Jump to content

Clio II 1.6 16v clio-manijak 😬


Jela

Recommended Posts

Morat ću ih i ja zamoliti da mi upišu 185/55/15 na ženinom Cliu jer sam tu dimenziju dobio sa autom kada sam ga kupio, a ovi prilikom prepisa nisu upisali tu dimenziju. Isto tako sam našao da je ta dimenzija spomenuta u knjižici sa uputama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

+10ks 😎

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Samo gas:drivar:

Mogao bi ovo biti super autic kad se dotjera. Podsjeća me na moj prvi auto, isti ovakav Clio s 1.2 16V motorom. Kupio ga zapuštenog i vratio ga u život, nema boljeg osjećaja 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ovo auto zelim dovest da mami poglede, sada siber moran rjesit ima tu par sitnica. Sada dolazi malo veci servis na kojem cu dosta stvari promjenit.

-Manzetna desnoga kola

-Manzetna lijeva letve volana

-Komplet zupcasti sa pumpom i natezacima

-Crijevo od vode

-Posuda vode(crijevo se pojelo iz nutra pa mi je sporkalo posudu)

-Ulje u kocnice

-Ulje (10w40 elf 700 sti) i filter ulja (Bosch) motora 

-Antifrit g12 crveni

 

i to je to za sada 😁😁😎✌️

 

Edited by Jela
Link to comment
Share on other sites

On 06. 01. 2020. at 18:39, Danchibald said:

Ja to na vratima nemam (sve sam zivo pregledao) ali pise u onoj knjizici/uputama i za moj je navedeno 175/65/14 i 185/55/15.

To su standardne veličine za Clio 2.

10 hours ago, Petar_Kc said:

Morat ću ih i ja zamoliti da mi upišu 185/55/15 na ženinom Cliu jer sam tu dimenziju dobio sa autom kada sam ga kupio, a ovi prilikom prepisa nisu upisali tu dimenziju. Isto tako sam našao da je ta dimenzija spomenuta u knjižici sa uputama.

 

Link to comment
Share on other sites

On 07. 01. 2020. at 20:23, frenchkey said:

di si kupio crijevo usisa?

Crijevo sam kupia u rotbana na sirobuji, imali su refuzo, da je malo duze bilo bi super ali dobro je i ovako. 

Evo link: https://www.rotban.hr

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, frenchkey said:

Hvala na info.
Skupo?

Tapatalk
 

Crijevo me izaslo 200kn

Evo kupia sam komplet dobose zadnje, sa paknama, ulje u kocnice, cilindri kocioni zajedno sa lezajima. Ima da sada koci ajme 😁

13B0359B-A342-443A-B027-2AEBDEE88D04.jpeg

Edited by Jela
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, ivan.martinko said:

Ops, di si naso Mintex kocnice?

Nisam ih vidio vec godinama...

Respect.

 

 

U ciaka sam ih nasa. Ovo sve me izaslo 1000kn sa popustom 😁😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo kupljeno jos par zavrsnih dijelova i sada sljedeci tjedan krece sastavljanje. Da napomenem promjenit cu i kanalni remen😎

E36B2B58-0D4F-4A85-9E78-DB698455F7E1.jpeg

Edited by Jela
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, frenchkey said:

koliko te došlo kućište termostata i koje je marke?

 

Kuciste me doslo sa popustom 310kn, kupljeno u metalia auto. Marka je AIC germany

Jos sam narucia priko silux-a 3 crijeva za hladenje koja nisam uspia nac ovdi, marke su STC i izaslo me s popustom i postarinom 240kn

Link to comment
Share on other sites

Joj to kuciste je koma.. trebo si uzet nekaj bolje. AIC conpetition line to sam ja stavio na meg 2, bilo nekih 300 kn proslinilo ulje lagano nakon 6 mjeseci.
500 kn kosta original mislim, ili slicno.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ivan.martinko said:

Joj to kuciste je koma.. trebo si uzet nekaj bolje. AIC conpetition line to sam ja stavio na meg 2, bilo nekih 300 kn proslinilo ulje lagano nakon 6 mjeseci.
500 kn kosta original mislim, ili slicno.

Uff a ja jos reka da mi da neko dobro 😭😭

13 minutes ago, Jela said:

Uff a ja jos reka da mi da neko dobro 😭😭

Sada na autu mi je AutoMega i on je propisa i cijela crijeva smeksana od ulja posto je u sistemu bilo kapalo ulje radi kucista termostata.

Link to comment
Share on other sites

A stavi sad sta ces.. il zamijeni za nesto drugo.. ja sam onda kupio facet i to je bilo ok. I na oko se vidi da je kvaliteta izrade visa..

Ovaj tvornicki termostat mi je jos dobar al ima auto 10 godina, mijenjati cu ga kad i remene i pumpu vode..

Oem ili facet ili vernet...

 

 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, ivan.martinko said:

A stavi sad sta ces.. il zamijeni za nesto drugo.. ja sam onda kupio facet i to je bilo ok. I na oko se vidi da je kvaliteta izrade visa..

Ovaj tvornicki termostat mi je jos dobar al ima auto 10 godina, mijenjati cu ga kad i remene i pumpu vode..

Oem ili facet ili vernet...

 

 

Hvala vidit cu jel mogu zaminit, ako nemaju drugi onda jbg sta je tu je...

Link to comment
Share on other sites

pita sam te za cijenu jer je originalno u Anđelka oko 500 kn, promijenio sam ga prije par dana

Link to comment
Share on other sites

Ima na stranim web shopovima 10 raznih budget brendova tih kucista po 40€. AIC je jedan od njih.

Original na webu je 80-100€

Ostali ok brendovi su isto oko 80€

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mene je auto krasan. Tek sam danas vidio projekt. Prekrasan je. Puno sreće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.