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Kasabian said:

Dobra, ali to je za 2. seriju... meni su bolje one Renaultove iz ranih 80-ih di je u pozadini svirala pjesma od Roberta Palmera- Johnny and Mary :D

Nije bilo narančasto. Bilo je zeleno i ostalo je zeleno. Možda na slici izgleda bijelo, ali zeleno je. Ja ne odstupam od originala :hdbg:

ajme da, zeleno, tocno...a na slici izgleda kao da si stavio bijele LEDice, pa zato gledam WTF zasto to raditi na takvom autu :D 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Kasabian said:

Dobra, ali to je za 2. seriju... meni su bolje one Renaultove iz ranih 80-ih di je u pozadini svirala pjesma od Roberta Palmera- Johnny and Mary :D

Ma i ovdje svira Johnny and Mary :D 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, VedranSB said:

Što mu je ono skroz desno na slici instrument ploče po noći?

Četvorozonski automatski digitalni klima uređaj. 🤓

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, VedranSB said:

Zanimljiv primjerak, sretno dalje. Što mu je ono skroz desno na slici instrument ploče po noći?

Usmjerivač ventilacije

55 minutes ago, petak said:

Samo ga nemoj sad i ti držati pod celofanom

 

Ne, odmah u blato s njim :lool:

31 minutes ago, Ruske said:

ajme da, zeleno, tocno...a na slici izgleda kao da si stavio bijele LEDice, pa zato gledam WTF zasto to raditi na takvom autu :D 

Ni mrtav :jez:

28 minutes ago, GTT said:

Ma i ovdje svira Johnny and Mary :D 

Samo instrumental :hdbg:

27 minutes ago, direstraits said:

Četvorozonski automatski digitalni klima uređaj. 🤓

Do neki dan poznat pod nazivom "isparivač antifiza po staklima" :lool:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U ovog nisam tocio jer ga nisam ni vozio, ali u cetvorku tocim...

Link to comment
Share on other sites

Hvala... evo ga... i ovu pricu smo zavrsili... sad slijedi servis 😎

 

20191030_195429.jpg

20191030_195347.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Znači nešto wow. Naći ovako star auto u ovom stanju je jackpot, nebitno koja marka i koji model. Sretno i uživaj, znam da hoćeš :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wow, mi smo imali takvog kad sam bio mali samo bijelog.

Imao je ventilaciju u oblozi zadnjih vrata. Kad bi se naprijed otvorio prozor onda je puhalo kroz rešetku na oblozi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.