Jump to content

Clio II 1.6 16v clio-manijak 😬


Jela

Recommended Posts

2 hours ago, dado_sk said:

Mene je auto krasan. Tek sam danas vidio projekt. Prekrasan je. Puno sreće. 

Hvala

Lagano se igram sa ciscenjem sjedala. Zadnja klupa ociscena 

AD65C28A-3337-4FDC-8550-78E032195430.jpeg

image.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

pazi ako budeš čistio textilne dijelove obloga vrata, to se voli odlijepiti ako ga natopiš

Link to comment
Share on other sites

Nije valjalo osvjetljenje klima uredaja pa sam upravo i to rijesio. Stavio nove sijalice 

image.jpg

2 hours ago, frenchkey said:

pazi ako budeš čistio textilne dijelove obloga vrata, to se voli odlijepiti ako ga natopiš

Necu obloge vrata cistit s ovom tekucinon. Prosao sam ih samo sa vlaznomnkrpom i posli sa suhom i ko nove su 😁

Evo jos sam i ocistia suvozacevo sjedalo, a vozacevo cu kupiti polovno jer je na jednome mistu puklo, pa ako netko ima kupujem 😎

AEAE8B36-843B-4FB7-93B9-AC1B1B3C1D96.jpeg

64C5C95D-65E4-4CF7-B067-9439113AA026.jpeg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teško ćeš naći vozački sic u dobrom stanju. Bolje u autotapetara reparirati svoj, bude bolji od novog. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, frenchkey said:

Teško ćeš naći vozački sic u dobrom stanju. Bolje u autotapetara reparirati svoj, bude bolji od novog. 

Problem je taj sta je sic ko sic slomiven, pukle plastike za obaranje sica i za naslon za glavu su slomivene plastike pa se to sve klima. Treba mi polovni ispravni sic i da je tkanina u ok stanju 😁

Edited by Jela
Link to comment
Share on other sites

Njegova nisu preklopna, a nisu ni profilirana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan.martinko said:

Pa kakvi su sicevi od@Vladek ove thalije?

Nažalost nisu preklopni. Tkanina je u dobrom stanju,ali sam u sudaru potrgao naslon za glavu. Blago su profilirani. 

Link to comment
Share on other sites

onda po otpadima... ma ima toga, samo kaj buš moral kupit oba sica..

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ivan.martinko said:

onda po otpadima... ma ima toga, samo kaj buš moral kupit oba sica..

Zasto bi morao oba kupit? 

 

Nije to neka ekskluzivna serija sjedala da ih se ne bi naslo na otpadima. 

 

Btw. negdje prije je spominjan Clio Janica. Janica je bio 1.2 16v i 1.4 16v, a Ivica je bio 1.6 16v.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Jela said:

Problem je taj sta je sic ko sic slomiven, pukle plastike za obaranje sica i za naslon za glavu su slomivene plastike pa se to sve klima. Treba mi polovni ispravni sic i da je tkanina u ok stanju 😁

Ove plastike za obaranje sica možeš naručiti nove u ovlaštenom renault servisu ili kupiti preko ebay-a. Jako lijep autić, ja imam istu mašinu samo prvu fazu izvedbe Clija 😁

Link to comment
Share on other sites

On 12. 01. 2020. at 23:59, dinc said:

Ove plastike za obaranje sica možeš naručiti nove u ovlaštenom renault servisu ili kupiti preko ebay-a. Jako lijep autić, ja imam istu mašinu samo prvu fazu izvedbe Clija 😁

Htio bih kupit ovakvi polovni ispravni, jer kao sta sam reka slomiveno je dosta stvari. Prijasnji vlasnik je jako zapustio vozilo, bilo je tu svega. Sad sam ga donekle poredia da izgleda na nesto ali tu sad ima poslo oko poliranja. Sjedalo bih volia nac ocuvano sa istim dezenom tkanine. 
 

Link to comment
Share on other sites

Nećeš valjda ostaviti tu cijev da strši tako? 
Za zvuk ne vjerujemo dok ne čujemo - video :fucka:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, grgaph2 said:

Nećeš valjda ostaviti tu cijev da strši tako? 
Za zvuk ne vjerujemo dok ne čujemo - video :fucka:

Posli snimin, uzivo ne strsi puno. Velik je lonac pa je ovo maksimalno sta se moga uvuc unutra. Lipo izgleda 😎

Link to comment
Share on other sites

Vracen Aic kuciste termistata i kupljeno u Ciaka novo kuciste termostata sa termostatom Gates, na pultu mi je receno da je ovo prva ugradnja. 406kn sa popustom, inace je 625kn 😎

1D8D3014-339A-4182-9DDD-463F5B36FE65.jpeg

958FF74C-4C2B-4623-9B94-7B16EAF97D4B.jpeg

Edited by Jela
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jela said:

Stavljen auspuh 😎😎, zvuk je taman ugladen i nije glasan 😁

7D852B20-0FF1-48EB-A650-EB869D299071.jpeg

7F8A5519-0CC6-4CDC-9EE9-C659555326CD.jpeg

Oprosti, al meni je ovo teško selo ovako kad viri. Slažem se s kolegom da bi trebalo odrezati dio koji viri. A i čime ste rezali branik, čekićem? 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, homer said:

Oprosti, al meni je ovo teško selo ovako kad viri. Slažem se s kolegom da bi trebalo odrezati dio koji viri. A i čime ste rezali branik, čekićem? 😁

Obiljezeno cekam da mi skrati malo. I ja sam na kraju vidia da viri previse.🙈, branik je takav bia kad sam ga kupia, ocito je bila neka kaluncina zada u prijasnjeg vlasnika hahah

C6669F2E-83F0-4DA0-B70C-7130FD2EF954.jpeg

Evo ga rjesen i bolje izgleda sada

D4C40E94-0589-48AF-95C6-D3E11B039E80.jpeg

4A0228A9-92C2-46D4-883E-59388E2E3E3B.jpeg

Edited by Jela
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Na tom autu je najbolje sakriti auspuh da se ni ne vidi kako je i u originalu. Šteta da je rezan branik. 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Trebalo je prepraviti nosač ili što je već bilo potrebno da stoji ravno. Ako se tebi sviđa baš tako, onda je to drugo. 
 

Ovako sam ja na svom ugradio i to je po meni taman.

image.jpeg.3d62d981a2f06e81e79ff3809c157bb5.jpeg
image.jpeg.19cec15de525b0c2c155138908aacd60.jpeg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, grgaph2 said:

Trebalo je prepraviti nosač ili što je već bilo potrebno da stoji ravno. Ako se tebi sviđa baš tako, onda je to drugo. 
 

Ovako sam ja na svom ugradio i to je po meni taman.

image.jpeg.3d62d981a2f06e81e79ff3809c157bb5.jpeg
image.jpeg.19cec15de525b0c2c155138908aacd60.jpeg

Ovo je super ali ja sam tia da mi bude koso , sto zbog izgleda, sto zbog ove rupe na braniku 

Link to comment
Share on other sites

Onda ok😊

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.