Jump to content

Clio II 1.6 16v clio-manijak 😬


Jela

Recommended Posts

Evo da predstavim svoga clia II. 

Radi se o motoru 1.6 16v sa 107ks. Ima lipu opremu i sada cu zapocet mali projekt. 

 

 

50DF57C4-BDB3-4412-80CF-B051008FA893.jpeg

598AF19B-6D95-445D-8791-9853ABDD8E6D.jpeg

B9FE341A-CB71-45DD-AEE7-EEED39D703FD.jpeg

BA2C1786-5B43-4866-B13F-547809800F2B.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga kurpio sa 163xxx km na satu. Motor radi ko urica i ide sasvim lipo. Oprema je dynamique. Ima siber, stakla na struju, klimu, retrovizori na struju...

Karoserija je odlicna. 

Jedino eto sta siber ne radi pa se sada zezam sa njim. Rastavia sam po auta haha 😂😥

Link to comment
Share on other sites

Makni te obrve sa farova, izgleda zenskasto i katastrofa. I napravi kemijsko, dotjeraj ga malo. Taj 1.6 16v je rijedak motor ali zato zvrk i ide jako fino. Jos da mu vratis sjaj poliranjem i bit ce preporod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao sam 1.6 16v 2003. s Dynamic opremom, predobar autić. Gradska jurilica. Puno srece s planovima i vrati ga u tvorničko stanje. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Sretno s auticem i samo gas. 

Šiber na struju ili na palentu? 

Jesu dobosi iza? 

Link to comment
Share on other sites

Siber je na struju, slike uskoro, skinia sam tapecirung sa krova, puka je jedan nosac pa sam narucia sa ebay-a. 

Iza su dobosi.

Link to comment
Share on other sites

Samo iman jedan problem sa maglenkama, na tabli ne signalizira da su upaljene prednje maglenke i naravno ne svijetle. Zadnje uredno svijetle. Jel mozda zna netko u cemu je problem. Osigurac je ispravan. Relej ne znam koji je, pa ako netko moze pomoc sta bi mogao bit uzrok neispravnosti. 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Taj 1.6 16v motor ti odlicno reagira na genericko cipanje, radio sam ih par svojedobno svi su bili jako zadovoljni. Za NA motor jasno

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, riceburner said:

diskovi otraga su isli od 2004 kad se uzimao ESP, moj je imao tako...

i dalje ima tako, cajgar se veselo vrti na 120.000 :)

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kcclio said:

i dalje ima tako, cajgar se veselo vrti na 120.000 :)

mislis 320 000, ipak je barem 200 000 skinuto 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Fredy said:

Taj 1.6 16v motor ti odlicno reagira na genericko cipanje, radio sam ih par svojedobno svi su bili jako zadovoljni. Za NA motor jasno

U planu mi je, ali sve u svoje vrijeme. Sad mi je prvo da rijesim unutrasnjost, pa redovni servis na motoru i kao slag na kraju poliranje 😎✌️

Da vas pitam da li netko zna nekoga da se bavi tapeciranje krova u Splitu. Ja sam ga rastavia samo mi treba netko tko moze to napravit. 

Budimo realni mislio sam i sam to napravit, ali posto se nikad nisam susreta s tim, ne znam kako ce ispast. 

Edited by Jela
Link to comment
Share on other sites

U planu mi je, ali sve u svoje vrijeme. Sad mi je prvo da rijesim unutrasnjost, pa redovni servis na motoru i kao slag na kraju poliranje [emoji41][emoji3577]
Da vas pitam da li netko zna nekoga da se bavi tapeciranje krova u Splitu. Ja sam ga rastavia samo mi treba netko tko moze to napravit. 
Budimo realni mislio sam i sam to napravit, ali posto se nikad nisam susreta s tim, ne znam kako ce ispast. 
Tapeciranje krova bolje daj nekome tko zna, najcesce ispadne lose. Ako saznam javim
Detaljnije sta o tome?

Tapatalk


O cemu detaljnije?
Link to comment
Share on other sites

Taj 1.6 16v motor ti odlicno reagira na genericko cipanje, radio sam ih par svojedobno svi su bili jako zadovoljni. Za NA motor jasno
A kako? Koga god sam pitao reakcija je bila da se neda chipati.. mislim ne isplati.
Link to comment
Share on other sites

A kako? Koga god sam pitao reakcija je bila da se neda chipati.. mislim ne isplati.
E nadji nekoga tko je pa ga pitaj
O čipanju.

Btw, tapeciranje radi lik iz Sinja, mogu nabaviti broj

Tapatalk


Npr sto tocno?
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, frenchkey said:

O čipanju.

Btw, tapeciranje radi lik iz Sinja, mogu nabaviti broj

Tapatalk
 

To radi Rino, ali je skup. Trazia mi je 800kn za tapeciranje

Link to comment
Share on other sites

Problem sa maglenkama rijesen. Bijela zica je bila iskidana. Zalemia je sa novim komadom zice, sad sve ispravno. 😬😎

D085827E-99F9-428B-A606-672A58CBD4F7.jpeg

95A2CAAC-D644-4202-A4CB-2CB6564756AD.jpeg

47431093-FA37-4577-84BE-84168669B839.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.